Gość: Bogdan IP: *.lublin.mm.pl 04.02.04, 21:53 Gratulacje!!! To chyba pierwszy medal polskich sportowców w sportach zimowych w tym sezonie. Oby nie nie pierwszy i nie ostatni. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: qwerty Re: Brązowy medal Zagórskiej i Siudek IP: *.wielopole.sdi.tpnet.pl 04.02.04, 22:29 A od kiedy to na ME startuja pary kobiece?!? Korekta!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zdziwiona Re: Brązowy medal Zagórskiej i Siudek IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 04.02.04, 22:40 Dopełniacz od nazwiska "SIUDEK" brzmi "SIUDKA"! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kkk Re: Brązowy medal Zagórskiej i Siudek IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 05.02.04, 21:58 Fajnie, że wreszcie coś sie pisze o łyzwach tylko...Dorota i Mariusz oraz Petrova i Tikhonov nie skakali wyrzusanego toe loopa , ale rittbergera i salchowa :) P.S. Wszystkich fanów łyzwiarstwa zapraszam na www.lyzwy.friko.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wiktor Re: Brązowy medal Zagórskiej i Siudek IP: *.chello.pl 22.06.04, 11:48 Gratulacje dla Siudków ale moim faworytem jest para taneczna Kauc/Zych im też życze dużo szczęścia i medali pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Nowak Re: Brązowy medal Zagórskiej i Siudek IP: 80.51.195.* 04.02.04, 22:41 Wielkie brawa i gratulacje za brązowy medal Mistrzostw Europy.Wiem jak ogromnie trudno jest zdobyć medal w tej dyscyplinie sportu.Wymaga to wielu wyrzeczeń i niesamowitej pracy na treningach, które trwają do 5 godzin zegarowych. Poza tym, Dorota i Mariusz musieli pojechać naprawdę dobrze ponieważ pokonali Ich tylko Rosjanie,którzy od wielu lat są w parach sportowych najlepsi na świecie.Za tę pracę,świetny układ i super wykonanie,gratulacje dla polskiej pary,trenera i p.Prezesa Woźnickiego. Życzę dalszych sukcesów i pozdrawiam... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pol Re: Dlaczego ta wiadomosc jest w dziale sportowym? IP: *.chello.pl 05.02.04, 00:15 To nie ma nic wspolnego ze sportem,a sedziowie rozdaja medale przed zawodami.Wiadomosc ta powinna byc w dziale ciekawostki ze swiata. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: # Poszol won ! IP: *.acn.waw.pl 07.02.04, 12:05 Spadaj, dziadu! Korzystasz z tego, ze ludzie kochajacy ten sport nie odniosa sie do ciebie jak powinni, bo im kultura nie pozwala. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paulina Kauc-Zych IP: *.chello.pl 22.06.04, 11:54 Gratulauj świetnego wyniku parze tanecznej Kauc-Zych jest to para b.młoda i nieźle się zapowiada życze im medali Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pl [...] IP: *.client.comcast.net 05.02.04, 01:08 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Roland ZYCH/KAUC IP: *.chello.pl 30.06.04, 14:30 Siudki na emeryture teraz trzeba stawiać na młodych a taką parą w tańcach jest para Kauc\Zych powodzenia!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mila Re: Brązowy medal Zagórskiej i Siudek IP: 213.25.22.* 05.02.04, 12:21 Cieszę się i gratuluję! Oby tak dalej! Trzymajcie się, Siudki Jeździcie coraz ładniej a miejce na podium zależy od różnych rzeczy. Czekam na dalsze wasze występy i mam nadzieję, że w Mistrzostwach Świata będziecie występować na galowym pokazie . Zyczę Wam tego.W asza miłośniczka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niestety nie Siudek Re: Brązowy medal Zagórskiej i Siudek IP: 192.168.1.* / 192.168.1.* 05.02.04, 12:22 Dorota to fajna laska:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Serdeczne gratulacje dla Doroty i Mariusza IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 05.02.04, 15:27 Odpowiedz Link Zgłoś