Gość: eselu
IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl
07.03.02, 23:18
dzis gadalem z gosciem z katowic i on mowil ze ich gra juz mu sie zbrzydla i
jest za chorzowskimi psami:)pytalem go jak nastroje przed meczem to mowil ze to
dziewczynki......podrufka od victy wrzesnia