Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Wiatr przeszkodził skoczkom

    09.02.06, 20:39


    Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć Adaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć!!!
    Obserwuj wątek
      • Gość: Bolo A nawet IP: *.jachpol.net 09.02.06, 20:44
        Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
        ć, Adam,
        leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
        eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć!
      • Gość: Bolo Leć, Adam, leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeee IP: *.jachpol.net 09.02.06, 20:45
        eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć!
      • Gość: Bolo A ja słyszałem, że dziennikarz GW przeszkadzał IP: *.jachpol.net 09.02.06, 20:48
        polskim skoczkom. Czy to prawda?
        • Gość: dziennikarz tokarz Prawda . Powołano już komisję ,która rozwikła tą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 09:02
          zagadkę stulecia .
      • Gość: ent Re: Wiatr przeszkodził skoczkom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.06, 23:04
        Którą pigułkę połknąłeś czerwoną czy niebieską ???
      • Gość: blah Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.06, 23:04
        Adam, Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć
      • Gość: ciekawy Duje jak diabli?! Co to znaczy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.06, 23:10
        Który redaktor wyborczej ma problemy z polskim?
        • Gość: zzz ja tam nie wiem, ale IP: *.cable.mindspring.com 10.02.06, 06:26
          to Janda powiedzial, moze ktos rozumie po czesku (nie ten czeski od dachownych
          obsrywaczy)
        • Gość: wally Czytaj więcej książek. IP: 193.192.62.* 10.02.06, 13:08
          To nie będziesz zadawał tak kompromitujacych pytań.
      • Gość: morfeusz_1 Re: Wiatr przeszkodził skoczkom IP: *.internet.v.pl 09.02.06, 23:26
        Liżęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę Adaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamowi Lęęęęęęęęęęęęęęęęędźwia!!!
        • Gość: sir Re: Wiatr przeszkodził skoczkom IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.06, 23:31
          Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeccccccc Adam
          leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeec
      • Gość: vova Re: Wiatr przeszkodził skoczkom IP: *.dclient.hispeed.ch 10.02.06, 00:02
        Tylko ADAM!!! Jestes najlepszy!!!
      • usaf Re: Wiatr przeszkodził skoczkom 10.02.06, 01:36
        to jak znalazles jaja Adam ?!
        No to Leeeeeeeeeeeeej ich !!!!!!
        Pozdro ;)
        Adas
      • Gość: FAJA TECHNIKA IP: *.raytheon.com / *.raytheon.com 10.02.06, 02:52
        a moze malysz powinien leciec z wyciagnietym ptakiem!?
        • Gość: trainer Re: TECHNIKA i FIZYKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 08:05
          Ptakiem będzi trzymał kierunek. Ale powinien też zjeść dużo kwaśnicy. Wówczas
          przy odpowiedniej synchronizacji organów wew. i tyłka, uzyska atomowy odpał na
          progu. I uzyska 150m na średniej :D
      • Gość: damian000 Re: Wiatr przeszkodził skoczkom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 08:28
        Małysz to cienias i nie zajmie miejsca w 10. Najlepszym skoczkiem jest Hula
      • garg_ul NIE MA TAKIE SŁOWA JAK METEOPATA 10.02.06, 09:14
        Nie ma takiego słowa w języku polskim. Słowem, o które chodziło autorowi
        artykułu jest meteoropata. Nie żebym narzekał, ale - kto jak kto - dziennikarz
        powinien dbać o szeroko rozumianą czystość języka ojczystego.
      • Gość: Ksiądz z Pniówka Re: Wiatr przeszkodził skoczkom IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.06, 09:46
        I tak nie skoczy bo nie jadł bułki z bananem
      • przegrzmot Meteopata... 10.02.06, 10:50
      • przegrzmot Meteopata... 10.02.06, 10:54
        ...to maly psychopata,ktoremu wiatr od Klimczoka wieje...
        a ze jest nie na swojej kniei - to diabli wiedza,co mu nadzieli.
      • przegrzmot Adaam...!!! 10.02.06, 11:12
        ...powiedz.- Zes sie dal wydymac,...i... ze Ciebie, Malysza juz ni ma...!

        - ni,to duzo,ni tez malo...

        ...szukac Ciebie z ogarkiem...

        - albo, z solidna pala...!
      • Gość: ADAM ADAM Re: Wiatr przeszkodził skoczkom IP: *.strong / *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.06, 12:13
        LEC ADAAAAAAAAAAAAAASSSSSSSS LECCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC
      • Gość: Niekumaty Re: Wiatr przeszkodził skoczkom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 13:36
        leci leci i paszoł w pizdu
      • dennis26 Re: Wiatr przeszkodził skoczkom 10.02.06, 13:38
        morfeusz_1 napisał:

        >
        >
        > Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć Adaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć!!!
        >
        żałosne
      • Gość: seb Re: Wiatr przeszkodził skoczkom IP: *.man.polbox.pl 10.02.06, 13:46
        Chłopaki, czekamy na złoto w drużynie...
      • Gość: cycu Re: Wiatr przeszkodził skoczkom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 15:30
        jak małysz nie zdobedzie obojętnie jakiego medalu to sie chyba zabije
      • Gość: toago Re: Wiatr przeszkodził skoczkom IP: *.tbcn.telia.com 11.02.06, 21:28
        nigdzie nie poleci
        • Gość: jebacskoki jebacskoki-jebacskokijebacskoki-j ebacskoki IP: 87.207.210.* 11.02.06, 21:31
          jebacskoki

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka