Gość: Stefan
IP: *.detrtc01.mi.comcast.net
17.10.05, 02:36
Ej skonczcie juz ztym Wembley.Wiekszosc obecnych kibicow pilki noznej nie ogladalo tego meczu wiec co nas to obchodzi. Rownie dobrze mozecie pisac o tym jak Brazylia pokonala Polske 6-5 na pierwszym mundialu naszej reprezentacji.