Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Grigorian pokonał Zegana

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.03, 01:26
    Obrzydliwy szwindel!!!. Nagrałem całą walkę na video a następnie
    w zwolnionym tempie obejrzałem jeszce raz - licząc ciosy.
    Zegan wygrał zdecydowanie. Ale to dopiero początek jego wielkiej
    kariery. Kwestią czasu pozostaje zdobycie przez niego tytułu
    mistrza świata (najlepiej w rewanżowym pojedynku - o ile
    Grogorian nie będzie unikał następnego pojedynku)
    Obserwuj wątek
      • Gość: roboter Re: Grigorian pokonał Zegana IP: *.euv 19.01.03, 01:31
        siedzialem i ogladalem caly pojedynek. jak oglosili wynik
        myslalem ze mnie krew zaleje. jak tak mozna. co za scierwo. jak
        tak mozna. coz chlopak sie narobil i to mu bedzie w przyszlosci
        procentowac. walki byly jakos takie ustawiane. trabant z klosem
        tez wygral tylko dlatego ze za nim austriak i szwajcar
        punktowali.
        • Gość: ja Re: Grigorian pokonał Zegana IP: *.pool.mediaWays.net 19.01.03, 01:37
          nawet niemiecki reporter powiedzal ze zegan wygral WSZYSTKIE
          RUNDY i ze to SKANDAL !!!!!!!!!!

          jutro czeba zabic Hannawalda w zakopanym ! :-)
          • Gość: Dlugi Re: Grigorian pokonał Zegana IP: *.chello.pl 19.01.03, 11:23
            Gość portalu: ja napisał(a):

            > nawet niemiecki reporter powiedzal ze zegan wygral WSZYSTKIE
            > RUNDY i ze to SKANDAL !!!!!!!!!!
            >
            > jutro czeba zabic Hannawalda w zakopanym ! :-)

            oj czlowieku, czlowieku...
      • kdsz Grigorian pokonał Zegana ? 19.01.03, 01:35
        Nalezy zmienic tytul artykulu, bo tekst "Grigorian pokonał
        Zegana" jest zwyczajnym klamstwem.

        Brawo Maciej - jedyny prawdziwy Mistrz Swiata!!
      • Gość: Aguirre Re: Grigorian pokonał Zegana IP: *.lsk.gda.pl 19.01.03, 01:49
        Skandal! Widziałem całą walkę. Zegan wygrał, czego
        potwierdzeniem był stan "mistrza" Grigoriana w ostatnich
        rundach. Polak wytrzymał walkę kondycyjnie. Jednak powoli boks
        upodabnia się jazdy figurowej na łyżwach... To nie Zegan
        przegrał tą walkę tylko sędziowie i Grigorian. BUUUUUUUUUUUUUU
      • Gość: Pit Re: Grigorian pokonał Zegana IP: *.dip.t-dialin.net 19.01.03, 01:50
        Skandal! nawet komentator niemieckiej telewizji ZDF widzial
        Zegana jako mistrza. Uniwersum kupilo walke. Szkoda mi Zegana
        napracowal sie chlopak a oszusci go wykolowali.
      • Gość: Pit Re: Grigorian pokonał Zegana IP: *.dip.t-dialin.net 19.01.03, 01:53
        To sa reguly jak w boksie w USA boksuj jak chcesz a wygra i tak
        nasz. Oszustwo!
        • Gość: tombri Re: Zegan pokonał Grigoriana IP: *.netten.pl 19.01.03, 10:16
          krótko i na temat
      • tomeksop Re: Grigorian pokonał Zegana 19.01.03, 02:03
        Ten werdykt to niestety kompromitacja i antypropaganda zawodowego boksu!!!
        Ale było dwóch sędziów niemieckich i jeden z USA, czy mogło byc inaczej?
        Zegan mógł wygrac jedynie przez KO.
      • Gość: MacX Oszustwo!!!!!!!!!! IP: *.ipt.aol.com 19.01.03, 02:11
        Ogladalem walke i szkoda gadac...wiekszego oszustwa nie
        widzialem w zyciu!! Zegan byl wyraznie lepszy.
        • Gość: KIBIC Re: Oszustwo!!!!!!!!!! IP: *.saint 19.01.03, 06:01
          Jeden wielki szwindel,trzeba dzisiaj Niemcom dokopać w
          Zakopanym.A Zegan i tak będzie prędzej lub pużniej mistrzem
          świata.
          • Gość: jasiu Re: Oszustwo!!!!!!!!!! IP: *.legnica.cvx.ppp.tpnet.pl 19.01.03, 08:56
            Wał jak cholera. Szkoda mi Zegana. Chłop przygotowyuje się kilka dobrych
            tygodni do walki, a trzech palantów potrafi to wszystko zepsuć. W każdym razie
            Zegan może być z siebie dumny.
      • Gość: sza Re: Grigorian pokonał Zegana IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 19.01.03, 09:02
        Powiedzmy sobie szczerze - to bylo skurwysynstwo. krol artur
        (celowo z malej litery) wypadl jedynie jak krolik przy ZEGANIE.
      • Gość: pablos Walkę oglądałem z kolesiami w knajpie, IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 19.01.03, 09:08
        nawet nie poczekaliśmy na werdykt, będac pewnymi o zwycięstwie Zegana. Po
        Przyściu do domu i odpaleniu nete doznałem szoku!
        • Gość: Cyfra Re:Zegan pokonal Grigoriana IP: *.dip.t-dialin.net 19.01.03, 10:19
          Skandal !!!!! Maciek zdemolowal przeciwnika a mimo to przegral.Z tego wynika
          ze nikt nie ma szans /chodzi mi o uczciwa walke/ z mafia z Universum.
          Dla mnie osobiscie Zegan jest moralnym MISTRZEM SWIATA ,a Grigorian MISZCZEM !!!
          Chos watpie ze to cos da ,to uwazam ze polska ekipa powinna zlozyc protest!!!


      • Gość: rea Re: Grigorian pokonał Zegana IP: *.bmj.net.pl 19.01.03, 10:12
        Sedziowie wygrywaja, anie piesciarze.
        Zegan i tak jest mistrzem w oczach polakow.
      • Gość: steku Re: Grigorian pokonał Zegana IP: *.jgora.dialog.net.pl 19.01.03, 10:43
        Ogladalem. Werdykt to skandal.
      • Gość: widz Re: Grigorian pokonał Zegana IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.01.03, 10:57
        No cóż jeszce raz potwierdził się fakt, że w boksie zawodowym
        tytułów mistrzowskich nie zdobywa się wtedy, kiedy się chce ale
        wtedy kiedy na to sie pozwala. Nie interesuje się boksem a mimo
        to, wczoraj myślałem,że będę świadkiem wielkiej sensacji.
        Szkoda. Nie zdziwi mnie jednak fakt, gdy niebawem Maciek
        znajdzie się w tej samej grupie, co Gregorian i Michalczewski.I
        co najważniejsze pozwoli mu się być mistrzem.
        • Gość: Schliesky Re: Grigorian pokonał Zegana IP: *.riviera.pw.edu.pl / 10.1.43.* 19.01.03, 11:31
          Gość portalu: widz napisał(a):

          > No cóż jeszce raz potwierdził się fakt, że w boksie zawodowym
          > tytułów mistrzowskich nie zdobywa się wtedy, kiedy się chce
          ale
          > wtedy kiedy na to sie pozwala. Nie interesuje się boksem a
          mimo
          > to, wczoraj myślałem,że będę świadkiem wielkiej sensacji.
          > Szkoda. Nie zdziwi mnie jednak fakt, gdy niebawem Maciek
          > znajdzie się w tej samej grupie, co Gregorian i
          Michalczewski.I
          > co najważniejsze pozwoli mu się być mistrzem.

          Dokładnie. A za jakieś 7 lat inny młody "Zegan" zmierzy się z
          nim w walce nieźle go poobija, ale sędziowie orzekną zwycięstwo
          starego mistrza. Ot po prostu boks zawodowy. A wogóle to w
          lekkich klasach, są takie przekręty bo tu o nokaut trudno. W
          jakiejś ciężkej skończyłoby się to nokautem i nawet sędziowie
          nic by nie mogli przekręcić.

      • Gość: mefet A. Rylik godna przeciwniczka Gregoriana IP: *.visp.energis.pl 19.01.03, 11:31
        Wygra przed czasem.
      • Gość: Puman Re: Grigorian pokonał Zegana IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 19.01.03, 12:12
        Dlaczego jesteśmy zdziwieni wynikiem walki ???
        Przecież nie od dzis wiadomo, że boks zawodowy nie ma juz nic
        wspólnego ze sportem.
        Jest to piep**ony Wrestling (chyba tak sie to pisze ?) i nic
        poza tym !!!
        Pozdrawiam.
      • Gość: Wojtek Re: Grigorian pokonał Zegana IP: *.ar.wroc.pl 19.01.03, 12:48
        Po obejrzeniu prawie całej walki, ZDF- przecież nie mogło
        pokazać zniesmaczenia, oburzenia i niezadowolenia swoich
        własnych kibiców, zacząłem sie zastanawiać nad sensem
        przeprowadzania takich walk. Przecież nasz Maciek od początku
        nie miał szans na wygraną, przecież dwóch z trzech sędziów było
        niemcami, chyba żeby przeciwnik został znokautowany.Walki w
        Niemczech to jedna wielka drukarnia i nie mówię tego na
        podstawie tylko tej jednej walki. Mam nadzieję że ktoś naszego
        boksera jednak zauważył i da mu to szansę na dalsze pojedynki z
        dobrymi zawodnikami i rozwój wspaniałej kariery zawodowego
        pięściarza.
        • Gość: raff Re: Grigorian pokonał Zegana IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.01.03, 18:13
          Na ZDF pokazali potem to, co się działo po walce, nawet reporter powiedział,
          że "Jeszczenigdy słowo 'oszustwo' nie było tak uprawnione, jak dzisiaj".
        • Gość: raff Re: Grigorian pokonał Zegana IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.01.03, 18:14
          Na ZDF pokazali potem to, co się działo po walce, nawet reporter powiedział,
          że "Jeszcze nigdy słowo 'oszustwo' nie było tak uprawnione, jak dzisiaj".
      • Gość: gwas1974 Re: Zegan przegrał z ...... sędziami! IP: *.tkb.pl / 10.2.3.* 19.01.03, 13:18
        Zegan niemiłosiernie obił twarz Grigoriana, a mimo to przegrał.
        Klose przez 12 rund kasował Trabanta, też przegrał. Skandal!!
        Skandal i jeszcze raz SKANDAL!!
        Co oznacza skrót Federacji WBO.
        WŁAŚCICIELE BOKSERSKICH OSZUSTW
        • Gość: raff Re: Zegan przegrał z ...... sędziami! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.01.03, 18:17
          Trabant przynajmniej zadał więcej celnych ciosów (choć Klose uderzał częściej,
          acz często niecelnie), tak przynajmniej wynika ze statystyk.
      • Gość: martinvisconti Re: Grigorian pokonał Zegana IP: *.rybnet.pl 19.01.03, 13:24
        niech mi teraz ktos powie ze w sporcie nie mozna sobie kupic
        wygranej. Za Grigorianem stoja zbyt duze pieniadze zeby
        przegral - musialby chyba ze dwa razy lezec na dechach.
        p.s. A Formula 1 i kupowanie miejsc w teamach ?
        • Gość: Virton Re: Zegan pokonał grigoriana, ale... IP: 213.25.152.* 19.01.03, 13:40
          To było do przewidzenia.Największym zagrożeniem dla SPORTU są duże pieniądze i
          sędziowie. Coraz częściej i wyraźniej to widać, Zastanawiam się jaką dyscyplinę
          można jeszcze nazwać sportem a nie biznesem .... :(
      • Gość: Andrzej Re: Grigorian pokonał Zegana IP: *.dialin.hansenet.de 19.01.03, 13:34
        To SKANDAL!!!
        Wczoraj bylismy swiadkam wspanialego pojedynku Macka Zegana z Gregorjanem,
        w ktorym nasz zawodnik pokazal wielka klase i jednoznacznie zasluzyl na zwyciestwo.
        Sedziowie oglosili jednak "swoj" wynik i Maciek musial ta walke przegrac.
        Na uwage zasluguje jednak fakt, ze po walce sam niemiecki promotor Klaus-Peter Kohl
        powiedzial, ze Gregorjan nie wygral tej walki !!!..
        i ze jest mu przykro z powodu werdyktu, ktory zostal podjety.
      • wortal W wadze ciężkiej ZEGAN ... (a sąd?) 19.01.03, 14:02
        gdyby walczyli w ciężkiej to Zegan pokonał by go przez KO, tylko podejrzewam że
        wcześniej sędzia przerwał by walke bo uznałby że Zegan jest zamroczony po
        jakimś nietrafionym ciosie rywala :)
        Po prostu musiał przegrać i juz...

        Ciekawe czy można dochodzić sprawiedliwości w sądzie?
        Mozna pokazać i analizowac kazdy cios a sędziom zarzucić matactwo lub
        przekupstwo.

        zobacz.glt.pl
      • Gość: zdegustowany boks zawodowy to syf IP: *.vogel.pl 19.01.03, 17:01
        hej

        No co Wy? Pierwszy raz widzicie takie przewałki? Przeciez w zawodowym boksie to
        po prostu norma. Przewidziec wynik walk bokserskich jest teraz trudniej niz to,
        ktora siksa wygra konkurs Miss Polski :-))).
        Wystarczy popatrzec na historie walk z udziałem zawodników promowanych przez
        niejakiego dona kinga (napisalem spacjalnie z malych liter, bo to skonczony
        wafel). Niemal wszystko poustawiane. A o co chodzi? O kase chodzi!!! I tyle!

        Zegan musiałby zatłuc Gregoriana w ringu, by wygrac. Tyle tylko, ze w jego
        wadze nokaut to juz nie taka prosta sprawa.

        pozdr...

        ps. Boks przestalem ogladac po walce Oskar de la Hoya - Felix Trynidad. Tam to
        dopiero był przekret. Wystarczyło posluchac komentarza naszego znanego boksera
        po walce (o ile pamietam był to Grzegorz Skrzecz - a ten facet to chyba wie, co
        mowi).
      • Gość: raff Grigorian MUSIAŁ wygrać, bo... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.01.03, 18:15
        jeszcze w tym roku ma stoczyć "walkę unifikacyjną" z mistrzem świata federacji
        IBF. Tyle kasy przeszłoby koło nosa.....Kto w USA zna jakiegoś Zegana?
        • Gość: robert Re: Grigorian MUSIAŁ wygrać, bo... IP: 62.93.63.* 19.01.03, 19:15
          Gość portalu: raff napisał(a):

          > jeszcze w tym roku ma stoczyć "walkę unifikacyjną" z mistrzem świata
          federacji
          > IBF. Tyle kasy przeszłoby koło nosa.....Kto w USA zna jakiegoś Zegana?

          To moze jesli ormianin nie wymieknie, to nasz Zegan w pojedynku rewanzowym
          zgarnie pas WBO i IBF za jednym razem.
      • Gość: przelas Re: Grigorian pokonał Zegana IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 19.01.03, 21:04
        Zegan został oszukany. Jeden z siędziów nie zdaje chyba sobie
        sprawy ,że zniszczył w nieuczciwy sposób kariere Polskiego
        pięściaża.
      • Gość: pol Re: Michalczewski zapomina że jest Niemcem IP: *.chello.pl 19.01.03, 21:09
        Przydałby się nam jeszcze jakiś mistrz świata.To słowa
        Michalczewskiego,ten gotyl z Niemiec zapomina że nie mamy
        jeszcze mistrza świata w boksie.Panie Michalczeski jak czujesz
        się Polakiem to nie wzruszaj się przy niemieckim hymnie,bo taki
        grali przed pana walkami,jesteś Niemcem i musisz z tym żyć
      • Gość: gwiazdor PRZEKRET PO NIEMIECKU IP: *.chello.pl 19.01.03, 22:14
        nigdy nie lubilem niemcow i ich szczekajacego jezyka a teraz
        nienawidze tego qurewskiego narodu jeszcze bardziej-
        niemcy=pedaly , zlodzieje i przekrety!!!
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka