Gość: Gość ;D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.11, 16:51 Peszko z Lewym się spotkają ;D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: se178 Borussia Dortmund - FC Koeln IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.11, 16:46 Można ten mecz w necie obejrzeć???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PBL Re: Borussia Dortmund - FC Koeln IP: 2.100.202.* 04.03.11, 12:48 niewiem ale napewon jest na eurosport2 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piecia Re: Borussia Dortmund - FC Koeln IP: *.net.upcbroadband.cz 04.03.11, 21:38 soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Net. Borussia Dortmund - FC Koeln IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.11, 14:46 Trzeba wpisać "Borussia Dortmund FC Koeln online" i troche poszukać. ;D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ketchup Re: Borussia Dortmund - FC Koeln IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.11, 20:24 ja tu jednak widze trzech Polakow biegajacych po boisku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwer Borussia Dortmund - FC Koeln IP: *.dynamic.chello.pl 04.03.11, 21:17 piekny gol lewego - gratulacje Odpowiedz Link Zgłoś
forumowicz_pospolity Re: Borussia Dortmund - FC Koeln 04.03.11, 21:21 no miodzio, Robert już zapomniałem ze polscy napastnicy potrafią tak strzelac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obama Borussia Dortmund - FC Koeln IP: *.cst.lightpath.net 04.03.11, 21:42 Piyknie chlopy docie czadu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joe Borussia Dortmund - FC Koeln IP: *.clubnet.pl 04.03.11, 21:43 bramkę Lewandowskiego zobaczycie tu: euro2008.blox.pl/2011/03/Ladny-gol-Lewandowskiego-wideo.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SZACUN Re: Borussia Dortmund - FC Koeln IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.11, 21:50 Abstrahując od, bądź co bądź, ładnej bramki Lewego. Panowi i Panie, Łukasz Piszczek to na prawdę światowa klasa. Jeden z najlepszych zawodników na świecie na swojej pozycji.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sdd jasne IP: *.elpos.net 04.03.11, 22:33 z tymi osadami to poczekaj. jest niezly, ale byc moze to tylko przeblyski. za to lewy musi sie duzo uczyc, bo czesto podejmuje zle decyzje, no juz krew mnie zalala jak spieprzyl pod koniec sytuacje 2x 1. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 15.10.do Yumy Prawda.Zepsuł wynik.Jak zwykle. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.11, 23:55 Mogło być co najmniej 2:0 ,ale przecież Lewandowski zdupił piękną czystą akcję 2/1. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: r. Re: jasne IP: *.smrw.lodz.pl 05.03.11, 01:21 jasne, przeblyski. Takie przeblyski, ze od kilku miesiecy jest podstawowym zawodnikiem lidera bundesligi, wkrotce mistrza Niemiec. To nie przeblyski, jest w zyciowej formie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: werka moja sexy fotka :) IP: *.dynamic.chello.pl 04.03.11, 23:39 adf.ly/183291/weronika Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: costa Borussia Dortmund - FC Koeln IP: *.multimo.pl 05.03.11, 09:18 Brawo lewy :) Nie tylko z okazji tej ładnej bramki, ale bardzo ładnie grał - widać że gra dużo lepiej niż ponad pół roku temu jak przychodził do bundesligi - cały czas się uczy, lepiej panuje nad piłką, zastawia się. Nawet coraz bardziej zaczyna mi się podobać jako cofnięty napastnik. No i co do Piszczka - kapitalny mecz ;) Kilka świetnych podłączeń, przynajmniej 3 wywalczone rzuty rożne, bardzo pewna gra w defensywie. Brawo. Odpowiedz Link Zgłoś