Gość: ja IP: *.ipt.aol.com 01.01.03, 17:51 czy ktos to oglada? ja ogladam.kilka bramek w konowce i 5 minut do konca.3-2 dla Arsenal narazie. Seaman znowu zapierdolil bramke. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ja Re: Arsenal vs Chelsea IP: *.ipt.aol.com 01.01.03, 17:58 udalo sie Arsenalowi wygrac 3-2 gdyby byl remis lub porazka bylo by na Seamana bo zajebal druga bramke Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja brawo Arsenal !!! tak trzymac ! IP: *.ght.iadfw.net 01.01.03, 19:40 Seaman nie ten co byl kiedys, ale Barthez z Man Utd tez do kitu, puscil flaka dzisiaj. A Kirkland z Liverpoolu puscil az 8 goli w 3 meczach, a niby to nadzieja futbolu ang. :-) Wazne ze Arsenal wygral, szkoda Chelsea bo ich lubie. ----------------------------------------------------- Gość portalu: ja napisał(a): > udalo sie Arsenalowi wygrac 3-2 > gdyby byl remis lub porazka bylo by na Seamana bo zajebal druga bramke Odpowiedz Link Zgłoś