Dodaj do ulubionych

Tajemnicza gra Capcomu

12.05.09, 10:55
Lub po prostu jakiś klasyk wydany na PSN. Np. odświeżony Resident.
Obserwuj wątek
    • sebbatko Re: Tajemnicza gra Capcomu 12.05.09, 11:13
      NO właśnie. Też tak myślę.
    • fanus-plejus Re: Tajemnicza gra Capcomu 12.05.09, 14:00
      No ale to świadczy o jednym. Lost Planet 2 będzie na PS3 i to już zapowiedziane będzie na E3. Bo jeśli ta nowa gra to jakaś popierdółka na PSN lub GoW3 w Japonii, to wtedy Lost Planet nie może być Exem na Xbox360, bo wtedy powinno być po 13 gier na obie platformy smile
    • luk4sz-pl Re: Tajemnicza gra Capcomu 12.05.09, 15:30
      fanus to moze sa dwie popierdolki na PSN? O tym nie pomyslales co nie?tongue_out zreszta jest wiele mozliwosci. i sam tez sie domyslam ze LP2 bedzie na PS3
    • evil-vir Re: Tajemnicza gra Capcomu 12.05.09, 17:39
      Skoro Rockstar to moze TLAD w takim razie?
    • piotrkolakowski Re: Tajemnicza gra Capcomu 12.05.09, 18:55
      Mam nadzieję, że Capcom miło nas zaskoczy i wyda jakiegoś killera. Czekam na grę, która pokaże moc PS3 i BD. Życzyłbym sobie właśnie czegoś podobnego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka