rigel Re: Po przerwie spotkamy się na stole obok... 30.04.04, 12:21 zniesmaczony Matthiew Stevens Odpowiedz Link Zgłoś
agata-katarzyna Re: "Trzeba nieco zmylic własne oczy" ;) [nt] 30.04.04, 14:56 a słyszeliście dyskusję o Prozaku w meczy Hamillton-Ronnie?Nie potrafię tego powtórzyć ale leżałam na ziemi ze śmiechu... Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: "Trzeba nieco zmylic własne oczy" ;) [nt] 30.04.04, 15:00 aha! coś było o tym, że obaj panowie zażyli po pigułce (bo najpierw ronnie a tuż po nim muszkieter zrobili coś śmieszno-gupiego) Odpowiedz Link Zgłoś
prettybeyonce Re: Po przerwie spotkamy się na stole obok... 30.04.04, 16:49 "Dokrecenie przedluzki" :) Przedluzka rulezzz ! Odpowiedz Link Zgłoś
gatta13 Re: Po przerwie spotkamy się na stole obok... 30.04.04, 23:15 "proszę zauważyć, że Dott w tej sesji kompletnie nie istnieje" "Dott sprawdził, że kropka różowej jest wolna" No i te skowronki, sowy, żurawie i ... dość już krakania. :))))))) I się odczepić proszę od komentatorów. Są the best i już. O. Odpowiedz Link Zgłoś
gatta13 Re: Po przerwie spotkamy się na stole obok... 30.04.04, 23:27 Chyba trzeba jakiś nowy wątek otworzyć, bo ten się za długo przewija. ;)) Chociaż z drugiej strony koniec mistrzostw już blisko. :((((( Odpowiedz Link Zgłoś
gawronka metafory... 01.05.04, 22:00 Podobało mi się porównanie do skrzyni biegów... Biedny Hendry "na luzie"... ;) I te zakończenia nerwowe gracza w bilach i w tipie! ;))) Powiało poezją, aż się rozrzewniłam, naprawdę. Niedługo już będzie po MŚ i jeno echo bedzie sie tu odzywać... Odpowiedz Link Zgłoś
gatta13 Echo.... 02.05.04, 00:48 Mam zmienić nicka, jeżeli będę chciała dalej tu pisać? Jest tyle ciekawych merytorycznych tematów, na które możemy porozmawiać... Polubiłam Was. :) Odpowiedz Link Zgłoś
gatta13 Plan B? 02.05.04, 21:47 "Przyjedzie trener z Anglii i weźmie się za nas wszystkich." Odpowiedz Link Zgłoś
le-on Eeee.... 02.05.04, 22:16 No właśnie. Rafał Jot raczył rzec: Eeeeeeeeeeee.... :) Odpowiedz Link Zgłoś
susa0 Dott pomylił się na banalnej czerwonej 02.05.04, 22:17 takie bile to nawet my wbijamy... Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: Dott pomylił się na banalnej czerwonej 02.05.04, 22:20 susa0 napisała: > takie bile to nawet my wbijamy... tjaaaa.... na dwugwiazdkowych turniejach? Odpowiedz Link Zgłoś
gatta13 Re: Po przerwie spotkamy się na stole obok... 02.05.04, 22:30 Były snookerowe kilometry, a teraz mamy snookerowe grosze... Odpowiedz Link Zgłoś
rigel po awarii tablicy świetlnej z wynikami: 02.05.04, 23:42 - kibice nie wiedzą jaki jest wynik. (Przemek) - ci z ostatnich rzedów nie wiedzą nawet kto z kim gra! (Rafał) dobre, tylko, że o północy nie wolno opowiadac takich rzeczy, bo sąsiedzi chcą spać :D Odpowiedz Link Zgłoś
gatta13 Miło zbiły się obie bile :) 03.05.04, 16:27 Zielona, czerwona i obojętnie jaka. :) Odpowiedz Link Zgłoś
susa0 Re: Po przerwie spotkamy się na stole obok... 03.05.04, 16:35 ach ten szalony wózek!!! :) Odpowiedz Link Zgłoś
gatta13 Re: Po przerwie spotkamy się na stole obok... 03.05.04, 16:49 Czerwona już czyha na O'Sullivana. Odpowiedz Link Zgłoś
tomzo147 Re: Po przerwie spotkamy się na stole obok... 03.05.04, 19:25 A raczej Ronnie czyha na nią! Odpowiedz Link Zgłoś
jewta Re: Po przerwie spotkamy się na stole obok... 03.05.04, 16:58 czy wy myślicie ze my tego na bieżąco nie czytamy???:)) Odpowiedz Link Zgłoś
gatta13 Re: Po przerwie spotkamy się na stole obok... 03.05.04, 17:01 Powinniście się cieszyć, że tak uważnie Was słuchamy. ;PP Odpowiedz Link Zgłoś
susa0 Re: Po przerwie spotkamy się na stole obok... 03.05.04, 17:01 naprawde?????? nie no???!!!!!!! kto by się spodziewał??? ;P Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: No nieeeeeee.... 03.05.04, 19:31 gatta13 napisała: > Bila muśnięta po brzuszku? cyt.: ja bym ją muskał po brzuszku z lewej strony... (może nie dosłowny, ale sens chyba bliski?) Odpowiedz Link Zgłoś
nielubiematematyki Re: Po przerwie spotkamy się na stole obok... 08.05.04, 17:39 nie pamietam kto z kim grał w kazdym badz razie realizator narysowal jak powinna pojsc biala bila po musnieciu innej. Jak gracz uderzyl to tor bialej byl znikomo inny niz ten narysowany Komentarz P.K. zaliczyl bile R.J. ...ale zawiódł realizatora... pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
dorota_snooker jaki ten Dott niziutki 03.05.04, 17:55 było widać gdzie się dott kończy Odpowiedz Link Zgłoś
tomzo147 Re: jaki ten Dott niziutki 03.05.04, 19:30 No i zasłonił Dott kropkę, hehe Ależ się Dott zmarszczył... Odpowiedz Link Zgłoś
angoul Re: Po przerwie spotkamy się na stole obok... 04.05.04, 10:11 Ale co Szkot to Szkot a co Ronnie to Ronnie :))) Odpowiedz Link Zgłoś
dorota_snooker Re: Po przerwie spotkamy się na stole obok... 13.06.04, 21:59 rada Przemka Kruka Uwarzajcie na paluszki szczególnie jeśli próbujecie trick shot'ów ;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś