Gość: xyz IP: *.pl / 10.0.1.* 21.04.02, 17:40 jest po 14 biegu prowadzimy 44-40! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xyz Re: Apator-Polonia IP: *.pl / 10.0.1.* 21.04.02, 17:45 Koniec meczu i zwycięstwo Point S Polonia 49-41. Jestesmy liderem i kolejny krok do mistrzostwa zrobiony! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MONK Re: Apator-Polonia IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 21.04.02, 19:55 Najbardziej ciesze sie, ze Protas pokazal kibicom w Toruniu ile punktow zdobywa srednio w meczu. Wkurzaly mnie teksty w stylu - Protas nie umie jezdzic w Toruniu albo (co gorsza) Protas to zawodnik na 5 pkt. Prawda jest taka, iz kazdy zawodnik w Toruniu oprocz Rickiego moze tylko snic o takiej karierze jak Pepe - najlepszy z nich wszystkich Jagus ledwo otarl sie o GP w Challengu rok temu. dlatego takie wypowiedzi byly lekko nie na miejscu. Odpowiedz Link Zgłoś
robert_wl Re: Apator-Polonia 21.04.02, 20:19 Gratulacje dla zespołu bydgoskiego za odniesienie zwycięstwa w Toruniu. Nie można wygrać meczu z tak silnym rywalem, jeżeli w składzie są aż 3 dziury. Dziś do Kłosa dołączył też Chrzanowski i Rickardsson. Polonia wygrała zasłużenie i jeżeli nie stanie się dla niej nic złego, zdobędzie mistrzostwo Polski. Mam jednak nadzieję, że w następnych meczach pomiędzy naszymi drużynami, żużlowcy Apatora będą bardziej skuteczni. Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MONK Re: Apator-Polonia IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 21.04.02, 20:31 Jezeli chcecie sie pozbyc "dziury w skladzie Rickardssona" to bardzo chetnie go wezmiemy :) Odpowiedz Link Zgłoś
k_rzyzak Re: Apator-Polonia 21.04.02, 21:34 Brawo Polonia.To zwyciestwo wam sie słusznie należało. Odpowiedz Link Zgłoś
kardos Re: Apator-Polonia 21.04.02, 21:47 robert_wl gratulacje se wsadz a o rickardsona monk to se mozesz wziasc do luzka wielu kibicow w bydgoszczy go nie chce /kardos Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tyfus Re: Apator-Polonia IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 21.04.02, 21:50 Panowie , może ja się nie znam na żuzlu , ale coś mi tu nie pasuję: Pepe duży jak zwykle w Toruniu cienias /11 pkt/ i Rickardsson duży i nie tylko w Toruniu grajek /9/. Czy przypadkiem ktoś nam tu tego nie załatwił? może to ten tak tutaj ostatnio opluwany Stachowicz z ''bandy'' Gruszki i Kamińskiego Odpowiedz Link Zgłoś
robert_wl Re: Apator-Polonia 21.04.02, 22:38 Ty kardos, nie tobie cymbale gratulowałem, a zawodnikom Polonii, więc nie szczekaj bez komendy. Gdybym tobie czegoś gratulował, to wtedy możesz mi mówić co mam z tym gratulacjami zrobić, ale póki co, niczym pozytywnym nie błyszczysz, więc trzymaj się budy i się nie wyrywaj. Odpowiedz Link Zgłoś
xkowal Re: Apator-Polonia 24.04.02, 08:37 Gość portalu: tyfus napisał(a): > Panowie , może ja się nie znam na żuzlu , ale coś mi tu nie pasuję: > Pepe duży jak zwykle w Toruniu cienias /11 pkt/ i Rickardsson duży i nie tylko > > w Toruniu grajek /9/. Czy przypadkiem ktoś nam tu tego nie załatwił? może to > ten tak tutaj ostatnio opluwany Stachowicz z ''bandy'' Gruszki i Kamińskiego Czyzby w Toruniu (choc tyfus niby z bydg) uwazano ze porażka z polonia to byly pozasportowe machloiki. Brawo - no faktycznie gdyby nam Gruszka tego nie zalatwil to bysmy nie wygrali z tymi sierotami. Szkoda ze Unii Leszno jak byla w Toruniu nie udało sie dogadac pod stołkiem, Apator mialby teraz 2 pkt i walczylby z wybrzezem o utrzymanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Max Re: Apator-Polonia IP: *.hipernet.ras.pl 27.04.02, 16:41 A moze ks. Rydzyk slabo sie stara w Toruniu i Gruszka lepiej to zalatwil ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mario Re: Apator-Polonia IP: *.suwalki.cvx.ppp.tpnet.pl 27.04.02, 02:03 Bardzo szanuję Tomka Golloba,ale był na derbach pewien zgrzyt.Chodzi mi o bieg,w którym upadł Robacki.Rickardsson jadąc na pierwszym miejscu i widząc wirażowego machającego czerwoną flagą przestał jechać jednocześnie podnosząc rękę do góry by dać pozostałym znak do zatrzymania.Wiesław Jaguś zastosował się do tego natomiast Tomek jak gdyby nigdy nic wyprzedził Toniego i pognał do mety. Później miał pretensję że bieg został przerwany. Cóż, byc może było to zachowanie poczynione w ferworze emocji i walki ale tak klasowemu zawodnikowi to nie przystoi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MONK Re: Apator-Polonia IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 27.04.02, 21:46 Wydaje mi sie, ze Tomek nie zwyczajnie nie wiedzial, ze bieg jest przerwany - z dwoch powodow - jechal za Rickardssonem a wireazowi podniesli choragiewki skandalicznie puzno - bieg zostal przerwany tuz przed dublowaniem Robackiego a powinien duzo wczesniej. Poza tym wirazowi powinni zabrac motocykl Robaka z toru bez wzgledu na decyzje sedziego - stracil przeciez kontakt z motocyklem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mario Re: Apator-Polonia IP: *.suwalki.cvx.ppp.tpnet.pl 28.04.02, 10:10 Oczywiście masz rację Monk,że winę w dużym stopniu ponoszą wirażowi.Może myśleli że w powtórzonym biegu uda się przywieźć Tomka na 5:1 :))))) Ale jest taki zwyczaj na torach całego świata,że jeżeli pierwszy zawodnik widzi że bieg jest przerwany to sygnalizuje pozostałym.Tak też było w tym wypadku. Poza tym na drugim wirażu machano Tomkowi flagą przed samymi oczami,a on jakby tego nie widział pędził do przodu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Max Re: Apator-Polonia IP: *.hipernet.ras.pl 28.04.02, 10:47 A czy ktos pomyslal o tym, ze Tomek chcial dac sedziemu do zrozumienia, ze "dal ciala" nie przerywajac wczesniej biegu i dlatego pognal w kierunku Robackiego, specjalnie prawie zahaczajac o jego motor, po to, zeby sedzia widzial, ze podjal decyzje za pozno, o! A tak w ogole, to tor byl pieknie przygotowany. Cud, ze byl tylko jeden upadek. A co do "bydla" na stadionie Apatora, to uwazam, ze sektor kibicow przyjezdnych nie powinien byc ogrodzony siatka, ale sektor gospodarzy, agresywnych i wulgarnych. Zapraszamy do Bydgoszczy w celu poznania WŁADKA - skarbu kibica, ktory jest wzorem do nasladowania. Szczegoly pod adresem: www.gazeta.pl/alfa/home.jsp? dzial=0511&forum=302&wid=1688712&aut=maxland&aid=1688712 pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MONK Re: Apator-Polonia IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 28.04.02, 12:02 Sedzia rzeczywiscie dal ciala - rownie dobrze mogl nie przerywac tego biegu jego decyzja byla spozniona i narazila na kontuzje zawodnikow Odpowiedz Link Zgłoś
kardos Re: Apator-Polonia - lanie Apatorka. 29.04.02, 10:54 ty robert_wl sie przywiaz do budy i siedz tam caly sezon torunski buraku he he /kardos Odpowiedz Link Zgłoś
maxland Re: Apator-Polonia - lanie Apatorka. 30.04.02, 14:44 koleżko, to kolejny przejaw Twojego infantylizmu. może byś tak przestał bredzić w tych swoich wątkach? Może się zdarzyć, że nie będziesz dopuszczany do głosu i co wtedy??? he he he Odpowiedz Link Zgłoś