Gość: kris Niemcy - Serbia IP: 201.155.105.* 18.06.10, 15:44 Oj Z Czuba, nie popisałeś się. Niemcy wyglądali jakby ktos ich podmienił na Francuzów?? Jaki ty mecz oglądałeś?? Mimo gry w 10-u grali dobrze, stworzyli szereg dobrych sytuacji i byli lepsi. A kartka czerwona dla Klose za "dwa brutalne faule"?? Druga kartka zupełnie niezasłuzona. Sędzia kalosz dawał zółte za byle faulik na środku boiska i za... celową rękę Vidicia, który był w tym momencie ostatnim obrońcą. Dla twojej informacji, Z Czuba: nie zawsze wynik świadczy o grze, szczególnie w futbolu. Może kiedyś to zrozumiesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Niemcy - Serbia IP: *.escom.net.pl 18.06.10, 16:07 Gość portalu: kris napisał(a): > zupełnie niezasłuzona. Sędzia kalosz dawał zółte za byle faulik na > środku boiska i za... celową rękę Vidicia Kris wyhamuj - przepisy są jednoznaczne: atak z tyłu w nogi rywala = żółta kartka. Sędzia się nad Świnsztajgerem ulitował, bo też powinien wrócić do szatni. Odpowiedz Link Zgłoś
tow_rydzyk Zivela Slavenska Solidarnost 18.06.10, 15:45 Dragi Poljaci, braca Slaveni Luka Podoljski i Miro Kloza, Velika vam hvala na vasoj pomoci Srpskoj braci povodom ove neverovatne, historijske pobede. ZIVELI SLAVENI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DOLE NEMACKI UBERMENSCHI ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: er ja też się cieszę z wygranej Serbów! IP: *.toya.net.pl 18.06.10, 16:48 a Kloza nie jest Polakiem(sam wybrał)! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lol Niemcy - Serbia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.10, 15:48 gdzie jest johann?????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: autor_widmo Re: Nasi załatwili Niemców! IP: *.adsl.inetia.pl 18.06.10, 16:32 GZ :D Odpowiedz Link Zgłoś
aaaaq Ale ich zmasakrowali... 18.06.10, 15:54 Dobrze im tak... --- Kim jest Bronisław "Litwin" Komorowski? teczki.obserwowani.pl/8561.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joe Niemcy - Serbia IP: *.clubnet.pl 18.06.10, 15:57 Fatalny występ "Polaków" możecie zobaczyć tutaj: euro2008.blox.pl/2010/06/Reka-karny-bramkarz-broni-wideo.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A. H. Niemcy przegrali... IP: *.VIC.netspace.net.au 18.06.10, 16:05 Ja to zawsze mowilem, zeby do druzyny narodowej Rzeszy nie brac ludzi narodowo nieokreslonych.Nie sluchaliscie mnie , to teraz macie! Odpowiedz Link Zgłoś
zeppelin25 Niemcy - Serbia 18.06.10, 16:07 ..."2 brutalne faule Klose"...chyba ktos myli walke o pilke z brutalnym faulem i sedzia,ktory za kazdy atak daje zolta kartke...redaktor-zolta kartka!!! Odpowiedz Link Zgłoś
szalonyskrzydlowy Jakie "brutalne faule" Klosego??!! 18.06.10, 16:08 "dwa BRUTALNE faule" Mirosława Klose?! Jeśli to były brutalne faule, to połowa meczów tych mistrzostw powinna skończyć się walkowerami za sprawą zbyt dużej ilości czerwonych kartek!! Szkoda mi naszych sąsiadów, niesłusznie wyrzucony Klose i przestrzelony karny... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Niemcy - Serbia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.10, 16:21 Niemcy na kolana.Tylko Słowianie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hanslik Re: Niemcy - Serbia IP: *.dip.t-dialin.net 18.06.10, 16:36 Szkoda sedzia spiepszyl mecz, ale Niemcy walcza zawsze do konca i wyjda z grupy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pik Ten Klose(t) to taki Hajtowaty z wyglądu. IP: *.zetosa.com.pl 18.06.10, 16:29 I charakter pewnie też tak samo wredny.Zresztą zdradził Polskę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hanslik Re: Ten Klose(t) to taki Hajtowaty z wyglądu. IP: *.dip.t-dialin.net 18.06.10, 16:39 Sedzia tepsul mecz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ggg Re: Ten Klose(t) to taki Hajtowaty z wyglądu. IP: 213.251.189.* 18.06.10, 16:48 jak zepsuł ze wyrzucil jebanegoi volksdojcza 2 razy atakujacego giry od tyłu ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alienski Re: Ten Klose(t) to taki Hajtowaty z wyglądu. IP: *.dip.t-dialin.net 18.06.10, 21:21 Gość portalu: ggg napisał(a): > jak zepsuł ze wyrzucil jebanegoi volksdojcza 2 razy atakujacego giry od tyłu ? Szkoda ze nie jestes sportowcem. Gdybys nim byl, nie pier---dolilbys takich glupot. Duren! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mauplos Niemcy - Serbia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.10, 16:33 Słowiański żywioł, Konradowie Wallenrodowie, zdławili teutońską siłę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tsu hahaha IP: *.icpnet.pl 18.06.10, 16:35 szwabom nawet folksdojcze nie pomogli Odpowiedz Link Zgłoś
19alien63 Re: hahaha 18.06.10, 22:12 Gość portalu: tsu napisał(a): > szwabom nawet folksdojcze nie pomogli A twojemu "muzgowi" nawet swierze powietrze :-)))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hahhhahahhaha kto się śmieje z klozeta i Niemców? wpisywać sie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.10, 16:37 haahhhhhahhahhahhahhahhahahahhahhah Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Johann Re: kto się śmieje z klozeta i Niemców? wpisywać IP: 208.110.80.* 18.06.10, 17:16 Nasze Szkopki kochane, Volkswageny, najlepsze na świecie, dostały diś prima sort lanie od słowiańskich Ubermenschen. My Niemcy będziemy się musieli słowiańskim panom nisko kłaniać i czule całować czubki ich piłkarskich butów - cmmmmokk! To mówiłęm ja Johann, szkop z recyklingu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hatsune Miku Konrady Wallenrody niemieckiej bestii łeb ucieli IP: *.broker.com.pl 18.06.10, 16:42 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: er Brawo Serbowie!!! IP: *.toya.net.pl 18.06.10, 16:43 Jesteście wielcy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
agnieszkaniemcy Niemcy - Serbia 18.06.10, 16:47 Sędzia idiota!!!! No i fakt,że chłopcy dzisiaj też się nie popisali a juz napewno nie Podolski.Zmarnować taką szanse masakra!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bryza Niemcy - Serbia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.10, 16:47 Już nie piszecie o polskich korzeniach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe Niemcy - Serbia IP: *.wohnheime.ruhr-uni-bochum.de 18.06.10, 16:59 Oczywiście leczycie na nich swoje kom-pleksy - nic nowego :) Od tej chwili każde dziecko urodzone w UK z rodziców Polaków to Anglik i powrót do kraju to zdrada ANGLII <<< wasz tok myślenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przegrany Ryj haha IP: *.chello.pl 18.06.10, 17:02 I dobrze bo nie każda drużyna w grupie to australia która dostaje w dodatku czerwień.A juz bekenpasterz zaczał wszem i wobec krytykowac inne drużyny a tu dupka i bedzie anglia w 1/8. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: no nie przesadzaj Re: haha IP: 217.153.108.* 18.06.10, 19:40 Niemcy ciagle sa liderami grupy i maja duze szanse jeszce na pierwsze miejsce. Pozatym nie badz taki pewny ze anglia wygra swoja grupe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rico wszystkie "Biedronki" IP: *.dip.t-dialin.net 18.06.10, 17:14 zanotowaly wysoka podaz tanich win,"prawdziwi" patrioci swietuja,ostro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hatsune Miku Re: wszystkie "Biedronki" IP: *.broker.com.pl 18.06.10, 17:56 Na żdrowie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ozzy Niemcy - Serbia IP: *.adl9.sa.optusnet.com.au 18.06.10, 17:14 no i teraz folks.........dojcze wyleca z niemiec a tak walczyli o reputacje i ciekawe co germen media powiedza bo to niestety niemcy polskiego pochodzenia zawalili komentarz zostawiam wam zobaczycie a tak naprawde to i dobrze bo nareszcie ktos im nosa przytar a jeszcze czekam na aktorow z itali jak w dupe... dostana Odpowiedz Link Zgłoś
takisobiestatystyk Sport jest tylko sportem 18.06.10, 17:31 i prawdę mówiąc - oglądam te mistrzostwa chłodnym okiem, ale zawsze to wielka przyjemność, gdy mały, ale jakże dzielny słowiański naród "uglebia" germańskiego giganta... A nieudany karniak strzelany bratu Serbowi przez słowiańskiego renegata - rzecz bezcenna! Odpowiedz Link Zgłoś