Gość: Bodziach IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 01.09.01, 21:24 Gdy Szpakowski powiedział przed meczem: "Nie przegraliśmy 12 kolejnych meczów. Żeby tak zostało..." myślałem, że jest zdrajcą... Jednak się mylił i AWANSOWALIŚMY!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj