Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Żurawski błaga o transfer

    IP: *.pkobp.pl 17.05.05, 08:50
    Przypadek naszego reprezentacyjnego asa Maćka Żurawskiego jest typowy dla
    naszego futbolu. Oto klub blokuje transfer filaru naszej reprezentacji do
    zachodniego klubu zmuszając naszego asa do poniewierki za marne 300 tys Euro
    w naszej ligowej szarzyźnie. Podli krwiopijcy chcą sie utuczyć na Maciejowej
    krzywdzie rządając kosmicznych pieniędzy za transfer. A tymczasem kluby całej
    europy walą drzwiami i oknami po naszego superstrzelca. FC Koeln, FK Moskwa
    Austria Wiedeń czy Trabzonspor każdy z tych klubów po stokroć jest bliższy
    maciejowemu sercu niż przegniłe nieco barwy krakowskiej wisełki dla której
    gra juz tylko z musu. Co innego na zachodzie tam czeka kariera, kasa, sława.
    Że kluby słabe? Maciuś nie zamierza wybrzydzać, unosić sie ambicją czekać
    przebierać - bierze każdą ofertę może być Levante albo II Liga Rosyjska w
    końcu swoje lata ma ile jeszcze pogra 5 góra 6 sezonów a kaski trzeba
    odłożyć. Maciuś jest przecież profesjonalistą.


    jest tak zdesperowany i napalony, żeby wyjechać po zakończeniu sezonu, że
    chce jechać gdziekolwiek byle dalej od Polski i Wisły, która płaci mu marne
    300 tys Euro.
    Już nie myśli o lidze angielskiej czy hiszpańskiej teraz modli się żeby
    wyjechać do beniaminka ligi niemieckiej a jak sie nie uda to może być
    rosyjska, turecka, austriacka i też nie musi być klub z czołówki ligi może
    być średniaczek taki FK Moskwa na przykład. Maciuś z pewnością nie pogardzi
    też Angielską Division One byle dobrze płacili. Takie są aspiracje filaru
    naszej reprezentcji. Tacy są polscy piłkarze i dlatego nigdy nic nie
    osiągniemy w futbolu.

    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka