Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 01.09.01, 21:24
    Gdy Szpakowski powiedział przed meczem: "Nie przegraliśmy 12 kolejnych meczów.
    Żeby tak zostało..." myślałem, że jest zdrajcą... Jednak się mylił i
    AWANSOWALIŚMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka