Gość: Lechita
IP: 5.2.* / 210.117.67.*
15.06.02, 11:05
Te MS nie byly zmarnowane. Pokazaly nam wszystkim jak slabi sa nasze "gwiazdy".
Mamy jszcze sporo czasu przed ME, wiec trzba od zaraz zaczac budowac nowa
druzyne. Kto si sprawdzilna tych MS bedzie moglliczyc na szanse. Ten kto sie ni
sprawdzil, niech juz zadnych szans nie otrzyma.
Odpadaja
Waldoch - stary, wolny, robi straszne bledy. Sam jednak odchodzi, wiec jeden
problem z glowy. Brawa za 11 lat w kadzre, ale pora dac szanse mlodszym.
Hajto - Waldoch odszedl, pora na tgo chama. Waldoch mial klase, ten idiota to
skonczony cham, cienki obronca. Potrafi tylko faulowac, ale upilnowac dobrych
napastnikowjuz ni potrafi. Waldoch nie uratowal mu dupy i Paulta strzelil 3
gole. Wyp***** z tej kadry idioto!!!!!!!
Swirczewski - SWIR SWIR SWIR. Cham. Rozgrywajacy ktorycelni podac nie potrafi.
Totalna katastofa tych MS. Nie ma nawet za co ci chamie dziekowac. Spadaj.
AERO BAK - Nie wiem jak pajac ktory nie sprawdzil sie w 2 lidze angilskiej moze
grac na MS.
blizniak obronca - katastrofa
kaluzny - 191 cm a grac glowa nie potrafi. I trzeba go najpierw odchamic.
To jest trzon druzyny. Wiec mamy sporo pracy.
Kto sie sprawdzil:
Glowacki - super mecz. Dla mnie z Jackiem bakiem jest przyszloscia srodka
obrony.
Tomek Klos - bardzo ladnie. swietnie rozumial sie z Glowackim.
krzynowek - najlepszy pilkarz polski na MS.
Murawski - dac go na pozycje kaluznego.
Kucharski - WRESZCIE celne podania.
Oli, Zuraw, kryszal - zagrali bardzo ladnie.
Dudek moze nie mial super MS, ale bledow nie popelnil. Gral w naprawde trudnych
meczach bo obrona zawiodla kompletnie. Majdan zagral bardzo dobrze, ale dudek
jest lepszy.
Dla mnie sklad na nastepny mecz to
dudek
Klos, Glowacki, J.Bak, Kozminski
Murawski, Zurawski, Krzynowek, Kucharski,
Oli, Kryszal