Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Wisła w Poznaniu !!!

    28.02.03, 12:40
    To nie jest głupi pomysł - antagonizm kibiców na linii Wisła-Lech jest co
    prawda nie do pominięcia, aczkolwiek w każdej knajpie kibice wrzeszczeli
    tydzień temu "Wisła, Wisła", co w przypadku Legii czy Widzewa byłoby chyba
    nie
    do pomyślenia. Taki mecz Poznań, który ma już murawę przygotowaną na ligę,
    potraktowałby bardziej jak spotkanie reprezentcji Polski i o komplet widzów
    można było by być spokojnym. A jest to wszak 25 tysięcy ludzi...
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka