Gość: antul IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.06.02, 22:28 Pierwotnie było Engel wyp.....j ale moderatorzy działają:) to reakcja na wątek :Engel - zostań!!! (i tak samo bez sensu) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Mr Shade Re: Engel - odejdz!!! IP: *.leczna.dialup.inetia.pl 14.06.02, 23:46 Zachowaj odrobine przyzwoitości i odejdź Engel. Odpowiedz Link Zgłoś