bia-la
01.07.15, 21:19
Mam ich kilka, posadzone dwa lata temu i w zeszłym roku. Trochę kwitły w tym roku. Teraz mają spore przyrosty, ale tylko jeden ma je w kolorze ciemnozielonym, jak pozostałe liście. większość ma te przyrosty jasnozielone. Czy to jest w porządku? Czy coś teraz zrobić, aby kwitły lepiej w przyszłym roku? Mają wilgoć, cień i kwaśną ziemię.
Pozdrawiam :)