Gość: campo IP: 212.244.177.* 23.05.01, 14:39 Stawiam 1-0 dla Bayernu. Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lhp Re: BAYERN-VALENCIA IP: *.3w.com.pl 23.05.01, 14:45 Tu sie nie zgodze z toba campo tym razem wygra Valencia 2:0 dla Valencii Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miki Re: BAYERN-VALENCIA IP: 10.10.120.* / *.stoen.waw.pl 23.05.01, 15:18 VALENCIA-BAYERN 2 1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: toler Re: BAYERN-VALENCIA IP: 63.113.35.* 23.05.01, 15:38 1:1 w regulacji, dogrywka, karne: Bayern. pozdrawiam toler Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paveua Re: BAYERN-VALENCIA IP: *.acn.waw.pl 23.05.01, 23:40 Gość portalu: toler napisał(a): > 1:1 w regulacji, dogrywka, karne: Bayern. > pozdrawiam > toler Mój komentarz po meczu: 1. jakie numery beda w sobote w lotto 2. Wyniki I ligi tez mozesz podac ;) 3. Mecz byl nienajgorszy, echh pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tommasi Re: BAYERN-VALENCIA IP: 1.1.2.* 24.05.01, 10:22 stary, daj jakis namiar na siebie. powinienes dorabiac jako prorok. CU, tommasi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mzs04 Re: BAYERN-VALENCIA IP: 10.0.1.* / *.cjb.net 24.05.01, 12:33 Gość portalu: toler napisał(a): > 1:1 w regulacji, dogrywka, karne: Bayern. > pozdrawiam > toler brawo.szkoda tylko,ze nie postawiles odwrotnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arti Re: BAYERN-VALENCIA IP: 212.160.165.* 23.05.01, 15:46 4-2 dla Bayernu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moler Re: BAYERN-VALENCIA IP: *.de.deuba.com 23.05.01, 16:27 jednobramkowe zwyciestwo Bayernu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LysyWTS Re: BAYERN-VALENCIA IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 23.05.01, 16:31 2:0 dla Bayrnu.Pozdrowieni dla tych,którzy stawiają na Bayern!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LysyWTS Re: BAYERN-VALENCIA IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 23.05.01, 16:32 2:0 dla Bayrnu.Pozdrowieni dla tych,którzy stawiają na Bayern!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LysyWTS Re: BAYERN-VALENCIA IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 23.05.01, 16:32 2:0 dla Bayrnu.Pozdrowieni dla tych,którzy stawiają na Bayern!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bachu Re: BAYERN-VALENCIA IP: 193.227.223.* 23.05.01, 16:57 jaki bayern ?? wyczerpal limit szczescia w bundeslidze --> mam nadzieje ze cuper przestawi mendiete na lewo no i valencia jak przetrzyma pierwsze 20 min wygra 2-0 pozdrowienia dla nielubiacych bayernu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Luxc Re: BAYERN-VALENCIA IP: *.waw.cdp.pl 23.05.01, 17:13 Bayern strzeli złotą bramkę w 127 minucie i wygra 1:0 pozdrawiam wszystkich neutralnych wobec Bayernu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oligoll Re: BAYERN-VALENCIA IP: *.se.com.pl 23.05.01, 17:15 wynik dzisiejszego meczu moj typ 2-2 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alfstar Re: BAYERN-VALENCIA IP: 154.11.61.* 23.05.01, 19:37 Bedzie ciezko, ale 2:1 dla Bayernu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: toler Do PAVEUA!!!! IP: 63.113.35.* 24.05.01, 00:42 hej pave... wiesz liczylem na zwyciestwo ale jako kibic- fanatyk- ale realista wiedzialem ze VALENCIA bedzie trudniejsza niz REAL. dlatego moj skromny typ! jezeli chodzi o totalizatora...no wlasnie zawsze sie dziwie tym nadmiernym optymista tak pewnym swego ze....nie wygrywaja.....to jest piekno pilki.. a mecz byl kompletnym dreszczowcem dla mnie! pozdrawiam toler Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic_1 Do Tolera!!!!!! IP: 128.163.239.* 24.05.01, 01:13 Ja mam mniejsze wymagania niz paveua. Powiedz tylko jaki bedzie wynik meczu z Walia. Pozdrowka, kibic the be(a)st Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: campo Re: Do Tolera!!!!!! IP: 212.244.177.* 24.05.01, 08:43 Prorok czy co!!! Toler brawo!!!Wlasnie,powiedz wynik meczu z Walią. Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Theo Re: Do Tolera!!!!!! IP: 212.162.13.* 24.05.01, 08:56 Toler sie powinien Theo ( z grec.Bog) nazywac. Nareszcie zdobylismy ten puchar. Odpowiedz Link Zgłoś