Gość: ANAS Re: !!!KIBICE LACZCIE SIE!!! IP: 213.25.190.* 05.09.01, 18:26 srac na ten j... polsat i Solorza! W...dolic polsat i tv4! Ludzie, oddajcie te dekodery i olejcie materialistow. W dupie z ta pierdolona stacja. on to robi dla naszego dobra? niech mnie k...s nie rozsmiesza... ile osob ma dekoder? nawet nie 6% odbiorcow. co z tymi ktozy maja satelite, kablowke? SOLORZ! TOBIE NAWET NIE POMOZE FUNDACJA POLSAT ANI POKEMONY. NIECH CIE TYLKO GDZIES ZNAJDE... laczcie sie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zibi Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 05.09.01, 18:38 zamach terrorystyczny? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dziadzio Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.fmi.ch 05.09.01, 18:39 Solorz ladnie nie postepuje, ale mozemy mu przytrzec nosa jesli bedziemy zgodni i mu pokazemy ze nie mozna traktowac Polskiego Kibica jak smiecia. Osobiscie deklaruje sie ze od dzisiaj nie oglodam Polsatu az do momentu gdy pan Solorz zmieni zdanie w kwesti mistrzostw swiata! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CHE RACJA PISZMY DO BRAUNA BOJKOTUJCIE POLSAT IP: *.acn.waw.pl 05.09.01, 18:49 PISZMY DO BRAUNA . TO MÓJ ZIOMAL Z KIELC MOŻE COŚ PORADZI NIECH POWIE GŁOSNO TEMU ZASRANEMU GLOBALIŚCIE SOLORZOWI Z MÓZGOWNICĄ WIELKOŚCI 10 GROSZY CO O NIM MYŚLĄ POLSCY KIBICE I WSZYSCY UCZCIWI LUDZIE KTÓRYCH NABIERA JAKĄŚ TANDETĄ bojkotujcie polsat VIVA REVOLUCJA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PB BOJKOTUJCIE POLSAT BOJKOTUJCIE POLSAT IP: *.acn.waw.pl 05.09.01, 18:51 BOJKOTUJCIE POLSAT OD TERAZ DO SKUTKU (DO ZWYCIĘSTWA) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: BOJKOTUJCIE POLSAT BOJKOTUJCIE POLSAT IP: *.unregistered.formus.pl 05.09.01, 19:25 ja tam tego kurewskiego polsatu nie ogladam i niech oni wypierdalaja na sobie na litwe platforme gowniana robic a mecze nawet jak wlacza na ogolnodostepnym to i tak na innych bede ogladal Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dz Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.09.01, 19:04 Gość portalu: Bask napisał(a): > Nie , nie moge uwierzyc, i czasami ciesze sie ze nie mieszkam w tym kraju > (Mieszkam w Hiszpanii), Polska jako pierwsza ekipa europejska zakfalifikowala > sie do Ms, cala Polska bwai sie, a moj ojciec z radosci powiesil flage polska > na balkonie, atutaj czytam ze Polsat nie bedzie pokazywal meczow nasze druzyny > na zywo. CO TO ZA KRAJ I KTO W NIM ZADZI!!!!!!, ja be de mogl ogaldac kazdy > mecz na zywo bo TVE (telewizjia hiszpanska) bedzie pokazywala wszystkie mecze > na zywo,a le cholera po 16 latach Polska jest na MS i polacy beda musieli > ogladac te zalosne serwisy sportowe albo takie programy jak gol , zeby zobaczyc > > wystepy naszych orlow!!!!!!!??????? > AKCJA NA POLSAT A CO TRZEBA ZROBIC??????,beda wybory za miesiac, niech politycy > > nie tylko chodza na mecze ale i tez bronia praw polskiego widza, PISCIE LISTY > POD TEN ADRES Maciej.Plazynski@sejm.gov.pl, do Marszalka sejmu albo jesli > chcecie wysylac meile do na przyklad partii politycznych musicie wejsc na > http://www.sejm.gov.pl/poslowie/posel.html ale ty jestes palant !!!!!!!!!! wyslij se meila do pana boga !!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vudu Może Eurosport IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 05.09.01, 19:10 Może Eurosport będzie nadawał relacje z mistrzostw to zawsze będzie można coś zobaczyć, a może będzie transmisja na żywo przez internet? Ale ogólnie chłopcy z Polsatu chcą sobie narobić kłopotów/wrogów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lut Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 05.09.01, 19:32 Wielka afera się z tego zrobila, a ja uwazam, że Polsat umyslnie tak robi. Teraz mówią, że mecze będą w kodowanym paśmie, ludzie pokupują dekodery. A ze 2 m-ce przed mistrzostwami ogloszą że mecze polaków są ogólnodostępne. dostaną wdedy wiecej kasy za reklamy. Po prostu marketing!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kris --== SUPER PLAKAT POLSZMATU ==-- IP: *.mediacom.pl 05.09.01, 19:33 http://republika.pl/antypolsat/plakat.htm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fAnwilu Re: --== SUPER PLAKAT POLSZMATU ==-- IP: *.wloclawek.sdi.tpnet.pl 05.09.01, 21:07 Heh. Chyba jednak troche przesadziles z porownaniem Solorza do najwiekszych zbrodniarzy historii. Jesli dobrze zrozumialem dzisiejsza Wyborcza, to racja jest po stronie Spoleczenstwa. Solorz chce sobie napchac kieszenie nasza kasa i robi dobra mine do zlej gry. Ze niby on prawa do mistrzostw i reszte (miliony kibicow!) ma wiadomo gdzie. FIFA wyraznie mowi, ze mecze reprezentacji, mecz otwarcia, polfinaly i final musza byc pokazane w telwizji ogolnodotepnej. I nie pomoga tlumaczenia Solorza, ze to, ze smo. Jesli Solorz nie wywiaze sie z umowy, moze beknac spora kase. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szarykot Re: --== SUPER PLAKAT POLSZMATU ==-- IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 06.09.01, 19:38 Gość portalu: fAnwilu napisał(a): > Heh. Chyba jednak troche przesadziles z porownaniem Solorza do najwiekszych zbr > odniarzy historii. ani trochę nie przesadził!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: konan Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.bartoszyce.sdi.tpnet.pl 05.09.01, 19:55 dekodera i tak nie kupię!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolek Re: POSKUTKOWALO IP: *.skierniewice.cvx.ppp.tpnet.pl 05.09.01, 19:59 Polsat sie zastanawia. Na stronie www.polsat.com.pl jest info, ze sie zastanawiaja. Przelicza kase i jezeli okaze sie, ze wiecej zarobia na sprzedarzy reklam do transmisji na zywo niz na dekoderach, to bedzie odkodowane. Odpowiedz bedzie w przyszlym roku. Teraz chyba trzeba zaczac slac maile do reklamodawcow, zeby chcieli sponsorowac mistrzostwa... do dziela... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fAnwilu Re: POSKUTKOWALO IP: *.wloclawek.sdi.tpnet.pl 05.09.01, 21:12 Nie musimy nic robic. Racja jest po naszej stronie. A oprocz racji dodatkowo FIFA. I to wystarczy, zeby mecze naszej repry byly odkodowane. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tonyhawk Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 05.09.01, 20:03 ja już więcej nie będę oglądał polsatu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PAW Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.nowosci.com.pl 05.09.01, 20:35 Solorz na stos!!! Od dzis nie oglądam Polsatu. Zróbmy to wszyscy!!!1 Odejdą reklamodawcy. Wtedy Polsat zbankrutuje i MŚ będą w tv publicznej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mower Mam pomysł IP: *.suwalki.cvx.ppp.tpnet.pl 05.09.01, 21:21 Jeśli polsat ,ta bożal się BOże stacja telewizyjna chcę zarobic kodując mecze Polaków niech odsprzeda prawa do transmisji (tylko mecze z udziałem Polski) telewizji publicznej.Zaspokoi tym samym swoje potrzeby,a i zamknie gardła kibicom.A co do dekodera to prędzej sprzedam telewizor ,niż kupię dekoder polsatu. Kurczę,Polska wreszcie w finałach,święto ,w którym nie dano mi jeszcze uczestniczyć ,a tu mecze kodowane? I pierwsze moje mecze Polaków na mistrzostwach będę słuchał w radiu? Nie radzę panu Solorzowi kodować meczy Polski,naraził by się zbyt wielu kibicom. Jego sprawa,ale po zakodowaniu tych meczy wynajął bym se na jego miejscu ochroniarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: berti Re: Mam pomysł IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 05.09.01, 22:46 Panie Stolorz moge powiedziec tylko jedno , jesli zakodujesz pan mecze Polakow, to wiecej pan stracisz niz zyskasz , przez pana polityke od polsatu odwroca sie nie tylko kibice pilkarscy , ale rowniez inni widzowie tej stacji, podejrzewam ze na znak protestu i tak nikt kogo byloby stac na zakup i tak nie kupi dekodera , a innych po prostu nie stac . Wypchaj sie pan ze swoja oferta !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roko p. solorz, idz pan w ch.. IP: *.unregistered.formus.pl 06.09.01, 11:13 ze swoim przasnym polsatem, disco polo i amazonkami, a prawa do mistrzostw odsprzedaj TVP za gruba kase, bo i tak ciezar organiacji transmisji cie przerasta, wszyscy beda zadowoleni: ty bedziesz mial kase, my mistrzostwa i emocje, a przede wszystkim nerwy bedziemy zuzywac na mecze Polakow, a nie na wybijanie z twojej tepej glowy takich chorych pomyslow jak kodowanie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lucjan My jesteśmy bogaci, mamy internet, A CO Z BIEDOTĄ POLSKA PANIE SOLORZ? IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 06.09.01, 12:28 Nas moze byloby stac na dekoder i ogladanie tandetnych polsatowskich programików, ale co z ludzmi z Bieszczad, Suwalszczyzny? Czy w tych ciezkich czasach nie nalezy im sie troche radosci??????? Zakodowanie MS wcale nie przysporzy Polsatowi fanow. P.Solorz moze stracic nie tylko szacunek spoleczny, ale wiele wiecej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mel Propozycja IP: *.leszno.cvx.ppp.tpnet.pl 05.09.01, 21:25 Uważam, że Polast zachował się wybitnie po chamsku. Tymbardziej, jak podaje "Gazeta" zobowiazał się to pokazywania na żywo meczu otwarcia, finału i wszystkich spotkań z udziałem Polaków. A teraz, kiedy awans biało-czerwonych jest już pewny, zarząd Polsatu, który podobno nie łamie prawa, wycofuje się z wczesniejszych ustaleń. Chyba każdy oglądał przynajmniej jeden mecz Ligi Mistrzów, emitowany w Polsacie. Komentatorzy są beznadziejni, brak im dynamizmu i rozeznania i niczym nie rekompensują widzowi brak chociażby najmniejszego, ale z prawdziwego zdarzenia studia telewizyjnego. W żadnym cywilizowanym kraju, kiedy jedenastka awansuje do finałów, zwykłemu widzowi nie jest dane oglądać meczów swoich ulubieńców. Nie każdego przecież stać, żeby za 100 zł + 399 zł abonamentu wykupić dekoder "Pol-Shitu". Pozostaje jedynie nadzieja, że zarząd stacji zmądrzeje i chociaż w godzinach popołudniowych wyemituje na kanale otwartym powtórki spotkań. Zresztą, mam nadzieję, że się pan Solorz na tych finałach nie przejedzie, bo mecze live odbędą się około godziny 6-7, czyli wtedy, kiedy większość idzie do pracy... Proponuje, żeby każdy w obywatelskiej postawie, wpłacił tylko 2 dolary (ok 10 zł) na specjalne konto "Gazety" (które mam nadzieję, że uruchomi :)) ), resztę pokryje TVP i wspólnymi siłami odkupimy prawa do transmisji od ludzi, którzy chcą żerować za rok na spełnionych marzeniach kibiców. W końcu 20 mln kibiców powinno zebrać te nieszczęsne 20mln dolarów, które Polsat wyłożył za prawa do transmisji. A jak nie to pozostaje nam tylko czekać na decyzję FIFA i pewnie kolejne sankcje... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czarna Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 05.09.01, 21:48 Mam Nadzieje, że FIFA coś zrobi W tej sprawie, ponieważ nie każdego stać na kupienie dekodera.Kocham plską piłke i nie wyobrażam sobie oglądania meczów w stacji publicznej.Niedawno prezes Polsatu powiedział,że kibic polski na pewno by nie zarywał nocy z powodu jakiegoś meczu i to kogo Polaków. I bardzo się myli, bo na przykład ja mogę nadrywać mecze Polaków kiedy tylko nadaży się do tego okazja. Miejmy nadzieje, że ktoś w końcu powie DOŚĆ POLSATOWI! NIE UDA SIĘ WAM TRANSMITOWAĆ MECZÓW POLAKÓW< BO MY DO TEGO NIE DOPUŚCIMY!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: berti Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 05.09.01, 22:41 Panie Stolorz , tylko se pan nie mysl ze kupie pana pier.....y dekoder , wsadz go se pan gleboko , zygam polstaem i wszystkimi jego klonami, Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibicow polskiej reprezentacji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sierpo Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: 192.168.1.* / *.net 05.09.01, 22:55 Niestety prawda jest taka, ze Polshit ktory wykupil prawa do transmisji za 20 mln dolarow, teraz bedzie chcial za nie o wiele wiecej. Musi mu sie przeciez oplacac, wiec nie sprzeda ich po tej samj cenie co kupil, bo wtedy nic nie zarobi... A co do zarywania nocy, to ja moge nawet i cala noc nie spac a potem do szkoly sie spoznic, byle tylko mecze Polakow obejrzec i niech mi tu zaden pieprzony skurwiel nie chrzani, ze nikt nie bedzie ogladal meczow o 6 rano! Ja na pewno bede. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CVX AKCJA NA STADIONACH IP: *.legnica.cvx.ppp.tpnet.pl 05.09.01, 23:29 Proponuje przeprowadzic akcje na wszystkich ligowych stadionach. Coś w stylu akcji jaka była przciwko rządom Dziurowicza w PZPN czyli bluzgi i flagi na płotach z obraźliwymi wyrazami w strone Polsatu i Smolorza. Może sie pofarci. CAŁA POLSKA JEBIE POLSAT!!! Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziggy Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.lubin.dialog.net.pl 05.09.01, 23:30 Eurosport będzie transmitował MŚ nie potrzeba nam Polsatu. Swoją drogą można pójść do knajpy gdzie będą odkodowane mecze (ooops!!!! chyba to będą za wczesne godziny) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DaKid Re: SOLORZ NIE WYGRA W TAKI SPOSÓB IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 05.09.01, 23:55 Ja wszystko rozumię, ale żeby POLSAT nie pokazał meczów Polaków to jest skandal. Czy prezes poslatu nie czuje się Polakiem ? Przecież jak nie pokażą meczów z udziałem Polaków na kanale ogólnodostępnym to nie wróżę niczego dobrego tej stacji. Jeśli to prawda, że mecze będzie transmitował EUROSPORT to się nie martwię bo oni mają przynajmniej doświadczenie w przeprowadzaniu takich relacji. Chyba prezes polsatu nie myśli, że ludzie będą kupować ich dekodery tylko o to żeby obejrzeć MŚ, ja na pewno tego nie zrobię, przecież są jeszcze inne kanały. Myślę, że protesty tu nie wiele pomogą. Jeśli POLSAT będzie dalej prowadził taką politykę to sam się zrujnuje, bez pomocy konkurencji. A słowa Pana Solorza : "...spotkania na żywo będą dostępne tylko i wyłącznie w kodowanym Polsacie Sport. Tym bardziej że mecze zaczynają się w godzinach przedpołudniowych polskiego czasu. Dlatego nie ma sensu, by były na żywo w kanale otwartym." nikogo z kibiców nie przekonują. Pozdrawiam wszystkich kibiców polskich reprezentacji ( nie tylko piłki nożnej). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KROPEK Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.09.01, 23:59 Wszystkie mecze Polaków powinny być transmitowane na żywo w telewizji ogólnodostępnej!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bruno Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.09.01, 00:29 Moze zamiast udawać zainteresowanie polskim sportem i naszą dumą narodową MR S. powinien zrobić drugą edycję super programu Dwa ś.... Jak wiadomo, to w Polsacie akurat potrafia robićnajlepiej, a w przerwach z relacji w domku wiejskim można by obejzec 30 sekundowe relacje z meczow. Chociaż może MR. S. chce się na kibicach odkuć za niewątpliwy "sukces komercyjny" jaki ta stacja odniosla wiosną, prezentujac przez 100 dni życie prawdziwych Polaków. O takich sąsiadach każdy z nas może tylko pomarzyć. No cóż, miejmy nadzieję, że "władcy" tego kraju raju pomogą kibicom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bronas Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.pila.dialup.inetia.pl 06.09.01, 00:37 to jest poprostu POLSKA i tu tak musi byc zeby nigdy nie było zadobrze.a pan solorz pieprzy ze nie a sensu puszczec meczóe Polski w pasmie odkodowanym bo mecze beda przed południem co to ze róznica kiedy i tak jestesmy pierwszy raz od 16 lat na mistrzostwach i tak ludzie beda chcieli ogladac.Pirprze te nasze telewizje równiez nasza wspaniała TVP ,która to zadbała o to,najlepiej bedzie jak beda puszczac non stop obrady sejmu.pozdrawim kibiców(prawdziwych) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kola Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.dostep.pl 06.09.01, 01:38 uffffff.. najgorsze juz za nami - wuasnie przed chwila ruszyua strona protestu [kolejna, jak widze.. ;)] przeciwko polszitowi - www.uwolnic-orly-engela.prv.pl wchodzcie, korzystajcie, komentujcie, krytykujcie, radzcie - skwapliwie wysluchamy Waszych opinii.. chetnie skorzystamy takze z rzeczy, ktore powoli do nas splywaja, ale potrzebujemy nieco czasu.. strona jest ciagle ''ander konstrakszyn'' - wiec badzcie wyrozumiali.. hiehie.. ;) pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CVX www.uwolnic-orly-engela.prv.pl IP: *.legnica.cvx.ppp.tpnet.pl 06.09.01, 02:06 Fajna stronka. Pozdrowionka dla autorów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przemek Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.intermik.com.pl 06.09.01, 07:15 motyki w dłoń panowie i panie i czas zrobić z panem solorzem porządek skurwysynom nie można odpuścić ,choć tak naprawdę wpierdol powinien dostać człowiek który pozwolił na tak kuriozalną sytuację SKANDAL SKANDAL Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kris Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: 193.178.168.* 06.09.01, 07:43 Dokładnie, za tyłek przydało by się złapać tego kto "klepnął" tą decyzję ale pewnie już dawno za nic nie jest odpowiedzialny. Interweniować powinna Krajowa Rada Radiofoni i Telewizji- w końcu na coś może się przydać !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek TVP - gdzie była ??? IP: 193.178.168.* 06.09.01, 07:52 Od jakiegoś czasu TVP narzeka na spadek oglądalności i coraz niższe wpływy z reklam. Zastanawiam się gdzie w momencie negocjacji był prezes Kwiatkowski, zapewne promował swoją piękną twarz. Takim działaniem reklam w TVP na pewno nie przybędzie, a widzów będzie ubywać - i dobrze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: (L)FAN Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: 10.129.234.* / *.acn.pl 06.09.01, 09:26 Propozycja moja jest taka że wszyscy fani BIAŁO-CZERWONYCH powinni bojkotować kanały należace do p.sOLOŻA czyli polsat i tv4 wtedy on będzie tracił pieniądze z tytułu reklam i może pujdzie po ROZUM DO GŁOWY Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: plat22 Re: AkCja NA POLSAT (ZACZNIJMY OD LIGI MISTRZOW) IP: *.geo.uw.edu.pl 06.09.01, 09:52 zacznijmy od bojkotu transmisji, retransmisji i wszelkich programow zwiazanych z liga mistrzow. pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: INTEL. Re: AkCja NA POLSAT (ZACZNIJMY OD LIGI MISTRZOW) IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 06.09.01, 10:12 Solorz, ty czerwony groszorobie, mam cię w dupie. Może też obrady sejmu zakodujesz, a potem wiadomości i wieczorynkę. ZŁODZIEJE. iLE W Polsce kosztuje internet, a JAKIE SĄ ZAROBKI?????? PIERDOLIĆ KODOWANIE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: binderos Re: AkCja NA jebany POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: 192.168.0.* / 217.96.110.* 06.09.01, 10:29 jebać solorza jebać i całą rodzinę jego Odpowiedz Link Zgłoś