Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Agnieszka Radwańska: Rok 2010 mniej intensywny

    11.12.09, 14:23
    AGNIESZKO, TRZYMAJ SIĘ I PISMAKAMI SIĘ NIE PRZEJMUJ !!!!!!!!
    Obserwuj wątek
      • Gość: szewc bez butów Agnieszka Radwańska: Rok 2010 mniej intensywny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.09, 14:28
        Tak, tak, naturalnie komentatorzy powinni natychmiast tracić pracę,
        zupełnie jasna sprawa to jest, bo przecież baronowej Radwańskiej,
        jak również innych księżniczek tenisowych krytykować absolutnie i
        pod żadnym nawet pozorem nie wolno. Choć to jeszcze nie Sylwester,
        to bąbelki Pani Radwańskiej już chyba uderzyły do głowy.
        • robertw18 Re: Agnieszka Radwańska: Rok 2010 mniej intensywn 11.12.09, 14:51
          Oby się wszystko dobrze układało w 2010 r.
          "Rok 2009 Radwańska skończyła na 10. miejscu w rankingu ATP. - To był plan minimum. Najważniejsze jest to, aby utrzymać się w ścisłej czołówce, dziesiątce.'
          Na początku 2009 r. zapewne wyobrażano sobie, że p. Agnieszka wypadnie lepiej po całym roku. Bo przecież rozwija się... Inne młode zawodniczki poszły jednak mocniej do przodu np. p. Woźniacka. Tak więc, istotnie, "plan minimum".
          Ciekawe jakie błędy popełniają sprawozdawcy... szkoda, że p. Agnieszka nie podała więcej szczegółów. Jeśli człowiek sam nie jest znawcą, to trudno mu ocenić sprawozdawców. Może by kiedyś TV zaprosiła p. Agnieszkę do współpracy przy sprawozdaniu. P. Małysz ostatnio mówił b. ciekawie.
          Podoba mi się pomysł, żeby zająć się "nauką o turystyce". Na przejazdach p. Agnieszka na pewno się zna :)
          Pozdr.
          Pozdr.
          • pbe64 Re: Agnieszka Radwańska: Rok 2010 mniej intensywn 11.12.09, 15:07
            A inne młode zawodniczki jak Szavaj, czy Krajicek poszły do tyłu. Więc cieszmy
            się, że Agnieszka utrzymała miejsce sprzed roku. Na świecie jest tylko 9
            lepszych zawodniczek. Jak dla mnie to jednak sukces naszej tenisistki.
      • Gość: Poohaty Ekspert ew. dziennikarz IP: 89.108.245.* 11.12.09, 14:56
        Myślę, ze Agnieszka pije tutaj do p. Fibaka. Nie zgadzam się z częścią jego
        opinii, jednak ciężko będzie jej udowodnić, że p. Fibak to kanapowy ekspert. A
        co do komentarzy - nie trzeba być mistrzem świata w danej dyscyplinie, żeby
        być jej trenerem/ekspertem/znawcą. Więc nie bardzo rozumiem o co Agnieszce
        chodzi. Niech wygrywa turniej za turniejem i nikt się do niej nie będzie
        przyczepiał. Jak dla mnie Agnieszka na korcie wygląda, jak wyrobnik. Robi to
        bo zarabia fajne pieniądze i tyle. Niestety.
        • Gość: profan Re: Ekspert ew. dziennikarz IP: *.bbdo.com.pl 11.12.09, 15:23
          No cóż, że Agnieszka Radwańska gra b. dobrze - to oczywiste, ale że nie jest
          specjalnie sympatyczna - to niestety też zaczyna być jasne. Każda jej wypowiedź
          zwiera jakieś pretensje - a to do dziennikarzy, a to do organizatorów tego czy
          innego turnieju. Dla mnie wzorem klasy i skromności wielkiego sportowca jest
          Adam Małysz... i dobrze na tym wychodził - finansowo (reklamodawcy są bardzo
          wrażliwi na to, jak odbierana jest dana postać i arogancja, pani Agnieszko,
          zwyczajnie nie popłaca).
      • Gość: Agnieszka Paszli won ujadacze ja robie kase i robie ja dla s IP: *.try.wideopenwest.com 11.12.09, 15:43
        siebie, zrozumiano? i gram jak ja chce, zrozumiano? i czy wygram czy przegram to
        jest moja sprawa bo to jest moja prywatna firma i ja decyduje jak ja gram a
        paplaniny Wojtka sa wynikiem jego malego siusiu i zainteresowania malymi
        dziewczynkami. A wy nieudacznicy wezcie sie do roboty a nie pisanie bzdurnych
        postow, zrozumiano. a czy jestem w pierwszej dziesiatce czy w trzydziestej
        dziesiatce to tez moja sprawa bo to moja praca i nie gram dla waszych ,
        nieroby, przyjemnosci.Zrozumiano.
      • talisker10 Re: Agnieszka Radwańska: Rok 2010 mniej intensywn 11.12.09, 17:18
        Aga w wieku 20 lat ma na koncie osiągnięcia jakich żaden inny tenista/tenisistka
        w historii tego kraju nigdy nie osiągnoł i pewnie bardzo długo nie
        osiągnie...dziewczyna jest młoda a na każdym kroku spotyka się z krytyką lub
        "dobrymi radami" pseudo znawców, ciekawe jak wy byście reagowali gdyby wasze
        umiejętności zawodowe, bez przerwy, publicznie krytykowali ludzie którzy do pięt
        wam nie dorastają???
        Ona ma 20 lat a jak tylko zerknie do internetu, to albo jeden baran napisze że
        jest brzydka, albo drugi że ma słaby serwis...
      • Gość: Piotr z Krakowa:) Agnieszka Radwańska: Rok 2010 mniej intensywny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.09, 12:17
        Bardzo podoba mi się Agnieszka, jest ładną, wysportowaną dziewczyną.
        Na każdy jej mecz jechałem do domu urywając się wcześniej z pracy.
        Bez względu na wynik zawsze jej kibicowałem. Miło spotkać ją na
        korcie lub na ulicy w swoim mercedesie. Ma tylko 20 lat i ciezko
        wymagać od niej aby w każdej dziedzinie życia była expertem. Myślę,
        że wszystko przyjdzie z czasem. Trudno być dobrym fizycznie i od
        razu osiągnąć też intelekt mentalny ten ostatni rodzi się z upływu
        czasu, wpływu mądrych doradców i dobrych ludzi którzy ją otaczają.
        Nie krytykujcie Agnieszki, bo to iskierka nadzieji w kraju w który
        nie ma ośrodków sportowych, ludzi są ciągle przgnębieni. Ucieszcie
        się jej sukcesami a Wasze też przyjadą i to w każdej dziedzinie. A
        co do umiejętności tenisowych Agnieszki...no cóż węźcie rakiete do
        ręki i spróbojcie trafiać tą cholerną piłeczkę tenisowa....wtedy
        zrozumiecie...jak dużo osiągnęła w kraju, gdzie nawet nie ma jak
        trenować.
        Jeżeli chodzi o jej ojca to faktycznie wygląda on na beton, który
        wprawdzie mądrze prowadzi ją tenisowo ale żle finansowo. Na tym
        jednak polega ewolucja - mamuty nie od razu były słoniami. Pan
        Radwański nie nauczy się swiata finanswów, ale wychował Agnieszkę i
        zrobił z niej zawodnika. Zamiast krytkować może pomóżcie mu w
        kwestii dobrej alokacji finansowej jej środków finansowych oraz
        przekonajcie go do szybszego przepływu pieniędzy z reklam. W końcu
        można nosić wodę w wiaderkach albo zbudować rurociąg......
        Pozdrowienia dla Polaków i komentatorów z dalekiej Laponii....
        A co do komentatorów w telewizji.........Boże ich komentatrze są tak
        beznadziejne że słuchamy je w celach analizy naukowej chorób
        psychicznych:)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka