Gość: Skrzypek
IP: *.interklub.pl
09.11.01, 08:33
Jutro i w środę Ukraina gra z Niemcami o awans do finałów Mistrzostw Świata.
Moim zdaniem Andrij strzeli dwie bramy w Kijowie i będzie 2-0,a w rewanżu po
remisie 1-1 Niemcy znajdą się za burtą.
Jakie są wasze typy?