Gość: chudy
IP: *.dip.t-dialin.net
03.06.10, 10:03
czy my oglądaliśmy ten sam mecz? Nie powiedział bym że w przekroju całego
meczu bylismy lepsi. Trzeba pochwalic kadre za pierwszą połowę i zaangażowanie
w drugiej. jednakże jak tylko Serbom się zachcialo grac w drugiej połowie to
mieli kilka dogodnych sytuacji w których powinni strzelić gola. Widać zmiane
stylu gry polskiej reprezentacji. Może się on podobac ale nie ppopadajmy
whurra optymizm
pozdrawiam