Gość: micz02 IP: 212.244.108.* 09.06.02, 19:48 którzy patrzą racjonalnie, a nie tak jak w Polsce - fanatyczno- nacjonalistyznie - robią zakłady kto strzeli nam pierwszą bramkę. Ciekawe jak stoi swojak Żewłakowa? :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj