01.04.08, 10:07
w kwiaciarniach mozna kupić kurkumę ozdobną.Ciekawa jestem, czy jej
kłącze mozna wykorzystać kulinarnie.Szukałam w sieci czegoś na ten
temat, ale bez skutku.
Prosze o odpowiedź szczęśliwe posiadaczki tego cuda.Tzn nie tylko w
kwestii kulinarnej, ale też - jak się ja pielęgnuje, jakie ma
wymagania itp.Dla mnie cena tej rosliny jest dość wysoka, więc nie
chcę ryzykować, a panie w kwiaciarni udzielają odpowiedzi "dobrze
rośnie w każdym miejscu" co wzbudza moja nieufność :)
Obserwuj wątek
    • marbor1 Re: Kurkuma 01.04.08, 23:58
      Znalazłam coś takiego.
      www.greenlineforum.fora.pl/ciekawostki,3/rosliny-malo-znane-kurkuma,188.html
      ROŚLINY MAŁO ZNANE, KURKUMA - Kwiatowe - Ślubne Forum Green - Line
      • kocia_noga Re: Kurkuma 02.04.08, 10:32
        Serdeczne dzieki!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka