Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Dowcip o śmiesznej drużynie Lecha Poznań

    14.05.02, 13:14
    Przychodzi facet do księgarni:
    - Poproszę książkę "Lech mistrzem Polski"
    - Książki faantastyczne pietro wyżej.
    Obserwuj wątek
      • Gość: okie Re: Dowcip o śmiesznej drużynie Lecha Poznań IP: *.p / 10.0.0.* 14.05.02, 14:00
        Pycha!Dawno sie tak nie ubawilem !!!!!! :P
        • Gość: Camara Re: Dowcip o śmiesznej drużynie Lecha Poznań IP: 217.96.35.* 14.05.02, 14:08
          Smashing pajacu - przerobiłeś ulubiony żarcik o swojej drużynce ?
          • Gość: canemuto alez... IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 14.05.02, 16:56
            ...camara!!! jak to przerobil??? bylo "mistrzem polski" a nie "powrocila do II
            ligi" hehehe:))) pozdro.
      • Gość: halski Re: Spaliłeś!!! IP: *.konin.cvx.ppp.tpnet.pl 14.05.02, 22:07
        Orginalna wersja tego dowcipu znajduje sie na stronie
        www.ekstraklasa.com.pl/ w dziale rozrywka >>> dowcipy i brzmi:


        Przychodzi facet do księgarni
        - Poproszę książkę "Legia mistrzem Polski"
        - Fantastyka pietro wyżej

        • Gość: Goldi Re: Spaliłeś!!! IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 15.05.02, 21:20
          Gość portalu: halski napisał(a):
          >
          > Przychodzi facet do księgarni
          > - Poproszę książkę "Legia mistrzem Polski"
          > - Fantastyka pietro wyżej
          >

          Przychodzi facet do księgarni
          - Poproszę książkę "Legia najlepsza jest"
          - Bajki piętro wyżej
      • Gość: nicem Prawidlowa wersja IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 15.05.02, 01:11
        Prawidlowa wersja dowcipu brzmi:

        Przychodzi facet do księgarni:
        - Poproszę książkę "Lech mistrzem Polski"
        - Niestety powyzsza pozycja dostepna tylko w corocznej prenumeracie.

        :)



        • Gość: Kanik Re: Prawidlowa wersja IP: *.man.poznan.pl 15.05.02, 21:10
          Gość portalu: nicem napisał(a):

          > Prawidlowa wersja dowcipu brzmi:
          >
          > Przychodzi facet do księgarni:
          > - Poproszę książkę "Lech mistrzem Polski"
          > - Niestety powyzsza pozycja dostepna tylko w corocznej prenumeracie.
          >
          > :)
          >
          >
          >

          ;] hihihi Swiete slowa!!!

          pozdr.
          Lech-Arka-Cracovia

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka