roosvelt1984
28.02.03, 12:40
To nie jest głupi pomysł - antagonizm kibiców na linii Wisła-Lech jest co
prawda nie do pominięcia, aczkolwiek w każdej knajpie kibice wrzeszczeli
tydzień temu "Wisła, Wisła", co w przypadku Legii czy Widzewa byłoby chyba
nie
do pomyślenia. Taki mecz Poznań, który ma już murawę przygotowaną na ligę,
potraktowałby bardziej jak spotkanie reprezentcji Polski i o komplet widzów
można było by być spokojnym. A jest to wszak 25 tysięcy ludzi...