Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Kadra gra tak, jak chce Smuda: odważnie, bez re...

    IP: *.dip.t-dialin.net 03.06.10, 10:03
    czy my oglądaliśmy ten sam mecz? Nie powiedział bym że w przekroju całego
    meczu bylismy lepsi. Trzeba pochwalic kadre za pierwszą połowę i zaangażowanie
    w drugiej. jednakże jak tylko Serbom się zachcialo grac w drugiej połowie to
    mieli kilka dogodnych sytuacji w których powinni strzelić gola. Widać zmiane
    stylu gry polskiej reprezentacji. Może się on podobac ale nie ppopadajmy
    whurra optymizm

    pozdrawiam
    Obserwuj wątek
      • Gość: Gość dkw Re: Kadra gra tak, jak chce Smuda: odważnie, bez IP: *.chello.pl 03.06.10, 10:35
        Jednego nie mogę zrozumieć, dlaczego ta wspaniała kadra musi grać i
        siedzieć w hotelu w deszczowej Austrii. Jesteśmy krezusami lub
        kretynami.
        • Gość: ma5t4h Re: Kadra gra tak, jak chce Smuda: odważnie, bez IP: *.tpn.ceron.pl 03.06.10, 13:59
          Jakie Lat0, taka pogoda

          ROTFL
      • Gość: KIBIC Kadra gra tak, jak chce Smuda: odważnie, bez re... IP: *.tomaszow.mm.pl 03.06.10, 10:40
        wydaje mi się że strzelania bramek przeciwnikom potrzebny będzie EBI
      • wirus-7 Kadra gra tak, jak chce Smuda: odważnie, bez re... 03.06.10, 10:58
        "Klejenie" reprezentacji przez p.Smudę nie przynosi żadnych rezultatów.
        Piłkarze starali się jak mogli, lecz ich umiejętności strzeleckie
        od dłuższego czasu są poniżej krytyki. Starali się aby pokazać,że
        powinni zagrać w mistrzostwach Europy. Obawiam się że będzie to
        wielki blamaż.Znowu p.Smuda skleci jakąś zbieraninę,która niezgrana
        będzie "białym" koniem mistrzostw.
      • Gość: Zwirz lol IP: *.centertel.pl 03.06.10, 11:45
        chociaż nie wygraliście kolejnego meczu z rzędu to jesteście najlepsi Je...
        trzeba było sobie puścić po meczu "we are the champions" otworzyć szampany, by
        uczcić ten niewiarygodny i wielki sukces jakim były bez wątpienia te dwa
        remisy. Oby tak dalej chłopaki, a kraj będzie z was dumny.
        • Gość: [][] Re: lol IP: 94.254.221.* 03.06.10, 12:09
          spokojnie ludzie wy chcecie odrazu wygrywac wszystkie mecze,ale tak sie
          nie da....
          jeszcze troche i bedziecie nie zadowoleni jak polska zremisuje
          bezbramkowo z wielka hiszpania....
          Polska grala bardzo dobrze ale do konca pierwszej polowy po zmianie
          polow cos sie nie układało w grze naszych orłow... serbowie wpuscili
          swierze sily i nas rozklepali....
          • Gość: Strain 2012 IP: *.dobrafirma.com 03.06.10, 12:38
            Racja, są dwa lata do UEFA Euro 2012. Zresztą nie oczekujmy cudów.
      • Gość: corny Kadra gra tak, jak chce Smuda: odważnie, bez re... IP: 212.122.223.* 03.06.10, 12:17
        Nie zgadzam się z Panem Błońskim. W przekroju całego meczu to Serbia
        była lepsza i zasłużyła na zwycięstwo. Polacy grali dobrze dopóki sił
        starczyło, czyli 45 min. W drugiej połowie Błaszczykowski słaniał się
        ze zmęczenia, powinien być szybciej zmieniony. Dudka znowu zanotował
        dramatyczny występ, chociaż trzeba przyznać, że "świeży" Serb miał
        ułatwione zadanie (Smuda też powinien zareagować wcześniejszą
        zmianą).Taktycznie też bez szału hurra atak, a po stracie piłki były
        sytuacje, że na 1 polskiego zawodnika w obronie przypadało 2 Serbów.
        Ogólnie plus za walkę i zaangażowanie. Widać zmianę stylu gry na
        bardziej ofensywny i szybszy. To idzie w dobrą stronę Trenerze!!!
        • nkn69 Re: Kadra gra tak, jak chce Smuda: odważnie, bez 03.06.10, 12:33
          Ja tam jestem za zlikwidowaniem polskiej reprezentacji w ogóle. Kasę rozdać
          powodzianom, a piłkarze niech sobie kopią piłkę gdzieś za granicą w klubie.
          Przecież na te męki nie da się patrzeć. Szczególnie mając w pamięci niedawno
          zakończoną LM. Piękno, taktyka, emocje.
          • Gość: filipek Re: Kadra gra tak, jak chce Smuda: odważnie, bez IP: *.suwalki.vectranet.pl 03.06.10, 13:37
            a powodzianie to co? sie nie ubezpieczyli to maja! nic za darmo

            a co do kadry - powoli ale do przodu... w 2012 powinno byc dobrze:)
      • Gość: mecz o wszystko Kadra gra tak, jak chce Smuda: odważnie, bez re... IP: *.chello.pl 03.06.10, 12:40
        serbowie grali mecz kontrolny
        polska mecz o wszystko :)
        • Gość: grave Re: Kadra gra tak, jak chce Smuda: odważnie, bez IP: 109.76.118.* 03.06.10, 13:24
          widać ze Polacy odstają kondycyjnie od reszty Europy dopóki się to nie zmieni
          zawsze będziemy w tyle niestety o to będą musiały zadbać kluby a wiadomo jak z
          tym jest nasze gwiazdy jak się im nie chce biegać to są w stanie zwolnic nawet
          trenera
        • Gość: Chris Re: Kadra gra tak, jak chce Smuda: odważnie, bez IP: *.hsd1.nj.comcast.net 03.06.10, 13:24
          W meczach o punkty z Serbia bylo podobnie jak wczoraj. Na remis.
          Ciekawe jak Reprezentacja poradzi sobie z Hiszpania? Zupelnie inny
          styl niz Serbia no i przy innych warunkach atmosferycznych. Engel
          przegral z Hiszpania 0:3. I byl to poczatek dobrej passy Polakow.
      • Gość: sylen do wielkich znawców z kanap krytykujących autora IP: *.punkt.opole.pl 03.06.10, 14:44
        w momencie dokonywania pierwszej polskiej zmiany Serbowie wprowadzali 6
        rezerwowego. Polacy grali ponad 3/4 meczu podstawową jedenastką. Znający się
        na piłce biorą ten fakt pod uwagę - dlatego Błoński zarabia gruba kasę a wy
        amatorzy możecie sobie pisać opinie godne kobiet, które rozpatrują mecze w
        najprostszej dla laików kategorii - rezultatu lub "kto lepszy".
        • Gość: turtlezzz Re: do wielkich znawców z kanap krytykujących aut IP: *.adsl.inetia.pl 03.06.10, 15:23
          Nie nie. O tym Pan Błoński nie wspomniał. O tym wspomniałeś Ty. Może sam powinieneś zgłosić się po "grubą kasę" ;) Większość zmian Serbowie dokonali w przerwie, kiedy Polacy mieli okazję trochę odpocząć. W sumie Serbowie dokonali 6 zmian, Polacy - 5 (choć fakt, że Sobiech nawet nie zdążył dotknąć piłki). Pod koniec meczu Serbowie wciąż byli groźniejsi, pomimo że w zepole polskim było więcej świeżych sił.

          A Błoński powiedział, że naszym zabrakło szczęścia, by wygrać mecz.
      • Gość: turtlezzz Co za bzdura IP: *.adsl.inetia.pl 03.06.10, 15:12
        "Polacy byli lepsi od Serbów, do zwycięstwa zabrakło im szczęścia" - jak można opowiadać publicznie takie dyrdymały, firmować je swoim nazwiskiem będąc dziennikarzem sportowym poczytnej gazety?

        Gdzie było szczęście Serbów, kiedy biegający w strugach deszczu sędzia liniowy nie umiał ocenić skuteczności polskich pułapek ofsajdowych? Przynajmniej w jednym wypadku (tym ostatnim) odebrał Serbom oczywistego gola. Gdyby to był mecz o punkty, np. mecz na Mundialu, media całego świata zgodnie twierdziłyby, że Serbom zwycięstwo odebrała trójka sędziowska.

        Okej, w pierwszych dwóch kwadransach Polacy byli dużo lepsi. Potem jednak przeważali już Serbowie, chwilami bardzo wyraźnie. To oni stwarzali zagrożenie. Polacy w drugiej połowie mieli chyba jedną dobrą sytuację (Błaszczykowski). Mi też się bardzo podobał styl i gra naszych, ale daleko im jeszcze do poziomu, który pozwoli im ogrywać tak silnych rywali.
      • Gość: assssd Kadra gra tak, jak chce Smuda: odważnie, bez re... IP: 92.63.32.* 03.06.10, 15:28
        s9.gladiatus.pl/game/c.php?uid=193166
      • Gość: aaaaaa Kadra gra tak, jak chce Smuda: odważnie, bez re... IP: *.hsi7.kabel-badenwuerttemberg.de 03.06.10, 15:37
        poczekajmy na hiszpanie...
      • Gość: wanda12345 Kadra gra tak, jak chce Smuda: odważnie, bez re... IP: *.125-70.tampabay.res.rr.com 03.06.10, 16:00
        Panu Smudzie zycze opanowania lepszego jezyka(nie tego uzywanego
        przez PO na cmentarzu) i bardziej ojcowskiego podejscia do tych
        mlodych chlopcow. Czy pan trener nie zna imienia Sadloka tylko
        krzyczy ..ty Sadlok taka twoja....Poza tym jako trener pokazal ze z
        holenderskim truchlem to byla porazka od prezydenta(ordery) po Late
        nie mowiac o Listkiewiczu i calej zgrai kretynow broniacych tego co
        obce.
      • Gość: damsaw Kadra gra tak, jak chce Smuda: odważnie, bez re... IP: *.globalconnect.pl 01.08.10, 11:44
        www.naszacipa.pl
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka