kocia_noga
01.04.08, 10:07
w kwiaciarniach mozna kupić kurkumę ozdobną.Ciekawa jestem, czy jej
kłącze mozna wykorzystać kulinarnie.Szukałam w sieci czegoś na ten
temat, ale bez skutku.
Prosze o odpowiedź szczęśliwe posiadaczki tego cuda.Tzn nie tylko w
kwestii kulinarnej, ale też - jak się ja pielęgnuje, jakie ma
wymagania itp.Dla mnie cena tej rosliny jest dość wysoka, więc nie
chcę ryzykować, a panie w kwiaciarni udzielają odpowiedzi "dobrze
rośnie w każdym miejscu" co wzbudza moja nieufność :)