morfeusz_1 09.02.06, 20:39 Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć Adaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Bolo A nawet IP: *.jachpol.net 09.02.06, 20:44 Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ć, Adam, leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bolo Leć, Adam, leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeee IP: *.jachpol.net 09.02.06, 20:45 eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bolo A ja słyszałem, że dziennikarz GW przeszkadzał IP: *.jachpol.net 09.02.06, 20:48 polskim skoczkom. Czy to prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziennikarz tokarz Prawda . Powołano już komisję ,która rozwikła tą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 09:02 zagadkę stulecia . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ent Re: Wiatr przeszkodził skoczkom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.06, 23:04 Którą pigułkę połknąłeś czerwoną czy niebieską ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blah Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.06, 23:04 Adam, Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawy Duje jak diabli?! Co to znaczy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.06, 23:10 Który redaktor wyborczej ma problemy z polskim? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzz ja tam nie wiem, ale IP: *.cable.mindspring.com 10.02.06, 06:26 to Janda powiedzial, moze ktos rozumie po czesku (nie ten czeski od dachownych obsrywaczy) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wally Czytaj więcej książek. IP: 193.192.62.* 10.02.06, 13:08 To nie będziesz zadawał tak kompromitujacych pytań. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: morfeusz_1 Re: Wiatr przeszkodził skoczkom IP: *.internet.v.pl 09.02.06, 23:26 Liżęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę Adaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamowi Lęęęęęęęęęęęęęęęęędźwia!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sir Re: Wiatr przeszkodził skoczkom IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.06, 23:31 Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeccccccc Adam leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeec Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vova Re: Wiatr przeszkodził skoczkom IP: *.dclient.hispeed.ch 10.02.06, 00:02 Tylko ADAM!!! Jestes najlepszy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
usaf Re: Wiatr przeszkodził skoczkom 10.02.06, 01:36 to jak znalazles jaja Adam ?! No to Leeeeeeeeeeeeej ich !!!!!! Pozdro ;) Adas Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FAJA TECHNIKA IP: *.raytheon.com / *.raytheon.com 10.02.06, 02:52 a moze malysz powinien leciec z wyciagnietym ptakiem!? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trainer Re: TECHNIKA i FIZYKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 08:05 Ptakiem będzi trzymał kierunek. Ale powinien też zjeść dużo kwaśnicy. Wówczas przy odpowiedniej synchronizacji organów wew. i tyłka, uzyska atomowy odpał na progu. I uzyska 150m na średniej :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: damian000 Re: Wiatr przeszkodził skoczkom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 08:28 Małysz to cienias i nie zajmie miejsca w 10. Najlepszym skoczkiem jest Hula Odpowiedz Link Zgłoś
garg_ul NIE MA TAKIE SŁOWA JAK METEOPATA 10.02.06, 09:14 Nie ma takiego słowa w języku polskim. Słowem, o które chodziło autorowi artykułu jest meteoropata. Nie żebym narzekał, ale - kto jak kto - dziennikarz powinien dbać o szeroko rozumianą czystość języka ojczystego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ksiądz z Pniówka Re: Wiatr przeszkodził skoczkom IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.06, 09:46 I tak nie skoczy bo nie jadł bułki z bananem Odpowiedz Link Zgłoś
przegrzmot Meteopata... 10.02.06, 10:54 ...to maly psychopata,ktoremu wiatr od Klimczoka wieje... a ze jest nie na swojej kniei - to diabli wiedza,co mu nadzieli. Odpowiedz Link Zgłoś
przegrzmot Adaam...!!! 10.02.06, 11:12 ...powiedz.- Zes sie dal wydymac,...i... ze Ciebie, Malysza juz ni ma...! - ni,to duzo,ni tez malo... ...szukac Ciebie z ogarkiem... - albo, z solidna pala...! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAM ADAM Re: Wiatr przeszkodził skoczkom IP: *.strong / *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.06, 12:13 LEC ADAAAAAAAAAAAAAASSSSSSSS LECCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niekumaty Re: Wiatr przeszkodził skoczkom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 13:36 leci leci i paszoł w pizdu Odpowiedz Link Zgłoś
dennis26 Re: Wiatr przeszkodził skoczkom 10.02.06, 13:38 morfeusz_1 napisał: > > > Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć Adaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć!!! > żałosne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seb Re: Wiatr przeszkodził skoczkom IP: *.man.polbox.pl 10.02.06, 13:46 Chłopaki, czekamy na złoto w drużynie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cycu Re: Wiatr przeszkodził skoczkom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 15:30 jak małysz nie zdobedzie obojętnie jakiego medalu to sie chyba zabije Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: toago Re: Wiatr przeszkodził skoczkom IP: *.tbcn.telia.com 11.02.06, 21:28 nigdzie nie poleci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jebacskoki jebacskoki-jebacskokijebacskoki-j ebacskoki IP: 87.207.210.* 11.02.06, 21:31 jebacskoki Odpowiedz Link Zgłoś