Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Arsenal vs Chelsea

    IP: *.ipt.aol.com 01.01.03, 17:51
    czy ktos to oglada?
    ja ogladam.kilka bramek w konowce i 5 minut do konca.3-2 dla Arsenal narazie.
    Seaman znowu zapierdolil bramke.
    Obserwuj wątek
      • Gość: ja Re: Arsenal vs Chelsea IP: *.ipt.aol.com 01.01.03, 17:58
        udalo sie Arsenalowi wygrac 3-2
        gdyby byl remis lub porazka bylo by na Seamana bo zajebal druga bramke
        • Gość: Ja brawo Arsenal !!! tak trzymac ! IP: *.ght.iadfw.net 01.01.03, 19:40
          Seaman nie ten co byl kiedys, ale Barthez z Man Utd tez do kitu, puscil flaka
          dzisiaj. A Kirkland z Liverpoolu puscil az 8 goli w 3 meczach, a niby to
          nadzieja futbolu ang. :-)

          Wazne ze Arsenal wygral, szkoda Chelsea bo ich lubie.

          -----------------------------------------------------
          Gość portalu: ja napisał(a):

          > udalo sie Arsenalowi wygrac 3-2
          > gdyby byl remis lub porazka bylo by na Seamana bo zajebal druga bramke
          • Gość: ja Re: brawo Arsenal !!! tak trzymac ! IP: *.ipt.aol.com 01.01.03, 19:47

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka