coookie 10.09.04, 20:00 Oto apel mój o nie powodowanie zbędnych podziałów czyli dodatkowych forów. Rywalizacja zabija współprace i szybki przepływ informacii. Po prostu tego nie róbcie..... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dorota_snooker Re: Rodacy, snookeracy....apel 10.09.04, 20:01 Nieśmiało się podpisuję ;)))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
skejtus Re: Rodacy, snookeracy....apel 10.09.04, 21:29 Hmm... czyzby chodzilo o miejmy nadzieje tymczasowo przeniesione forum eurosportu tutaj? ;> Odpowiedz Link Zgłoś
tatoos Re: Rodacy, snookeracy....apel 11.09.04, 20:55 Hm..., no właśnie My Rodzinka Snookerowa bynajmniej nie robimy zadnej konkurencji i nawet nie mamy takiego zamiaru. Trafiliśmy tu bo bo nam domek rozdeptali jacyś eurokraci bez serca i polskigo romantyzmu. Bo niektoorzy z nas to kochają snookera choć nawet stołu na żywo nie widzieli, nie moowiąc już o trzymaniu kija w ręce!!! To moowię ja Tatooś tej Rodzinki!!! Odpowiedz Link Zgłoś
coookie Re: Rodacy, snookeracy....apel 15.09.04, 13:19 Chodzi mi o forum EuroSnooker na Gazecie. Kto jest tam adminem??? A tak BTW to czy przybędzie tu całe forum ze strony Eurosportu...omg? Odpowiedz Link Zgłoś
gawronka Re: Rodacy, snookeracy....apel 15.09.04, 13:52 coookie napisała: > Chodzi mi o forum EuroSnooker na Gazecie. Kto jest tam adminem??? A tak BTW to > czy przybędzie tu całe forum ze strony Eurosportu...omg? Coookie, tam pisze kilka osób, które poznały się na F. Eurosportu i teraz chcą mieć swój własny kącik i pisać do siebie, niekoniecznie o snookerze. nie są klasyczną konkurencją :)) Odpowiedz Link Zgłoś
tatoos Re: Rodacy, snookeracy....apel 15.09.04, 20:51 Właśnie!!! Gawronka ma 100% rację! Nie jesteśmy żadną konkurencją, a jedynie fanami snookera tak jak wy. Tyle tylko, że eurokraci z ES skasowali nam forum i założyliśmy na gazecie swoje tylko po to by nie stracić kontaktu. Mamy nadzieję, żę jak ruszy sezon pełną parą to od 02.10 to forum na ES znowu będzie działać. Jedyne co mogę wam napisać to zapraszam was roownież do nas :) Odpowiedz Link Zgłoś
tatoos Re: Rodacy, snookeracy....apel 15.09.04, 20:56 Aha, dzięki gawronka, że do nas zawitałaś:) Wprawdzie nie trafiłaś do pokoju gościnnnego tylko do kącika smutku, ale to nic:) Odpowiedz Link Zgłoś
zen_kg Re: Rodacy, snookeracy....apel 21.09.04, 18:48 ZAŁOSNE!!! Jakby tu o forse chodziło! Odpowiedz Link Zgłoś
gawronka Re: Rodacy, snookeracy....apel 21.09.04, 19:30 zen_kg napisał: > ZAŁOSNE!!! Jakby tu o forse chodziło! > Ale nie chodzi, więc już nie rozdmuchuj problemu, którego nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
zen_kg Re: Rodacy, snookeracy....apel 21.09.04, 22:11 Dopiero zauważyłem to, wiec... Odpowiedz Link Zgłoś