Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    IP: *.u.mcnet.pl 25.02.04, 20:35
    Te wywiady są zaledwie elementem całej relacji. Oczywiście jest to barwne i
    ciekawe urozmaicenie ale w głównej mierze chodzi o całą kompozycję
    telewizyjną, która tworzyć musi spójną i elastyczną całość.
    Obserwuj wątek
      • ivica Re: Mario 26.02.04, 08:35
        jesli chcesz komus odpowiedziec to powinienes pisac pod jego postem a nie zakladac watek jako odpowiedz.
        • Gość: iks Re: Mario IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 26.02.04, 09:11
          Czesc Ivica. Twoje ostatnie stwierdzenie jest najlepszym wytlumaczeniem tego,
          dlaczego polsat prezentuje taki poziom jaki prezentuje. HOWK
          • Gość: kibic Re: Mario IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 26.02.04, 15:01
            "DNO TO TEŻ POZIOM" :P

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka