Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Po przerwie spotkamy się na stole obok...

      • rigel Re: Po przerwie spotkamy się na stole obok... 30.04.04, 12:21
        zniesmaczony Matthiew Stevens
      • gawronka "Widać, że jest zła akcja kija..." 30.04.04, 13:22
        :))))
      • gawronka "Trzeba nieco zmylic własne oczy" ;) [nt] 30.04.04, 13:23

        • agata-katarzyna Re: "Trzeba nieco zmylic własne oczy" ;) [nt] 30.04.04, 14:56
          a słyszeliście dyskusję o Prozaku w meczy Hamillton-Ronnie?Nie potrafię tego
          powtórzyć ale leżałam na ziemi ze śmiechu...
          • misiania Re: "Trzeba nieco zmylic własne oczy" ;) [nt] 30.04.04, 15:00
            aha! coś było o tym, że obaj panowie zażyli po pigułce (bo najpierw ronnie a
            tuż po nim muszkieter zrobili coś śmieszno-gupiego)
      • prettybeyonce Re: Po przerwie spotkamy się na stole obok... 30.04.04, 16:49
        "Dokrecenie przedluzki" :) Przedluzka rulezzz !
      • gatta13 Re: Po przerwie spotkamy się na stole obok... 30.04.04, 23:15
        "proszę zauważyć, że Dott w tej sesji kompletnie nie istnieje"

        "Dott sprawdził, że kropka różowej jest wolna"

        No i te skowronki, sowy, żurawie i ... dość już krakania.

        :)))))))
        I się odczepić proszę od komentatorów. Są the best i już. O.
        • gatta13 Re: Po przerwie spotkamy się na stole obok... 30.04.04, 23:27
          Chyba trzeba jakiś nowy wątek otworzyć, bo ten się za długo przewija. ;))
          Chociaż z drugiej strony koniec mistrzostw już blisko. :(((((
      • gawronka metafory... 01.05.04, 22:00
        Podobało mi się porównanie do skrzyni biegów... Biedny Hendry "na luzie"... ;)

        I te zakończenia nerwowe gracza w bilach i w tipie! ;))) Powiało poezją, aż się
        rozrzewniłam, naprawdę.

        Niedługo już będzie po MŚ i jeno echo bedzie sie tu odzywać...
        • gatta13 Echo.... 02.05.04, 00:48
          Mam zmienić nicka, jeżeli będę chciała dalej tu pisać? Jest tyle ciekawych
          merytorycznych tematów, na które możemy porozmawiać... Polubiłam Was. :)
      • gatta13 Plan B? 02.05.04, 21:47
        "Przyjedzie trener z Anglii i weźmie się za nas wszystkich."
      • rigel Szkot to Szkot... 02.05.04, 22:14
        ... a Ronnie to Ronnie :)
        • jewta Re: Szkot to Szkot... 02.05.04, 22:16
          to było z premedytacją:)
      • le-on Eeee.... 02.05.04, 22:16
        No właśnie. Rafał Jot raczył rzec: Eeeeeeeeeeee....
        :)
      • susa0 Dott pomylił się na banalnej czerwonej 02.05.04, 22:17
        takie bile to nawet my wbijamy...
        • rigel Re: Dott pomylił się na banalnej czerwonej 02.05.04, 22:20
          susa0 napisała:

          > takie bile to nawet my wbijamy...

          tjaaaa.... na dwugwiazdkowych turniejach?
      • gatta13 Re: Po przerwie spotkamy się na stole obok... 02.05.04, 22:30
        Były snookerowe kilometry, a teraz mamy snookerowe grosze...
      • rigel po awarii tablicy świetlnej z wynikami: 02.05.04, 23:42
        - kibice nie wiedzą jaki jest wynik. (Przemek)
        - ci z ostatnich rzedów nie wiedzą nawet kto z kim gra! (Rafał)

        dobre, tylko, że o północy nie wolno opowiadac takich rzeczy, bo sąsiedzi chcą
        spać :D
        • gatta13 Miło zbiły się obie bile :) 03.05.04, 16:27
          Zielona, czerwona i obojętnie jaka. :)
      • susa0 Re: Po przerwie spotkamy się na stole obok... 03.05.04, 16:35
        ach ten szalony wózek!!! :)
        • gatta13 Re: Po przerwie spotkamy się na stole obok... 03.05.04, 16:49
          Czerwona już czyha na O'Sullivana.
          • tomzo147 Re: Po przerwie spotkamy się na stole obok... 03.05.04, 19:25
            A raczej Ronnie czyha na nią!
      • jewta Re: Po przerwie spotkamy się na stole obok... 03.05.04, 16:58
        czy wy myślicie ze my tego na bieżąco nie czytamy???:))
        • gatta13 Re: Po przerwie spotkamy się na stole obok... 03.05.04, 17:01
          Powinniście się cieszyć, że tak uważnie Was słuchamy. ;PP
        • susa0 Re: Po przerwie spotkamy się na stole obok... 03.05.04, 17:01
          naprawde?????? nie no???!!!!!!! kto by się spodziewał??? ;P
          • gatta13 No nieeeeeee.... 03.05.04, 17:24
            Bila muśnięta po brzuszku?
            • rigel Re: No nieeeeeee.... 03.05.04, 19:31
              gatta13 napisała:

              > Bila muśnięta po brzuszku?

              cyt.: ja bym ją muskał po brzuszku z lewej strony... (może nie dosłowny, ale
              sens chyba bliski?)
        • nielubiematematyki Re: Po przerwie spotkamy się na stole obok... 08.05.04, 17:39
          nie pamietam kto z kim grał w kazdym badz razie realizator narysowal jak
          powinna pojsc biala bila po musnieciu innej. Jak gracz uderzyl to tor bialej
          byl znikomo inny niz ten narysowany
          Komentarz
          P.K. zaliczyl bile
          R.J. ...ale zawiódł realizatora...

          pozdrawiam
      • dorota_snooker jaki ten Dott niziutki 03.05.04, 17:55
        było widać gdzie się dott kończy
        • tomzo147 Re: jaki ten Dott niziutki 03.05.04, 19:30
          No i zasłonił Dott kropkę, hehe

          Ależ się Dott zmarszczył...
      • angoul Re: Po przerwie spotkamy się na stole obok... 04.05.04, 10:11
        Ale co Szkot to Szkot
        a co Ronnie to Ronnie :)))
      • dorota_snooker Re: Po przerwie spotkamy się na stole obok... 13.06.04, 21:59
        rada Przemka Kruka

        Uwarzajcie na paluszki szczególnie jeśli próbujecie trick shot'ów
        ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka