Gość: Benz IP: *.u.mcnet.pl 25.02.04, 20:35 Te wywiady są zaledwie elementem całej relacji. Oczywiście jest to barwne i ciekawe urozmaicenie ale w głównej mierze chodzi o całą kompozycję telewizyjną, która tworzyć musi spójną i elastyczną całość. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ivica Re: Mario 26.02.04, 08:35 jesli chcesz komus odpowiedziec to powinienes pisac pod jego postem a nie zakladac watek jako odpowiedz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iks Re: Mario IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 26.02.04, 09:11 Czesc Ivica. Twoje ostatnie stwierdzenie jest najlepszym wytlumaczeniem tego, dlaczego polsat prezentuje taki poziom jaki prezentuje. HOWK Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Mario IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 26.02.04, 15:01 "DNO TO TEŻ POZIOM" :P Odpowiedz Link Zgłoś