Dodaj do ulubionych

BPD a zodiak

04.02.13, 23:35
Czołem! Nowa jestem, wpadam tu czasem, ale rzadko, by nie popaść w... uzależnienie ;) Diagnozy dwie, dla jednych Bpd, dla innych ChAD plus DDA. Dziś nie piję, nie biorę. Żrę za to. Na marginesie.
Zauważyłam pewną prawidłowość. Zodiak a Bpd. Chcecie "pochwalić się" znakiem zodiaku?
Ja Skorpion jestem. Oczywiście.
Obserwuj wątek
    • za_mszowe Re: BPD a zodiak 05.02.13, 10:57
      napisz o tym swoim spostrzezeniu cos wiecej, prosze. Niby jestem z tego samego trygonu astrologicznego, co Ty (woda) i mam ten znak, co moj rodzony ojciec, ale to i tak o wiele za malo, aby wyciagnac wnioski. Zdazylam poznac juz troche osob z BPD i nie wglebiam sie zanadto w szczegolach w kompleksowe analizy astrologiczne, ale zycie jakos nie potwierdza tych Twoich duman:-)
      • 7mka7 Re: BPD a zodiak 12.02.13, 13:17
        Ej, no zawsze możemy ustawić nowy znak zodiaku - bord. Zauważyłabym tu prawidłowość...wszyscy tego znaku - mają różne daty urodzenia. prawda że to niesamowite?
        • brz_a_sk Re: BPD a zodiak 12.02.13, 13:48
          w końcu tych znaków jest tak nie wiele

zawsze śmieszy mnie to, ze ludzie sobie nie zdają sprawy ze kazdego dnia mniej wiecej 1/350 świat ma urodziny

odkrywcze no nie?

równie odkrywcze ze średnio w kazdej klasie jest molestowane dziecko
          a borów ile

cholera nikt nie jest aż tak wyjatkowy
          • luna_76 Re: BPD a zodiak 15.02.13, 00:47
            Ano, interesuje mnie z wielu powodów. Szczególnie znaki wodne i ogniste, przeglądając biografię artystów z rysem bpd w tle, nie sposób oprzeć się wrażeniu, że jest to kolejna cecha wspólna. Skorpion z natury powściągliwy, nieufny, kocha seks i emocje, dodatkowo albo kocha, albo nienawidzi. Dumam, co jest zaburzeniem i wymaga "leczenia", a co zwyczajną naturą. Młodsze dziecko, znak wodny, już wykazuje cechy bpd. Zbieram informacje, by pomóc sobie i jemu, w przyszłości. Chcę mieć jasność, jak je prowadzić, na co zwracać szczególną uwagę. Generalnie mam straszny burdel w kosmogramie i tego nie zmienię. Podobnie jak większość rodziny.
            • toxic_chick Re: BPD a zodiak 15.02.13, 11:23
              > Skorpion z natury powściągliwy, nieufny, kocha seks i emocje, dodatkowo albo kocha, albo nienawidzi.

Skorpion.. i lew i blizniak i ryba i wodnik i baran i... reszta ;) wszystko ok pod czachą? serio? bo grubo pojechalas.. dziewczyno ogarnij sie i przestan czytac Pania Domu i wrozka prawde Ci powie.. kilka osob Ci tutaj odpisalo i najwyrazniej.. nie czytala.. tylko brnie dalej.. jak ja nie znosze takiego pierdolenia... wez pigulke, wez pigulke.. czy na rozum sa jakies czy tylko na glowe?

>Młodsze dziecko, znak wodny, już wykazuje cechy bpd. Zbieram informacje, by pomóc sobie i jemu, w przyszłości

Cechy BPD? czy cechy charakteru? heh? moze jeszcze mu to powiedz i wmow? ze jest znakiem wodnym i jest zaburzony? juz cpa czy moze jakies orgie? a moze lubi rysowac i czasami jak cos nie wyjdzie to podrze karteczke? a moze wrazliwy? wtf? powiem tak.. jesli faktycznie cos mu jest.. to raczej nie kwestia znaku.. spoz w lustro - horoskop Ci nie pomoze
              • brz_a_sk Re: BPD a zodiak 15.02.13, 18:35
                super post
                poważnie

przeczytałam i spojrzałam kto tak trafnie i konkretnie

nic dodać nic ując

brawo

bpd i dzieci to nie zabawa nigdy i w żadnym szczególe - tylko podkreślę to bliżej śmierci niż igraszek!!!!
    • brz_a_sk Re: BPD a zodiak 05.02.13, 13:27
      co jakiś czas medycyna pisze o próbach ustalania jak wpływa na ciążę to co jest dostępne w określonym tygodniu - słońce, warzywa, plucha depresyjna itd
    • luna_76 Re: BPD a zodiak 15.02.13, 22:58
      No cóż, gołym okiem widać bord musi "pojechać", bo inaczej choruje.
      Nie można grzeczniej lub pominąć post milczeniem, trzeba dowalić, pojechać po intelekcie, a jakże, plus do tego snuć domysły.
      Byle ponakręcać się i opluć. Gratulacje.
      Jednak daleko mi do bpd, a może zwyczajnie prezentuję wyższy poziom.
      • toxic_chick Re: BPD a zodiak 16.02.13, 10:48
        luna_76 napisała:
        > No cóż, gołym okiem widać bord musi "pojechać", bo inaczej choruje. Nie można grzeczniej lub pominąć post milczeniem, trzeba dowalić, pojechać po intelekcie, a jakże, plus do tego snuć domysły. Byle ponakręcać się i opluć. Gratulacje. Jednak daleko mi do bpd, a może zwyczajnie prezentuję wyższy poziom.

Nie pojechalam i nie odlecialam.. kazde slowo bylo adekwatne do twoich SLOW.. grzeczna bylam.. bardzo grzeczna.. nie szukalam dreszczyku i nie mialam go piszac.. nawet nie korcilo.. dosadnie bylo.. z szacunku dla piszacego (mimo wszystko).. co by sie zreflektowal..

Bez znaczenia czy Ci blisko czy daleko.. ale jesli pomoglam Ci stanac pomiedzy.. ciesze sie.. niezmiernie.. tak bardzo szukalas.. moze nie tam gdzie trzeba.. i moze nie na sile trzeba.. tak? czy moze fajnie byc zaburzonym.. hmmmmmm

Czytaj miedzy wierszami.. bo piszesz wprost - a wprost czasami jest zle.. tak samo jak sztuczki czary mary i inne takie... w powiazaniu z dziecmi?.. kiepsko.. milczec jakos nie potrafilam

Milczec? w tym watku... nie sadze..
    • brz_a_sk Re: BPD a zodiak 18.02.13, 17:34
      można było ten wątek potraktować lekko ale to co jest tu świadczy o tym, ze jest ŹLE a nie zabawnie i bez potrząsniecia się nie obejdzie

!!!! "Młodsze dziecko, znak wodny, już wykazuje cechy bpd. Zbieram informacje, by pomóc sobie i jemu, w przyszłości. Chcę mieć jasność, jak je prowadzić, na co zwracać szczególną uwagę." !!!

o to szczyt czubolandii !!!

" Re: BPD a zodiak
      luna_76 15.02.13, 00:47 Odpowiedz
      Ano, interesuje mnie z wielu powodów. Szczególnie znaki wodne i ogniste, przeglądając biografię artystów z rysem bpd w tle, nie sposób oprzeć się wrażeniu, że jest to kolejna cecha wspólna. Skorpion z natury powściągliwy, nieufny, kocha seks i emocje, dodatkowo albo kocha, albo nienawidzi. Dumam, co jest zaburzeniem i wymaga "leczenia", a co zwyczajną naturą. Młodsze dziecko, znak wodny, już wykazuje cechy bpd. Zbieram informacje, by pomóc sobie i jemu, w przyszłości. Chcę mieć jasność, jak je prowadzić, na co zwracać szczególną uwagę. Generalnie mam straszny burdel w kosmogramie i tego nie zmienię. Podobnie jak większość rodziny.
      • za_mszowe Re: BPD a zodiak 21.02.13, 06:37
        hmm, też myślałam, że nieszkodliwy troll, ale się myliłam.

ktoś zrzuca winę na kosmogram i od razu widzi u młodszego dziecka zaburzenia, ja mogłabym zwalić wsio na ostrą patologię w "domu" "rodzinnym", ale czy to nie jest jakiś..#$% determinizm i wygodnictwo? serio nie wiem, jak można byc tak lekkomyślnym i w tym przypadku (luna_76) decydować się na dzieci, ot tak, i całkowicie zwalać winę na jakiś wydumany determinizm. kobieto.. tu już nie tylko ręce opadają..
        • brz_a_sk Re: BPD a zodiak 21.02.13, 10:44
          dobrze, że się odzywacie=piszecie
          ja czasem zastanawiam sie czy nie jestem zbyt radykalna w poglądach,
          jak z kosmosu

jesli chodzi o dzieci to poglądów nie zmienię - nic nie tłumaczy/nie usprawiedliwia nikogo, żadnego z rodziców, sąsiadów NIKOGO - dzieci to nasza zbiorowa odpowiedzialność ale niezbywalna - nie można powiedzieć ABO ONA, ON - nie ma tak
          jesli dziecku dzieje się krzywda to każdy kto mógł cokolwiek jest winien
          i nie ma żadnego wytłumaczenia - no żadnego

• za_mszowe Re: BPD a zodiak 21.02.13, 16:15
            brz_a_sk napisała:

> dobrze, że się odzywacie=piszecie
            > ja czasem zastanawiam sie czy nie jestem zbyt radykalna w poglądach,
            > jak z kosmosu
            >

w takim razie jesteśmy dwie w tym kosmosie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka