Gość: henat
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
19.01.03, 01:26
Obrzydliwy szwindel!!!. Nagrałem całą walkę na video a następnie
w zwolnionym tempie obejrzałem jeszce raz - licząc ciosy.
Zegan wygrał zdecydowanie. Ale to dopiero początek jego wielkiej
kariery. Kwestią czasu pozostaje zdobycie przez niego tytułu
mistrza świata (najlepiej w rewanżowym pojedynku - o ile
Grogorian nie będzie unikał następnego pojedynku)