Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Błąd w transferach

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.13, 15:54
    ID drużyny: 2048

    Chciałbym zgłosić błąd dotyczący transferów. Otóż w 28. kolejce pojawił mi się komunikat, że dokonałem za dużo transferów. Każdy może zobaczyć, że dokonałem tylko 2 zmiany, a gra zaliczyła mi 3. Chcę, abyście jak najszybciej to skorygowali, ponieważ ligi prywatne są ważne :-S

    ps. W przyszłym roku proponuję wprowadzenie w dziale transfery terminarza rozgrywek, a także po wejściu opcję szybkiego włączenia ostatnich kolejek, bo na razie trzeba daleko przewijać...
    Pozdrawiam
    Obserwuj wątek
      • wygrajlige_pomoc Re: Błąd w transferach 06.06.13, 12:44
        Omówiliśmy ten problem na Facebooku :)
        Wszystko gra. [Bartek]

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka