mikroklimat
01.12.04, 17:54
Wyczytalem kiedys w czyms , ze mozna odciac pioropusz lisci z kawalkiem
ananasa i to jakos sie ukorzeni po wtyknieciu do doniczki z ziemia. Poniewaz
wlasnie mam urodziwy ananasik w domu, zrobilbym chetnie sadzonke. Czy ktos
juz to wyprobowal ? Chetnie poslucham doswiadczen i rady eksperta.