Gość: Kibic z Tarnowa
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
12.09.05, 16:27
Wlosy mi deba na glowie staja (choc jestem lysy;) gdy czytam te wasze
wypowiedzi... przeczytajcie najpierw to co chcecie napisac, przemyslcie, a
dopiero pozniej wciskajcie wyslij... no ale po kolei...
1. Wypisujecie bzdury o przekupionym Wojaczku - jak dla mnie to czysty
idiotyzm... Wojaczek juz nie raz pokazal ze zbyt blyskotliwy nie jest, i tym
razem dal troche ciala (pisze troche - bo choc Jacek Gollob chamsko (bardzo
chamsko)doslownie wbil sie pod Protasiewicza - to jednak Protas w niego
wjechal - gdyby sedzia rozpatrzyl sprawe calosciowo - powinien wykluczyc
Jacka za spowodowanie calej tej sytuajcji - a ze przyjal za sluszne
(kontrowersyjnie) ze to tylko wina Protasa - wykluczyl wlasnie jego...
To nie pierwszy blad Wojaczka w jego karierze - rzadko popelnia bledy - ale
jak juz popelni to z reguly strasznie glupi i smieszny...
Co nie zmienia faktu, ze dorabianie do tej jego wpadki teorii, ze sedzia
zostal kupiony jest przykladem zaslepienia i krotkowzrocznosci... moze
Wojaczek w przebraniu ala Szpieg z krainy deszczowcow skradal sie do
motocykli Polonii i celowo je uszkadzal, oslabial czy podejmowal jakies inne
straszne dzialania za ktore wzial osimiocyfrowy czek od Slaka...
Tak na marginesie - reakcja Protasa nie byla tez zbyt profesjonalna - rzut
okularami (czy innymi rekawicami) w lezacego Golloba nie byl zbyt rozsadny...
2. Teraz troche o kibicach... czyli nastepne bzdury ktore wypisujecie.
Okreslacie tarnowska widownie (do ktorej sam sie zaliczam) jako bydlo,
wiesniakow, itp... z jakiego powodu? bo gwizdza na przeciwnika? to
powrzechnie stosowana technika na kazdym stadionie sportowym - pilkarskim,
zuzlowym... Wy posuneliscie sie jeszcze dalej i wygwizdaliscie na GP Tomka
Golloba - ktory nie dosc ze w tym momencie reprezentowal kraj a nie klub, to
jeszcze byl waszym idolem przez lat nascie - to on zapewnil Polonii wiele
tytulow DMP, MPPK, IMP i innych...
O butelce rzuconej na tor - to akurat zachowanie bylo typowo prostackie -
niestety na 20 tys osob ktore przychodza na stadion statystycznie rzecz
biorac musi sie trafic jeden typ - ktory tylko czeka na okazje zeby cos
takiego zrobic... ale to nie powod by przez jednego debila osadzac cala
publicznosc - irytuje mnie cos takiego, sam (jak pewnie zreszta znakomita
wiekszosc z was - nie liczac tych ktorzy chodza tylko po to zeby cos podymic -
a potem powypowiadac sie na forum - ale o nich za chwile) chodze na mecze
zuzlowe od chyba 6 roku zycia ( czyli dobrze ponad 20 lat) po to by normalnie
kibicowac - kocham ten sport, ta atmosfere - i zwyczajnie mnie irytuje
stawianie mnie na rowni z jakims debilem, ktory pewnie nawet nie wiedzial co
to za mecz -a przyszedl tylko po to zeby cos zrobic - zeby mogl poczuc
sie "elo mlodziezowy" czy jak sie to teraz pisze...
I tak jeszcze apropos typow co to chodza podymic - nawet nie chce mi sie
komentowac wypowiedzi na temat "gnojowicy" i "slomy z butow" tarnowian...
zenada...
3. Spreparowany tarnowski tor... wielki ROTFL... ludzie - natura IQ
poskapila??? Tor byl idealny do walki na calej szerokosci - zawodnicy z
powodzeniem atakowali zarowno od krotkiej jak i po zewnetrznej... Jakos
Jonnson nie narzekal i pieknie (a co najwazniejsze skutecznie) walczyl z
zawodnikami Unii - a ze gospodarze sa dobrze spasowani z nawierzchnia - to co
maja nie byc??? przeciez to ich tor, na nim trenuja, znaja nawierzchnie jak
swoj wlasny dom... skad wiec te narzekania... Podobnie na wasza nawierzchnie
czytalem narzekania czestochowian, a fakt jest taki ze tylko Holta pojechal
na poziomie a reszta (Walasek, Ulamek, Drabik, Sullivan) odstawila totalna
kaszane - zreszta nie pierwszy raz w tym sezonie... no ale to nie o tym
mialem pisac :)
4. Tarnowski sponsor i zawodnicy... smiech na sali - w tym wypadku przemawia
zwykla zawisc, bo chyba inaczej nie mozna tego wytlumaczyc - ciekawe czy
jakby taki sponsor jak Trzebinia pojawil sie w jakims innym klubie
ekstraklasy - zostalby wyrzucony??? Ludzie - to przeciez normalne ze takich
sponsorow przyjmuje sie z otwartymi rekami... to dzieki nim Tarnow wrocil do
ekstraklasy i zdobyl w zeszlym roku DMP... a ze kupil Rickardssona i
Gollobow??? Nic dziwnego, na zdrowy rozum jak sie kase inwestuje to w
najlepszych - a ze Rickardsson i Gollobowie byli akurat do wziecia? to tylko
idiota by ich nie wzial - Tomek wniosl sporo dobrego do druzyny, szczegolnie
jazda z nim w parze pomogla Marcinowi Rempale - ktory zdecydowanie smielej
poczyna sobie teraz na torze - i Tomek coraz rzadziej musi mu pomagac - i
tutaj chyle czola przed nim - gdyz takie manewry jakie nieraz wykonuje zeby
pomoc mlodemu Rempale to prawdziwe mistrzostwo rozgrywania biegu...
Co do mlodych jeszcze - nazywanie ich "zawodnikami wlasnego toru" tez zakrawa
na idiotyzm - proponuje przesledzic statystyki tych zawodnikow, chociazby
ostatnie 2 mecze na wyjedzie (Torun, Wroclaw,- Kolodziej 8+1;12+1; - Rempala -
7+3;10;) - napiszcie jeszcze ze Kolodziej przypadkiem zdobyl IMP
(przypadkowo w cwiercfinale, polfinale i finale nie przegral zadnego biegu),
przypadkiem byl drugi na IMSJ, przypadkiem mlodzi byli najlepsi na DMS w
Anglii...
Na koniec jeszcze wielki szacunek dla zawodnikow Polonii - bo mimo tego ze
wynik tego nie oddaje - to w kazdym biegu bylo chyba wiecej walki niz w
polowie sezonu zasadniczego - nie bylo odpuszczania ani slabych biegow... A
Jonnson w calym meczu (a szczegolnie w biegach z T.Gollobem i Rickardssonem)
pokazal tradycyjnie juz dla siebie wielka klase... Brawo Polonia...
Pozdrowienia i szacunek dla wszystkich prawdziwych kibicow czarnego sportu...