Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Brązowy medal Zagórskiej i Siudek

    IP: *.lublin.mm.pl 04.02.04, 21:53
    Gratulacje!!! To chyba pierwszy medal polskich sportowców w
    sportach zimowych w tym sezonie. Oby nie nie pierwszy i nie
    ostatni.
    Obserwuj wątek
      • Gość: qwerty Re: Brązowy medal Zagórskiej i Siudek IP: *.wielopole.sdi.tpnet.pl 04.02.04, 22:29
        A od kiedy to na ME startuja pary kobiece?!?
        Korekta!!!
      • Gość: Zdziwiona Re: Brązowy medal Zagórskiej i Siudek IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 04.02.04, 22:40
        Dopełniacz od nazwiska "SIUDEK" brzmi "SIUDKA"!
        • Gość: kkk Re: Brązowy medal Zagórskiej i Siudek IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 05.02.04, 21:58
          Fajnie, że wreszcie coś sie pisze o łyzwach tylko...Dorota i
          Mariusz oraz Petrova i Tikhonov nie skakali wyrzusanego toe
          loopa , ale rittbergera i salchowa :)

          P.S. Wszystkich fanów łyzwiarstwa zapraszam na www.lyzwy.friko.pl
          • Gość: Wiktor Re: Brązowy medal Zagórskiej i Siudek IP: *.chello.pl 22.06.04, 11:48
            Gratulacje dla Siudków ale moim faworytem jest para taneczna Kauc/Zych im też
            życze dużo szczęścia i medali pozdrawiam
      • Gość: Jacek Nowak Re: Brązowy medal Zagórskiej i Siudek IP: 80.51.195.* 04.02.04, 22:41
        Wielkie brawa i gratulacje za brązowy medal Mistrzostw
        Europy.Wiem jak ogromnie trudno jest zdobyć medal w tej
        dyscyplinie sportu.Wymaga to wielu wyrzeczeń i niesamowitej
        pracy na treningach, które trwają do 5 godzin zegarowych.
        Poza tym, Dorota i Mariusz musieli pojechać naprawdę dobrze
        ponieważ pokonali Ich tylko Rosjanie,którzy od wielu lat
        są w parach sportowych najlepsi na świecie.Za tę pracę,świetny
        układ i super wykonanie,gratulacje dla polskiej pary,trenera
        i p.Prezesa Woźnickiego.

        Życzę dalszych sukcesów i pozdrawiam...
      • Gość: pol Re: Dlaczego ta wiadomosc jest w dziale sportowym? IP: *.chello.pl 05.02.04, 00:15
        To nie ma nic wspolnego ze sportem,a sedziowie rozdaja medale
        przed zawodami.Wiadomosc ta powinna byc w dziale ciekawostki ze
        swiata.
        • Gość: # Poszol won ! IP: *.acn.waw.pl 07.02.04, 12:05

          Spadaj, dziadu!
          Korzystasz z tego, ze ludzie kochajacy ten sport nie odniosa sie do ciebie
          jak powinni, bo im kultura nie pozwala.
          • Gość: Paulina Kauc-Zych IP: *.chello.pl 22.06.04, 11:54
            Gratulauj świetnego wyniku parze tanecznej Kauc-Zych jest to para b.młoda i
            nieźle się zapowiada życze im medali
      • Gość: pl [...] IP: *.client.comcast.net 05.02.04, 01:08
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: Roland ZYCH/KAUC IP: *.chello.pl 30.06.04, 14:30
          Siudki na emeryture teraz trzeba stawiać na młodych a taką parą w tańcach jest
          para Kauc\Zych powodzenia!!!
      • Gość: Mila Re: Brązowy medal Zagórskiej i Siudek IP: 213.25.22.* 05.02.04, 12:21
        Cieszę się i gratuluję! Oby tak dalej! Trzymajcie się, Siudki Jeździcie coraz ładniej a miejce na podium zależy od różnych
        rzeczy. Czekam na dalsze wasze występy i mam nadzieję, że w Mistrzostwach Świata będziecie występować na
        galowym pokazie . Zyczę Wam tego.W asza miłośniczka.
      • Gość: Niestety nie Siudek Re: Brązowy medal Zagórskiej i Siudek IP: 192.168.1.* / 192.168.1.* 05.02.04, 12:22
        Dorota to fajna laska:)
      • Gość: Janek Serdeczne gratulacje dla Doroty i Mariusza IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 05.02.04, 15:27
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka