Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    IP: 212.244.108.* 09.06.02, 19:48
    którzy patrzą racjonalnie, a nie tak jak w Polsce - fanatyczno-
    nacjonalistyznie - robią zakłady kto strzeli nam pierwszą bramkę. Ciekawe jak
    stoi swojak Żewłakowa? :)
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka