Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Rodacy, snookeracy....apel

    10.09.04, 20:00
    Oto apel mój o nie powodowanie zbędnych podziałów czyli dodatkowych forów.
    Rywalizacja zabija współprace i szybki przepływ informacii. Po prostu tego
    nie róbcie.....
    Obserwuj wątek
      • dorota_snooker Re: Rodacy, snookeracy....apel 10.09.04, 20:01
        Nieśmiało się podpisuję ;))))))))))))))
        • skejtus Re: Rodacy, snookeracy....apel 10.09.04, 21:29
          Hmm... czyzby chodzilo o miejmy nadzieje tymczasowo przeniesione forum
          eurosportu tutaj? ;>
          • tatoos Re: Rodacy, snookeracy....apel 11.09.04, 20:55
            Hm..., no właśnie My Rodzinka Snookerowa bynajmniej nie robimy zadnej
            konkurencji i nawet nie mamy takiego zamiaru. Trafiliśmy tu bo bo nam domek
            rozdeptali jacyś eurokraci bez serca i polskigo romantyzmu. Bo niektoorzy z nas
            to kochają snookera choć nawet stołu na żywo nie widzieli, nie moowiąc już o
            trzymaniu kija w ręce!!! To moowię ja Tatooś tej Rodzinki!!!
      • coookie Re: Rodacy, snookeracy....apel 15.09.04, 13:19
        Chodzi mi o forum EuroSnooker na Gazecie. Kto jest tam adminem??? A tak BTW to
        czy przybędzie tu całe forum ze strony Eurosportu...omg?
        • gawronka Re: Rodacy, snookeracy....apel 15.09.04, 13:52
          coookie napisała:

          > Chodzi mi o forum EuroSnooker na Gazecie. Kto jest tam adminem??? A tak BTW
          to
          > czy przybędzie tu całe forum ze strony Eurosportu...omg?

          Coookie, tam pisze kilka osób, które poznały się na F. Eurosportu i teraz chcą
          mieć swój własny kącik i pisać do siebie, niekoniecznie o snookerze. nie są
          klasyczną konkurencją :))
          • coookie Re: Rodacy, snookeracy....apel 15.09.04, 15:55
            aha
            • tatoos Re: Rodacy, snookeracy....apel 15.09.04, 20:51
              Właśnie!!! Gawronka ma 100% rację! Nie jesteśmy żadną konkurencją, a jedynie
              fanami snookera tak jak wy. Tyle tylko, że eurokraci z ES skasowali nam forum i
              założyliśmy na gazecie swoje tylko po to by nie stracić kontaktu. Mamy
              nadzieję, żę jak ruszy sezon pełną parą to od 02.10 to forum na ES znowu będzie
              działać. Jedyne co mogę wam napisać to zapraszam was roownież do nas :)
              • tatoos Re: Rodacy, snookeracy....apel 15.09.04, 20:56
                Aha, dzięki gawronka, że do nas zawitałaś:) Wprawdzie nie trafiłaś do pokoju
                gościnnnego tylko do kącika smutku, ale to nic:)
      • zen_kg Re: Rodacy, snookeracy....apel 21.09.04, 18:48
        ZAŁOSNE!!! Jakby tu o forse chodziło!
        • gawronka Re: Rodacy, snookeracy....apel 21.09.04, 19:30
          zen_kg napisał:

          > ZAŁOSNE!!! Jakby tu o forse chodziło!
          >

          Ale nie chodzi, więc już nie rozdmuchuj problemu, którego nie ma.
          • zen_kg Re: Rodacy, snookeracy....apel 21.09.04, 22:11
            Dopiero zauważyłem to, wiec...

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka