24.05.12, 20:24
Dostałam ją w marcu.Miała piękny żółty kłos. Teraz ten kłos jest jakby brudny,taki zszarzały.
I liscie na końcach też są uschnięte. Co robić! Podlewam umiarkowanie.Stoi w kącie,gdzie ma rozproszone światło,dałam jej pałeczki nawozu.Co można zrobić jeszcze?
Obserwuj wątek
    • yoma Re: Bromelia 24.05.12, 20:51
      Przekwitła. Powiem więcej, to zielone też będzie usychać, ale powinny urodzić się młode.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka