Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Rutkowski 12. na pierwszym treningu w Libercu

    IP: *.limes.com.pl 09.01.04, 12:15
    mam nadzieje ze rosnie nowy bardzo dobry skoczek z Polski....
    Obserwuj wątek
      • Gość: allegro Re: Rutkowski 12. na pierwszym treningu w Libercu IP: *.kalisz.mm.pl 09.01.04, 13:08
        Jestem Drugi :P
      • Gość: Voxel Rutkowski 5 w 3 treningu IP: *.biuro.net.pl 09.01.04, 13:45
        Jakos opoznione te wasze nowosci. Od 10 min sa wyniki 3-go
        treningu, a u was ciagle nie ma o tym informacji.
        Brawo Rutkowski.
        • Gość: marek Re: Rutkowski 5 w 3 treningu IP: *.ethz.ch 09.01.04, 13:57
          18-stu zawodnikow skakalo z rozbiegu krotszego niz Rutkowski tak
          wiec nie jest to w rzeczywistosci piate miejsce w trzecim
          treningu. Nie zmienia to faktu ze skoczyl bardzo dobrze, byl
          drugi wsrod 36-sciu zawodnikow skaczacych z dluzszego rozbiegu.
      • Gość: Krzysiek z Katowic W obronie trenera Tajnera IP: *.mmj.pl / 192.168.1.* 09.01.04, 13:54
        Czy zły jest trener, który zdobywał Puchar Świata? Czy zły jest
        trener 3-krotnego mistrza świata? Czy zły jest trener 2-
        krotnego medalisty Igrzysk Olimpijskich? I to wszystko w ciągu
        trzech zaledwie sezonów!...
        Nie chcę tu obrażać co poniektórych "znawców" skoków
        narciarskich, ale podejrzewam, że wielu z naszych rodaków, a
        nawet zaryzykuję twierdzenie, że większość, za swego idola
        miałaby np. gościa, któy nagle zacząłby seryjnie wygrywać
        prestiżowe turnieje, czy też mecze szachowe, mimo że szachy to
        dla ich mózgów ciemna magia, gra znana tylko z nazwy...
        Kiedy Małysz w 95 i 97 roku zajmował 7 i 10 miejsce w
        klasyfikacji generalnej PŚ, niektórzy z piszących na forach
        internetowych bardzo krytyczne pod adresem neszego
        szkoleniowego mówili jeszcze "papu" na kupę, a ja mówiłem, że
        tak za ok 5 lat Adam wygra PŚ. I wygrał, i to nie raz. I kiedy
        Małysz przestanie skakać, tacy jak ja nadal będą się
        ineresowali skokami, nawet jeśli taki Rutkowski czy inni młodzi
        nie spełmnią pokładanych w nich oczekiwań... A Oni znajdą sobie
        nowego idola, nieważne jaką uprawiającego dyscyplinę
        (doskonałym przykładem może tu być np. zainteresowanie
        siatkówką na poziomie reprezentacji, głównie przejawiające się
        w kolorowych tłumach wypełniających hale podczas meczów
        reprezentacji, z wiedzą o dyscyplinie nie mające nic wspólnego).

        Pozdrawiam
        Krzysiek z Katowic
        • Gość: CrownVictoria Re: W obronie trenera Tajnera IP: *.aster.pl / 10.71.10.* 09.01.04, 14:34
          Zgadzam się. Tłum potrzebuje idoli. Dla większości nieważne, czy
          to Małysz, czy Gulczas. On musi być the best. Ma maluczkich
          leczyc z frustracji. Na co im przegrywający, czy solidni
          rzemieślnicy "zawsze w pierwszej dwudziestce". Wygrywasz -
          jesteś bogiem, przestajesz - jesteś gównem i zdrajcą, a twój
          trener to nieudacznik.
          Pewnie, szachista też może być...
          "Nasi wygrali - Polacy przegrali"...
          • Gość: sven Re: W obronie trenera Tajnera IP: Cerber:* / 10.0.0.* 09.01.04, 14:55
            jak byłoby się dobrym trenerem, to nauczyłoby się skakać synka i
            bratanka.
            • Gość: janko Re: W obronie trenera Tajnera IP: *.crowley.pl 09.01.04, 15:01
              Gość portalu: sven napisał(a):

              > jak byłoby się dobrym trenerem, to nauczyłoby się skakać synka
              i
              > bratanka.

              Niestety, racja :-(
              • Gość: kuba Re: W obronie trenera Tajnera IP: 193.111.166.* 09.01.04, 15:36
                Niestety nie racja. Z gówna bata nie ukręcisz. W Polsce
                szkoleniem jest objęta za mała liczba młodych skoczków, więc
                trudno wyselekcjonować całą drużynę na najwyższym poziomie.
                Dobry trener może nauczyć skakać synka i bratanka (bo sam
                odpowiada za ich szkolenie), nawet jeśli nie mają wielkich
                możliwości. Wyobraźcie sobie, do jakiego poziomu mógłby
                wytrenować ludzi z możliwościami, gdyby takich znaleźć.
        • Gość: Cyfra Re: W obronie trenera Tajnera IP: *.dip.t-dialin.net 09.01.04, 15:02
          Gość portalu: Krzysiek z Katowic napisał(a):

          > Czy zły jest trener, który zdobywał Puchar Świata? Czy zły jest
          > trener 3-krotnego mistrza świata? Czy zły jest trener 2-
          > krotnego medalisty Igrzysk Olimpijskich? I to wszystko w ciągu
          > trzech zaledwie sezonów!...

          Adam swoje sukcesy w najmniejszym stopniu zawdziecza Tajnerowi
          • Gość: Gośc Re: W obronie trenera Tajnera IP: *.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl 09.01.04, 18:18
            Tajnera może bronić tylko rodzina.
            W pucharze świata nie skakała tylko jego teściowa.
            Jego metody treningowe doprowadziły Polskę do 3 ligi.
            Przypomnę, że Mateja był 5 na mistrzostwach świata, a teraz wielki sukces jak
            się komuś cudem uda wejść do 30.
            A Małysz jest fenomenem, który potrzebuje Blecharza i żółądzia oraz dobrego
            trenera jak Kuttin, nie Tajnera czy Włodarczyka.
            • Gość: yeti Re: W obronie trenera Tajnera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.04, 18:30
              No właśnie. Ostatnio czytałem wywiad z Tajnerem, w którym on szczerze przyznał
              że do tej pory nie wie dlaczego Małysz tak dobrze skacze no i pewnie dlatego że
              to fenomen. No więc skoro on nie wie to to nie jego zasługa. Tajner jest
              trenerem do bani. Gdybysmy mieli 3-4 skoczków w pierwszej 20 PŚ to bym
              powiedział że się zna. A co mamy ? Kilku zawodników którzy "znów zrobili
              postępy" tyle że lądują na coraz dalszych miejscach. No i oprócz tego że Tajner
              to d... to przecież nie ma w Polsce żadnego systemu szkolenia, szkół sprtowych
              etc.
        • Gość: nieekspert od skokow do krzysztofa eksperta ktory broni tajnera IP: 168.208.215.* 09.01.04, 18:55
          krzysku, napij sie szklanke zimnej wody, przeczytaj jeszcze raz
          swoj post i stuknij sie mocno czyms twardym w glowe, proponuje
          mlotek!!! przypadek malysza jest ewenementem, jest po prostu
          talentem ktory wypalil i byl w czolowce przez kilka lat, zasluga
          jedyna tajnera jest mydlenie oczu mediom i powtarzanie w kolko
          swoich glupich tekstow... usun wiec malysza i rozlicz trenera z
          wynikow pozostalych zawodnikow ktorych to tajner mial nauczyc
          skakac, ZERO ale to ZERO postepow, popatrz co dzieje sie z kadra
          B ktorej zawodnicy zaczynaja skakac lepiej od zawodnikow z kadry
          A za wyjatkiem malysza oczywiscie, wiec krzysztofie stuknij sie
          ponownie w czolo mlotkiem i nie wypisuj swoich bredni, chociaz
          uwazasz sie za wspanialego eksperta skokow to jednak myslisz sie
          w ocenie trenera-pierdoly tajnera, dziekuje ci za uwage...
      • Gość: Tercjan co wogóle informacja IP: *.toya.net.pl 10.01.04, 09:06
        podobna GAZETA uwaza sie za jedna z najlepszych instytucji od
        informacji - a co to jest za informacja ze do Liberca nie
        pojeszie kilku najlepszych skoczkow swiata - nie mozna bylo
        napisac jakich - to wazne np. dla tych co graja w adama! zero
        jakiej kolwiek dobrej i zetelnej informacji
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka