Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Nowa repreza na ME

    IP: 5.2.* / 210.117.67.* 15.06.02, 11:05
    Te MS nie byly zmarnowane. Pokazaly nam wszystkim jak slabi sa nasze "gwiazdy".
    Mamy jszcze sporo czasu przed ME, wiec trzba od zaraz zaczac budowac nowa
    druzyne. Kto si sprawdzilna tych MS bedzie moglliczyc na szanse. Ten kto sie ni
    sprawdzil, niech juz zadnych szans nie otrzyma.

    Odpadaja

    Waldoch - stary, wolny, robi straszne bledy. Sam jednak odchodzi, wiec jeden
    problem z glowy. Brawa za 11 lat w kadzre, ale pora dac szanse mlodszym.

    Hajto - Waldoch odszedl, pora na tgo chama. Waldoch mial klase, ten idiota to
    skonczony cham, cienki obronca. Potrafi tylko faulowac, ale upilnowac dobrych
    napastnikowjuz ni potrafi. Waldoch nie uratowal mu dupy i Paulta strzelil 3
    gole. Wyp***** z tej kadry idioto!!!!!!!

    Swirczewski - SWIR SWIR SWIR. Cham. Rozgrywajacy ktorycelni podac nie potrafi.
    Totalna katastofa tych MS. Nie ma nawet za co ci chamie dziekowac. Spadaj.

    AERO BAK - Nie wiem jak pajac ktory nie sprawdzil sie w 2 lidze angilskiej moze
    grac na MS.

    blizniak obronca - katastrofa

    kaluzny - 191 cm a grac glowa nie potrafi. I trzeba go najpierw odchamic.

    To jest trzon druzyny. Wiec mamy sporo pracy.

    Kto sie sprawdzil:

    Glowacki - super mecz. Dla mnie z Jackiem bakiem jest przyszloscia srodka
    obrony.

    Tomek Klos - bardzo ladnie. swietnie rozumial sie z Glowackim.

    krzynowek - najlepszy pilkarz polski na MS.

    Murawski - dac go na pozycje kaluznego.

    Kucharski - WRESZCIE celne podania.

    Oli, Zuraw, kryszal - zagrali bardzo ladnie.

    Dudek moze nie mial super MS, ale bledow nie popelnil. Gral w naprawde trudnych
    meczach bo obrona zawiodla kompletnie. Majdan zagral bardzo dobrze, ale dudek
    jest lepszy.

    Dla mnie sklad na nastepny mecz to

    dudek
    Klos, Glowacki, J.Bak, Kozminski
    Murawski, Zurawski, Krzynowek, Kucharski,
    Oli, Kryszal
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka