kotwicz17 11.12.09, 14:23 AGNIESZKO, TRZYMAJ SIĘ I PISMAKAMI SIĘ NIE PRZEJMUJ !!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: szewc bez butów Agnieszka Radwańska: Rok 2010 mniej intensywny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.09, 14:28 Tak, tak, naturalnie komentatorzy powinni natychmiast tracić pracę, zupełnie jasna sprawa to jest, bo przecież baronowej Radwańskiej, jak również innych księżniczek tenisowych krytykować absolutnie i pod żadnym nawet pozorem nie wolno. Choć to jeszcze nie Sylwester, to bąbelki Pani Radwańskiej już chyba uderzyły do głowy. Odpowiedz Link Zgłoś
robertw18 Re: Agnieszka Radwańska: Rok 2010 mniej intensywn 11.12.09, 14:51 Oby się wszystko dobrze układało w 2010 r. "Rok 2009 Radwańska skończyła na 10. miejscu w rankingu ATP. - To był plan minimum. Najważniejsze jest to, aby utrzymać się w ścisłej czołówce, dziesiątce.' Na początku 2009 r. zapewne wyobrażano sobie, że p. Agnieszka wypadnie lepiej po całym roku. Bo przecież rozwija się... Inne młode zawodniczki poszły jednak mocniej do przodu np. p. Woźniacka. Tak więc, istotnie, "plan minimum". Ciekawe jakie błędy popełniają sprawozdawcy... szkoda, że p. Agnieszka nie podała więcej szczegółów. Jeśli człowiek sam nie jest znawcą, to trudno mu ocenić sprawozdawców. Może by kiedyś TV zaprosiła p. Agnieszkę do współpracy przy sprawozdaniu. P. Małysz ostatnio mówił b. ciekawie. Podoba mi się pomysł, żeby zająć się "nauką o turystyce". Na przejazdach p. Agnieszka na pewno się zna :) Pozdr. Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
pbe64 Re: Agnieszka Radwańska: Rok 2010 mniej intensywn 11.12.09, 15:07 A inne młode zawodniczki jak Szavaj, czy Krajicek poszły do tyłu. Więc cieszmy się, że Agnieszka utrzymała miejsce sprzed roku. Na świecie jest tylko 9 lepszych zawodniczek. Jak dla mnie to jednak sukces naszej tenisistki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Poohaty Ekspert ew. dziennikarz IP: 89.108.245.* 11.12.09, 14:56 Myślę, ze Agnieszka pije tutaj do p. Fibaka. Nie zgadzam się z częścią jego opinii, jednak ciężko będzie jej udowodnić, że p. Fibak to kanapowy ekspert. A co do komentarzy - nie trzeba być mistrzem świata w danej dyscyplinie, żeby być jej trenerem/ekspertem/znawcą. Więc nie bardzo rozumiem o co Agnieszce chodzi. Niech wygrywa turniej za turniejem i nikt się do niej nie będzie przyczepiał. Jak dla mnie Agnieszka na korcie wygląda, jak wyrobnik. Robi to bo zarabia fajne pieniądze i tyle. Niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: profan Re: Ekspert ew. dziennikarz IP: *.bbdo.com.pl 11.12.09, 15:23 No cóż, że Agnieszka Radwańska gra b. dobrze - to oczywiste, ale że nie jest specjalnie sympatyczna - to niestety też zaczyna być jasne. Każda jej wypowiedź zwiera jakieś pretensje - a to do dziennikarzy, a to do organizatorów tego czy innego turnieju. Dla mnie wzorem klasy i skromności wielkiego sportowca jest Adam Małysz... i dobrze na tym wychodził - finansowo (reklamodawcy są bardzo wrażliwi na to, jak odbierana jest dana postać i arogancja, pani Agnieszko, zwyczajnie nie popłaca). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agnieszka Paszli won ujadacze ja robie kase i robie ja dla s IP: *.try.wideopenwest.com 11.12.09, 15:43 siebie, zrozumiano? i gram jak ja chce, zrozumiano? i czy wygram czy przegram to jest moja sprawa bo to jest moja prywatna firma i ja decyduje jak ja gram a paplaniny Wojtka sa wynikiem jego malego siusiu i zainteresowania malymi dziewczynkami. A wy nieudacznicy wezcie sie do roboty a nie pisanie bzdurnych postow, zrozumiano. a czy jestem w pierwszej dziesiatce czy w trzydziestej dziesiatce to tez moja sprawa bo to moja praca i nie gram dla waszych , nieroby, przyjemnosci.Zrozumiano. Odpowiedz Link Zgłoś
talisker10 Re: Agnieszka Radwańska: Rok 2010 mniej intensywn 11.12.09, 17:18 Aga w wieku 20 lat ma na koncie osiągnięcia jakich żaden inny tenista/tenisistka w historii tego kraju nigdy nie osiągnoł i pewnie bardzo długo nie osiągnie...dziewczyna jest młoda a na każdym kroku spotyka się z krytyką lub "dobrymi radami" pseudo znawców, ciekawe jak wy byście reagowali gdyby wasze umiejętności zawodowe, bez przerwy, publicznie krytykowali ludzie którzy do pięt wam nie dorastają??? Ona ma 20 lat a jak tylko zerknie do internetu, to albo jeden baran napisze że jest brzydka, albo drugi że ma słaby serwis... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr z Krakowa:) Agnieszka Radwańska: Rok 2010 mniej intensywny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.09, 12:17 Bardzo podoba mi się Agnieszka, jest ładną, wysportowaną dziewczyną. Na każdy jej mecz jechałem do domu urywając się wcześniej z pracy. Bez względu na wynik zawsze jej kibicowałem. Miło spotkać ją na korcie lub na ulicy w swoim mercedesie. Ma tylko 20 lat i ciezko wymagać od niej aby w każdej dziedzinie życia była expertem. Myślę, że wszystko przyjdzie z czasem. Trudno być dobrym fizycznie i od razu osiągnąć też intelekt mentalny ten ostatni rodzi się z upływu czasu, wpływu mądrych doradców i dobrych ludzi którzy ją otaczają. Nie krytykujcie Agnieszki, bo to iskierka nadzieji w kraju w który nie ma ośrodków sportowych, ludzi są ciągle przgnębieni. Ucieszcie się jej sukcesami a Wasze też przyjadą i to w każdej dziedzinie. A co do umiejętności tenisowych Agnieszki...no cóż węźcie rakiete do ręki i spróbojcie trafiać tą cholerną piłeczkę tenisowa....wtedy zrozumiecie...jak dużo osiągnęła w kraju, gdzie nawet nie ma jak trenować. Jeżeli chodzi o jej ojca to faktycznie wygląda on na beton, który wprawdzie mądrze prowadzi ją tenisowo ale żle finansowo. Na tym jednak polega ewolucja - mamuty nie od razu były słoniami. Pan Radwański nie nauczy się swiata finanswów, ale wychował Agnieszkę i zrobił z niej zawodnika. Zamiast krytkować może pomóżcie mu w kwestii dobrej alokacji finansowej jej środków finansowych oraz przekonajcie go do szybszego przepływu pieniędzy z reklam. W końcu można nosić wodę w wiaderkach albo zbudować rurociąg...... Pozdrowienia dla Polaków i komentatorów z dalekiej Laponii.... A co do komentatorów w telewizji.........Boże ich komentatrze są tak beznadziejne że słuchamy je w celach analizy naukowej chorób psychicznych:) Odpowiedz Link Zgłoś