wiszkas 12.05.09, 10:55 Lub po prostu jakiś klasyk wydany na PSN. Np. odświeżony Resident. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fanus-plejus Re: Tajemnicza gra Capcomu 12.05.09, 14:00 No ale to świadczy o jednym. Lost Planet 2 będzie na PS3 i to już zapowiedziane będzie na E3. Bo jeśli ta nowa gra to jakaś popierdółka na PSN lub GoW3 w Japonii, to wtedy Lost Planet nie może być Exem na Xbox360, bo wtedy powinno być po 13 gier na obie platformy Odpowiedz Link Zgłoś
luk4sz-pl Re: Tajemnicza gra Capcomu 12.05.09, 15:30 fanus to moze sa dwie popierdolki na PSN? O tym nie pomyslales co nie? zreszta jest wiele mozliwosci. i sam tez sie domyslam ze LP2 bedzie na PS3 Odpowiedz Link Zgłoś
evil-vir Re: Tajemnicza gra Capcomu 12.05.09, 17:39 Skoro Rockstar to moze TLAD w takim razie? Odpowiedz Link Zgłoś
piotrkolakowski Re: Tajemnicza gra Capcomu 12.05.09, 18:55 Mam nadzieję, że Capcom miło nas zaskoczy i wyda jakiegoś killera. Czekam na grę, która pokaże moc PS3 i BD. Życzyłbym sobie właśnie czegoś podobnego. Odpowiedz Link Zgłoś