Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Niemcy - Serbia

      • Gość: kris Niemcy - Serbia IP: 201.155.105.* 18.06.10, 15:44
        Oj Z Czuba, nie popisałeś się. Niemcy wyglądali jakby ktos ich
        podmienił na Francuzów?? Jaki ty mecz oglądałeś?? Mimo gry w 10-u
        grali dobrze, stworzyli szereg dobrych sytuacji i byli lepsi. A
        kartka czerwona dla Klose za "dwa brutalne faule"?? Druga kartka
        zupełnie niezasłuzona. Sędzia kalosz dawał zółte za byle faulik na
        środku boiska i za... celową rękę Vidicia, który był w tym momencie
        ostatnim obrońcą. Dla twojej informacji, Z Czuba: nie zawsze wynik
        świadczy o grze, szczególnie w futbolu. Może kiedyś to zrozumiesz.
        • Gość: ja Re: Niemcy - Serbia IP: *.escom.net.pl 18.06.10, 16:07
          Gość portalu: kris napisał(a):
          > zupełnie niezasłuzona. Sędzia kalosz dawał zółte za byle faulik na
          > środku boiska i za... celową rękę Vidicia

          Kris wyhamuj - przepisy są jednoznaczne: atak z tyłu w nogi rywala = żółta
          kartka. Sędzia się nad Świnsztajgerem ulitował, bo też powinien wrócić do szatni.
      • tow_rydzyk Zivela Slavenska Solidarnost 18.06.10, 15:45
        Dragi Poljaci, braca Slaveni Luka Podoljski i Miro Kloza,
        Velika vam hvala na vasoj pomoci Srpskoj braci povodom ove neverovatne,
        historijske pobede.

        ZIVELI SLAVENI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DOLE NEMACKI UBERMENSCHI !

        • Gość: er ja też się cieszę z wygranej Serbów! IP: *.toya.net.pl 18.06.10, 16:48
          a Kloza nie jest Polakiem(sam wybrał)!
      • Gość: lol Niemcy - Serbia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.10, 15:48
        gdzie jest johann??????
      • ukos Nasi załatwili Niemców! 18.06.10, 15:48
        Klose i Podolski sami dali radę.
        • Gość: autor_widmo Re: Nasi załatwili Niemców! IP: *.adsl.inetia.pl 18.06.10, 16:32
          GZ :D
      • aaaaq Ale ich zmasakrowali... 18.06.10, 15:54
        Dobrze im tak...


        ---
        Kim jest Bronisław "Litwin" Komorowski?
        teczki.obserwowani.pl/8561.html
      • Gość: joe Niemcy - Serbia IP: *.clubnet.pl 18.06.10, 15:57
        Fatalny występ "Polaków" możecie zobaczyć tutaj:
        euro2008.blox.pl/2010/06/Reka-karny-bramkarz-broni-wideo.html
      • Gość: 111 Od bohatera do zera? :-) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.10, 16:03
      • Gość: A. H. Niemcy przegrali... IP: *.VIC.netspace.net.au 18.06.10, 16:05
        Ja to zawsze mowilem, zeby do druzyny narodowej Rzeszy nie brac
        ludzi narodowo nieokreslonych.Nie sluchaliscie mnie , to teraz macie!
      • zeppelin25 Niemcy - Serbia 18.06.10, 16:07
        ..."2 brutalne faule Klose"...chyba ktos myli walke o pilke z
        brutalnym faulem i sedzia,ktory za kazdy atak daje zolta
        kartke...redaktor-zolta kartka!!!
      • szalonyskrzydlowy Jakie "brutalne faule" Klosego??!! 18.06.10, 16:08
        "dwa BRUTALNE faule" Mirosława Klose?! Jeśli to były brutalne faule, to połowa
        meczów tych mistrzostw powinna skończyć się walkowerami za sprawą zbyt dużej
        ilości czerwonych kartek!!


        Szkoda mi naszych sąsiadów, niesłusznie wyrzucony Klose i przestrzelony karny...
      • Gość: gość Niemcy - Serbia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.10, 16:21
        Niemcy na kolana.Tylko Słowianie!
        • Gość: Hanslik Re: Niemcy - Serbia IP: *.dip.t-dialin.net 18.06.10, 16:36
          Szkoda sedzia spiepszyl mecz, ale Niemcy walcza zawsze do konca i wyjda z grupy!
      • Gość: pik Ten Klose(t) to taki Hajtowaty z wyglądu. IP: *.zetosa.com.pl 18.06.10, 16:29
        I charakter pewnie też tak samo wredny.Zresztą zdradził Polskę.
        • Gość: Hanslik Re: Ten Klose(t) to taki Hajtowaty z wyglądu. IP: *.dip.t-dialin.net 18.06.10, 16:39
          Sedzia tepsul mecz.
          • Gość: ggg Re: Ten Klose(t) to taki Hajtowaty z wyglądu. IP: 213.251.189.* 18.06.10, 16:48
            jak zepsuł ze wyrzucil jebanegoi volksdojcza 2 razy atakujacego giry od tyłu ?
            • Gość: alienski Re: Ten Klose(t) to taki Hajtowaty z wyglądu. IP: *.dip.t-dialin.net 18.06.10, 21:21
              Gość portalu: ggg napisał(a):

              > jak zepsuł ze wyrzucil jebanegoi volksdojcza 2 razy atakujacego giry od tyłu ?

              Szkoda ze nie jestes sportowcem.
              Gdybys nim byl, nie pier---dolilbys takich glupot.
              Duren!
      • Gość: mauplos Niemcy - Serbia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.10, 16:33
        Słowiański żywioł, Konradowie Wallenrodowie, zdławili teutońską siłę.
      • Gość: tsu hahaha IP: *.icpnet.pl 18.06.10, 16:35
        szwabom nawet folksdojcze nie pomogli
        • 19alien63 Re: hahaha 18.06.10, 22:12
          Gość portalu: tsu napisał(a):

          > szwabom nawet folksdojcze nie pomogli

          A twojemu "muzgowi" nawet swierze powietrze :-))))))))))
      • Gość: hahhhahahhaha kto się śmieje z klozeta i Niemców? wpisywać sie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.10, 16:37
        haahhhhhahhahhahhahhahhahahahhahhah
        • Gość: Johann Re: kto się śmieje z klozeta i Niemców? wpisywać IP: 208.110.80.* 18.06.10, 17:16
          Nasze Szkopki kochane, Volkswageny, najlepsze na świecie,
          dostały diś prima sort lanie od słowiańskich Ubermenschen.
          My Niemcy będziemy się musieli słowiańskim panom nisko kłaniać
          i czule całować czubki ich piłkarskich butów - cmmmmokk!

          To mówiłęm ja Johann, szkop z recyklingu.
      • Gość: Hatsune Miku Konrady Wallenrody niemieckiej bestii łeb ucieli IP: *.broker.com.pl 18.06.10, 16:42
      • Gość: er Brawo Serbowie!!! IP: *.toya.net.pl 18.06.10, 16:43
        Jesteście wielcy!!!
      • agnieszkaniemcy Niemcy - Serbia 18.06.10, 16:47
        Sędzia idiota!!!! No i fakt,że chłopcy dzisiaj też się nie popisali
        a juz napewno nie Podolski.Zmarnować taką szanse masakra!!!!
      • Gość: Bryza Niemcy - Serbia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.10, 16:47
        Już nie piszecie o polskich korzeniach?
      • Gość: hehe Niemcy - Serbia IP: *.wohnheime.ruhr-uni-bochum.de 18.06.10, 16:59
        Oczywiście leczycie na nich swoje kom-pleksy - nic nowego :)
        Od tej chwili każde dziecko urodzone w UK z rodziców Polaków to Anglik
        i powrót do kraju to zdrada ANGLII <<< wasz tok myślenia
      • Gość: Przegrany Ryj haha IP: *.chello.pl 18.06.10, 17:02
        I dobrze bo nie każda drużyna w grupie to australia która dostaje w
        dodatku czerwień.A juz bekenpasterz zaczał wszem i wobec krytykowac
        inne drużyny a tu dupka i bedzie anglia w 1/8.
        • Gość: no nie przesadzaj Re: haha IP: 217.153.108.* 18.06.10, 19:40
          Niemcy ciagle sa liderami grupy i maja duze szanse jeszce na
          pierwsze miejsce. Pozatym nie badz taki pewny ze anglia wygra swoja
          grupe.
      • Gość: Rico wszystkie "Biedronki" IP: *.dip.t-dialin.net 18.06.10, 17:14
        zanotowaly wysoka podaz tanich win,"prawdziwi" patrioci
        swietuja,ostro
        • Gość: Hatsune Miku Re: wszystkie "Biedronki" IP: *.broker.com.pl 18.06.10, 17:56
          Na żdrowie:)
      • Gość: ozzy Niemcy - Serbia IP: *.adl9.sa.optusnet.com.au 18.06.10, 17:14
        no i teraz folks.........dojcze wyleca z niemiec a tak walczyli o
        reputacje i ciekawe co germen media powiedza bo to niestety niemcy
        polskiego pochodzenia zawalili komentarz zostawiam wam zobaczycie a tak
        naprawde to i dobrze bo nareszcie ktos im nosa przytar a jeszcze czekam
        na aktorow z itali jak w dupe... dostana
      • aquarius1973 Brawo Serbia! skopac tylek Germonom! 18.06.10, 17:20

      • takisobiestatystyk Sport jest tylko sportem 18.06.10, 17:31
        i prawdę mówiąc - oglądam te mistrzostwa chłodnym okiem, ale zawsze
        to wielka przyjemność, gdy mały, ale jakże dzielny słowiański
        naród "uglebia" germańskiego giganta... A nieudany karniak strzelany
        bratu Serbowi przez słowiańskiego renegata - rzecz bezcenna!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka