Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    LEGIA TO STARA KURWA ,LEGIA JEBANA JEST,LEGIE TRZEBA PIERDOLIC ...!

    IP: *.rsk.pl 15.07.01, 23:58
    Mysle ,ze najwyzszy czas zakonczyc te nasze dywagacje i podsumowac szeroka zakrojona dyskusje na temat kurewskosci i ladacznictwa - niewatpliwych i niezaprzeczalnych ,glownych cech charakterystycznych klubu gejow z lazienkowskiej.

    Mimo wielu przedstawianych opcji i pogladow jakoby legia byla m.in.
    -mega kurwa
    -hiper pizda
    -super dziwka
    -gowno
    -the biggest shit on earth
    -arschloch
    -transwestycki odpad
    -gejowo
    -motherfucker
    -wiejski syf
    -zakala Rzeczypospolitej
    -hanba Polski
    -kurwiszcze
    -spedalone widmo PRL
    -chuj
    -chuj jebany
    -wyruchana kurtyzana
    -sracz
    -lesbijka
    -kurwa
    -nazelowana cipa
    -picza
    -krowskie lajno
    -konski fiut
    -jude
    -getto
    -zydolegia
    -zlegla
    -zlegle kurwisko
    -cwelegia
    -gay parade
    -syf z lazienkowskiej
    -smrod stolicy
    -zajebana ulubienica bezpieki
    -zlodzieje
    -sprzedawczyki
    -"chlopcy" wojcika...
    -tirowka
    -obciagara
    -spermochlomiasty zgnilek
    -zimny fiut
    -kutas sparcialy
    -cywilno wojskowe kurwisko sportowe
    -pastuch
    -zdzira
    -masturbant
    -dupa
    -konski zad
    -wyziew rybi
    -zdechly pies
    -suka
    -franca
    -burdel
    -jedwabna
    -samozadowalacz
    -popapraniec
    -parowa
    -penis
    -osraniec
    -padlina
    -zelka
    -kondon
    itd,itp...

    ...nalezy jednak mimo wszystko przyjac teze ,iz najwazniejsze jest uszanowanie i kultywowanie tradycji narodowej ,ktora wyrazaja slowa ogolnopolskiej ,historycznej ,legendarnej zeby nie rzec juz niema kultowejl dzis piesni masowej ,aspirujacej do miana hymnu -pt."Legia to Stara Kurwa..." ktorej tekst jest powszechnie znany...

    Mimo pewnych rozbieznosci ,niedomowien i roznicy zdan co do sformulowania finalnego wniosku naszej dysputy ,chyba nikt nie bedzie czul jakiegokolwiek niedosytu i niezadowolenia ,gdy zdefiniujemy legie jako...
    Stara Kurwe.

    Bez szczegolowych badan oraz rozkladania statausu legii na czynniki pierwsze mozemy przyjac powyzej przedstawiony stereotyp jako absolutnie zgodny z rzeczywistoscia i bezwarunkowo znajdujacy potwierdzenie swej prawdziwosci na codzien ,w zyciu kazdego z nas ,wszak za fundament postepowania winnismy uwazac prawde ,a wiec koncowy wynik przeprowadzonych badan dostarczyl nam materialu ,nad ktorym zastanawianie sie nie ma wiekszego sensu ze wzgledu na jednoznacznosc kwestii - to absolutny fundament ,na ktorym wyrosna przyszle pokolenia.

    Legia to Stara Kurwa!!!!!

    www.gejowo.pl-oficjalna strona legii

    gejzer- fan zine
    Obserwuj wątek
      • Gość: miklas Re: MIKLAS TO STARA KURWA ,MIKLAS JEBANY JEST, MIKLASA TRZEBA PIER...! IP: 194.128.221.* 16.07.01, 11:39


        > Mysle ,ze najwyzszy czas przedstawic sie. Mam wiele ksyw. Oto niektore z nich:
        >
        > > > -mega kurwa
        > -hiper pizda
        > -super dziwka
        > -gowno
        > -the biggest shit on earth
        > -arschloch
        > -transwestycki odpad
        > -gejowo
        > -motherfucker
        > -wiejski syf
        > -zakala Rzeczypospolitej
        > -hanba Polski
        > -kurwiszcze
        > -spedalone widmo PRL
        > -chuj
        > -chuj jebany
        > -wyruchana kurtyzana
        > -sracz
        > -lesbijka
        > -kurwa
        > -nazelowana cipa
        > -picza
        > -krowskie lajno
        > -konski fiut
        > -jude
        > -getto
        > -zydolegia
        > -zlegla
        > -zlegle kurwisko
        > -cwelegia
        > -gay parade
        > -syf z lazienkowskiej
        > -smrod stolicy
        > -zajebana ulubienica bezpieki
        > -zlodzieje
        > -sprzedawczyki
        > -"chlopcy" wojcika...
        > -tirowka
        > -obciagara
        > -spermochlomiasty zgnilek
        > -zimny fiut
        > -kutas sparcialy
        > -cywilno wojskowe kurwisko sportowe
        > -pastuch
        > -zdzira
        > -masturbant
        > -dupa
        > -konski zad
        > -wyziew rybi
        > -zdechly pies
        > -suka
        > -franca
        > -burdel
        > -jedwabna
        > -samozadowalacz
        > -popapraniec
        > -parowa
        > -penis
        > -osraniec
        > -padlina
        > -zelka
        > -kondon
        > itd,itp...
        >
        > ...nalezy jednak mimo wszystko przyjac teze ,iz najwazniejsze jest uszanowanie
        > i kultywowanie tradycji narodowej ,ktora wyrazaja slowa ogolnopolskiej ,history
        > cznej ,legendarnej zeby nie rzec juz niema kultowejl dzis piesni masowej ,aspir
        > ujacej do miana hymnu -pt."Miklas to Stara Kurwa..." ktorej tekst jest powszechn
        > ie znany...
        >
        > Mimo pewnych rozbieznosci ,niedomowien i roznicy zdan co do sformulowania final
        > nego wniosku naszej dysputy ,chyba nikt nie bedzie czul jakiegokolwiek niedosyt
        > u i niezadowolenia ,gdy zdefiniujemy Miklasa jako...
        > Stara Kurwe.
        >
        > Bez szczegolowych badan oraz rozkladania statausu legii na czynniki pierwsze mo
        > zemy przyjac powyzej przedstawiony stereotyp jako absolutnie zgodny z rzeczywis
        > toscia i bezwarunkowo znajdujacy potwierdzenie swej prawdziwosci na codzien ,w
        > zyciu kazdego z nas ,wszak za fundament postepowania winnismy uwazac prawde ,a
        > wiec koncowy wynik przeprowadzonych badan dostarczyl nam materialu ,nad ktorym
        > zastanawianie sie nie ma wiekszego sensu ze wzgledu na jednoznacznosc kwestii -
        > to absolutny fundament ,na ktorym wyrosna przyszle pokolenia.
        >
        > Miklas to Stara Kurwa!!!!!
        >
        > www.gejowo.pl-oficjalna strona Miklasa
        >


        • Gość: jurek Re: MIKLAS TO STARA KURWA ,MIKLAS JEBANY JEST, MIKLASA TRZEBA PIER...! IP: *.dhl.com 16.07.01, 11:45
          Czlowieku, oglupiales do reszty. Skonczmy z tymi bluzgami na tym forum. nie
          jestem kibicem Legii i powiem wiecej naprawde nie lubie tego klubu ale warto
          uszanowac jej prawdziwych kibicow bo kazdy czlowiek interesujacy sie sportem ma
          prawo kibicowac swojemu ulubionemu klubowi i nie sluchac ani nie czytac takich
          glupot jakie ty tutaj wypisujesz.

          Pozdrawiam zyczac bardziej kulturalnych metod kibicowania

          jurek

          PS. kibic Polonii W-Wa

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka