Gość: Patrykpinio1 IP: *.31.125.37.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 04.03.13, 21:50 Dlaczego nie dostalem punktow za Quintane skoro strzelil bramke i gral Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wygrajlige_pomoc Re: Quintana 05.03.13, 15:30 polecam: www.sport.pl/forum_sport/w,478,142841212,142841212,Zanim_zadasz_pytanie_Instrukcja_ID_Druzyny.html [Bartek] Odpowiedz Link Zgłoś