Gość: MARDER Re: Historia Total War - Shogun IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 16.04.09, 20:42 Panie Sławku nie wiem co pan chce zaprezentować tym swoim skupieniem postawa wykładowca na jagiellońskim. To porostu jedno wielkie przepraszam za wyrażenie gó... ta gra jak i pana improwizacja połączona z ironia . Ma pan na twarzy skupienie lecz wygląda pan zdradliwie i podstępnie sam sobie pan przeczy. koncentracja przy tak słabo rozbudowanej grze .... to ciekawe co pan zrobił by np.: przy recenzji nowego coh-a albo ojca chrzestnego chodził by pan po planie czy skakał jak małpka aby się odstresować ... refleksje zostawię panu jak i osoba oglądającym to . dla mnie to jedno wielki obnażenie i tym samym ośmieszenie samego siebie dziękuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MARDER Re: Historia Total War - Shogun IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 16.04.09, 20:44 to byla kontynuacja mojej myśli z posta wcześniejszego Odpowiedz Link Zgłoś
voltaire-78 Re: Historia Total War - Shogun 16.04.09, 20:49 oczekiwałem od tego filmiku treści - zasad prowadzenia kampanii, czym Shogun róznił się od kolejnych części etc itd wyszło jak wyszło... Odpowiedz Link Zgłoś
slawomir.serafin Re: Historia Total War - Shogun 16.04.09, 21:03 Ma pan na twarzy skupienie lecz wygląda pan zdradliwie i podstępnie sam sobie pan przeczy ----- yyyy... taaak... też mi się tak wydaje, że właśnie tak jest... albo i nie... ale masz rację, w całej rozciągłości i na boki też. respect. Odpowiedz Link Zgłoś
slawomir.serafin Re: Historia Total War - Shogun 16.04.09, 21:05 oczekiwałem od tego filmiku treści - zasad prowadzenia kampanii, czym Shogun róznił się od kolejnych części etc itd wyszło jak wyszło... ----- GameCorner - zawiedziemy wszelkie oczekiwania! // to takie nasze motto do użytku wewnętrznego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: peter Re: Historia Total War - Shogun IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.09, 21:13 dla mnie ok, wyluzowany z Ciebie facet i pewnie przy piwku mozna razem z Toba pobrechtac. Odpowiedz Link Zgłoś
crank127 Re: Historia Total War - Shogun 16.04.09, 21:17 "Panie Sławku nie wiem co pan chce zaprezentować tym swoim skupieniem postawa wykładowca na jagiellońskim. To porostu jedno wielkie przepraszam za wyrażenie gó... ta gra jak i pana improwizacja połączona z ironia . Ma pan na twarzy skupienie lecz wygląda pan zdradliwie i podstępnie sam sobie pan przeczy. koncentracja przy tak słabo rozbudowanej grze .... to ciekawe co pan zrobił by np.: przy recenzji nowego coh-a albo ojca chrzestnego chodził by pan po planie czy skakał jak małpka aby się odstresować ... refleksje zostawię panu jak i osoba oglądającym to . dla mnie to jedno wielki obnażenie i tym samym ośmieszenie samego siebie dziękuje " lol? hahahahaha, gościu... wiesz, że na świecie istneiej coś takiego jak żart, dowcip, ironia? Jak nie to zajrzyj do słownika i przeczytaj o co "kaman". a filmik bardzo fajny, tylko KRÓTKI! Odpowiedz Link Zgłoś
don_wroc_love Re: Historia Total War - Shogun 16.04.09, 21:20 jeszcze trochę i Sławek będzie wymiatał jak tych dwóch młokosów www.youtube.com/watch?v=e7SjKy8lAg0 Odpowiedz Link Zgłoś
slawomir.serafin Re: Historia Total War - Shogun 16.04.09, 21:23 a filmik bardzo fajny, tylko KRÓTKI! ----- krótki, bo jak się okazało, że całość ma 10 minut to w panice pocięliśmy to na dwuminutowe części będziemy je dawać codziennie, żeby stopniować napięcie Odpowiedz Link Zgłoś
manowar_maniac Re: Historia Total War - Shogun 16.04.09, 21:24 @peter Popieram ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kapłan Ori Re: Historia Total War - Shogun IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.09, 21:32 hmmmmm... Co to było? najważniejszą informacją miało być to że Pan Serafin nosi dżinsy?........ nie wiem dla kogo został ten filmik nakręcony ale na pewno nie dla ludzi, którym seria Total War jest obca. Postarajcie się bardziej! Poświęcenie temu 10 minut to zdecydowanie za mało Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kapłan Ori Re: Historia Total War - Shogun IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.09, 21:35 aha ................ Chwała dzieciom Ori.... Chwała Ori Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Historia Total War - Shogun IP: *.acn.waw.pl 16.04.09, 21:54 Błogosławieni niech będa Ori Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MARDER [...] IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 16.04.09, 22:04 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
don_wroc_love Re: Historia Total War - Shogun 16.04.09, 22:06 @MARDER eeech co za uparciuch KOSZ again... i to JA zgłaszam do usunięcia, a nie Sławek usuwa... Odpowiedz Link Zgłoś
radek.zaleski Re: Historia Total War - Shogun 16.04.09, 22:16 uparty człowieku, to ja kasuję te posty, a jak masz jakiś problem to proszę, zadzwoń do mnie, pogadaj albo po prostu wpadnij do naszej siedziby. tak takie problemy rozwiązują dorośli ludzie. pozdrawiam ciepło. aha, Sławek nie przeczytał żadnego Twojego posta. Odpowiedz Link Zgłoś
genoniusz Re: Historia Total War - Shogun 16.04.09, 22:17 A ja poproszę o wstęp a'la Wołoszański np: był chłodny jesienny poranek... ale któż mógł przypuszczać... Odpowiedz Link Zgłoś
slawomir.serafin Re: Historia Total War - Shogun 16.04.09, 22:22 aha, Sławek nie przeczytał żadnego Twojego posta. ------ eeeenoooo, człowiek wyjdzie na chwilę film obejrzeć i już go omija najfajniejsze... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Banita Re: Historia Total War - Shogun IP: 83.238.68.* 16.04.09, 22:54 Filmiki nabierają jakości, "aktorzy" ogrywają się i przyzwyczajają do występów przed kamerą Oby tak dalej. Szkoda tylko, że taka krótka ta pierwsza część o Shogunie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomo Re: Historia Total War - Shogun IP: *.acn.waw.pl 16.04.09, 23:14 w sumie fajny ten wasz gamecorner tylko czasami wypuszczacie takiego gniota że żal dupe ściska. ani to mądre ani zabawne. pozder Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bri Re: Historia Total War - Shogun IP: *.devs.futuro.pl 16.04.09, 23:44 Total War skończył się na Shogunie (no może pierwszy Medek był grywalny jeszcze). A na widok tego ziomka na filmie to aż mi się nóż w kieszeni otwiera... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bri Re: Historia Total War - Shogun IP: *.devs.futuro.pl 16.04.09, 23:45 A i jeszcze jedno - możecie dać napisy PL do tych filmików bo ja przywykłem do oglądania wszystkiego bez głosu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tran Re: Historia Total War - Shogun IP: *.acn.waw.pl 17.04.09, 00:23 "Na Woloszanskiego" - dobre okreslenie. Ale mimo wszytko zdecydowanie chcialbym obejzec calosc a nie krotkie 2-minutowe odcinki, bo maja w sobie malo tresci. Jesli uwazacie ze tak jest lepiej, to na koniec wrzuccie caly filmik jako jeden - bedzie sie go przyjemniej ogladac. Odpowiedz Link Zgłoś
slawomir.serafin Re: Historia Total War - Shogun 17.04.09, 00:25 na koniec wrzuccie caly filmik jako jeden - bedzie sie go przyjemniej ogladac. ----- taka jest koncepcja Odpowiedz Link Zgłoś
razorhost1976 Re: Historia Total War - Shogun 17.04.09, 01:50 widzę, że kolega Dyrektor R.Z. znalazł sposób byśmy ziorali w reklamy a feee a filmik cool Odpowiedz Link Zgłoś
radek.zaleski Re: Historia Total War - Shogun 17.04.09, 01:54 tak, klikać w reklamy. klikać, klikać, co jest? a na poważnie to dzięki za zrozumienie i sorry za inwazyjność. takie czasy. Odpowiedz Link Zgłoś