Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    BAYERN-VALENCIA

    IP: 212.244.177.* 23.05.01, 14:39
    Stawiam 1-0 dla Bayernu.
    Pozdr.
    Obserwuj wątek
      • Gość: lhp Re: BAYERN-VALENCIA IP: *.3w.com.pl 23.05.01, 14:45
        Tu sie nie zgodze z toba campo tym razem wygra Valencia 2:0 dla Valencii


        Pzdr
        • Gość: miki Re: BAYERN-VALENCIA IP: 10.10.120.* / *.stoen.waw.pl 23.05.01, 15:18
          VALENCIA-BAYERN
          2 1
          • Gość: toler Re: BAYERN-VALENCIA IP: 63.113.35.* 23.05.01, 15:38
            1:1 w regulacji, dogrywka, karne: Bayern.
            pozdrawiam
            toler
            • Gość: paveua Re: BAYERN-VALENCIA IP: *.acn.waw.pl 23.05.01, 23:40
              Gość portalu: toler napisał(a):

              > 1:1 w regulacji, dogrywka, karne: Bayern.
              > pozdrawiam
              > toler

              Mój komentarz po meczu:
              1. jakie numery beda w sobote w lotto
              2. Wyniki I ligi tez mozesz podac ;)
              3. Mecz byl nienajgorszy, echh

              pzdr
            • Gość: tommasi Re: BAYERN-VALENCIA IP: 1.1.2.* 24.05.01, 10:22
              stary, daj jakis namiar na siebie.
              powinienes dorabiac jako prorok.
              CU, tommasi
            • Gość: mzs04 Re: BAYERN-VALENCIA IP: 10.0.1.* / *.cjb.net 24.05.01, 12:33
              Gość portalu: toler napisał(a):

              > 1:1 w regulacji, dogrywka, karne: Bayern.
              > pozdrawiam
              > toler

              brawo.szkoda tylko,ze nie postawiles odwrotnie
      • Gość: arti Re: BAYERN-VALENCIA IP: 212.160.165.* 23.05.01, 15:46
        4-2 dla Bayernu
        • Gość: moler Re: BAYERN-VALENCIA IP: *.de.deuba.com 23.05.01, 16:27
          jednobramkowe zwyciestwo Bayernu
          • Gość: LysyWTS Re: BAYERN-VALENCIA IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 23.05.01, 16:31
            2:0 dla Bayrnu.Pozdrowieni dla tych,którzy stawiają na Bayern!!!!!!!
          • Gość: LysyWTS Re: BAYERN-VALENCIA IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 23.05.01, 16:32
            2:0 dla Bayrnu.Pozdrowieni dla tych,którzy stawiają na Bayern!!!!!!!
          • Gość: LysyWTS Re: BAYERN-VALENCIA IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 23.05.01, 16:32
            2:0 dla Bayrnu.Pozdrowieni dla tych,którzy stawiają na Bayern!!!!!!!
      • Gość: bachu Re: BAYERN-VALENCIA IP: 193.227.223.* 23.05.01, 16:57
        jaki bayern ?? wyczerpal limit szczescia w bundeslidze --> mam nadzieje ze
        cuper przestawi mendiete na lewo no i valencia jak przetrzyma pierwsze 20 min
        wygra 2-0 pozdrowienia dla nielubiacych bayernu
      • Gość: Luxc Re: BAYERN-VALENCIA IP: *.waw.cdp.pl 23.05.01, 17:13
        Bayern strzeli złotą bramkę w 127 minucie i wygra 1:0
        pozdrawiam wszystkich neutralnych wobec Bayernu
        • Gość: oligoll Re: BAYERN-VALENCIA IP: *.se.com.pl 23.05.01, 17:15
          wynik dzisiejszego meczu moj typ 2-2
      • Gość: Hollow Re: BAYERN-VALENCIA IP: 217.30.133.* 23.05.01, 19:22
        1-0 Bayern !!
        • Gość: alfstar Re: BAYERN-VALENCIA IP: 154.11.61.* 23.05.01, 19:37
          Bedzie ciezko, ale 2:1 dla Bayernu.
          • Gość: toler Do PAVEUA!!!! IP: 63.113.35.* 24.05.01, 00:42
            hej pave...
            wiesz liczylem na zwyciestwo ale jako kibic- fanatyk- ale realista wiedzialem
            ze VALENCIA bedzie trudniejsza niz REAL.
            dlatego moj skromny typ!
            jezeli chodzi o totalizatora...no wlasnie zawsze sie dziwie tym nadmiernym
            optymista tak pewnym swego ze....nie wygrywaja.....to jest piekno pilki..
            a mecz byl kompletnym dreszczowcem dla mnie!

            pozdrawiam
            toler
            • Gość: kibic_1 Do Tolera!!!!!! IP: 128.163.239.* 24.05.01, 01:13
              Ja mam mniejsze wymagania niz paveua. Powiedz tylko jaki bedzie wynik meczu z
              Walia.

              Pozdrowka,

              kibic the be(a)st
              • Gość: campo Re: Do Tolera!!!!!! IP: 212.244.177.* 24.05.01, 08:43
                Prorok czy co!!! Toler brawo!!!Wlasnie,powiedz wynik meczu z Walią.
                Pozdr.
                • Gość: Theo Re: Do Tolera!!!!!! IP: 212.162.13.* 24.05.01, 08:56
                  Toler sie powinien Theo ( z grec.Bog) nazywac.
                  Nareszcie zdobylismy ten puchar.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka