Gość: jarek IP: 195.94.206.* 08.07.02, 12:51 glosujcie!!! walczymy z legia w polfinale euro soccer cup www.escup.com/if_.asp?gr=1 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: RTS Re: WIDZEWIACY!!! IP: *.intercon.pl 09.07.02, 14:17 Glosujcie ludzie to takie proste Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: berserk Re: WIDZEWIACY!!! IP: *.chello.pl 09.07.02, 16:34 jak widać za trudne dla takich kołków jak wy MISTRZ MISTRZ LEGIA MISTRZ!!!! Odpowiedz Link Zgłoś