Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Lozano podał skład na Chiny

    IP: *.icpnet.pl 04.06.07, 00:04
    buuu, nie ma mojego ulubionego Plińskiego ;/
    Obserwuj wątek
      • maxxximus31 Lozano podał skład na Chiny 04.06.07, 00:07
        Nie widzę w składzie Rasiaka!?

        maxxx.blox.pl
        nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani.
        • Gość: wiosenna A gdzie a gdzie? IP: *.ipt.aol.com 04.06.07, 11:43
          Dawid Murek??? Czy ktoś wie co się z nim dzieje?
          pozdrawiam
          • Gość: Milena Dawid zrezygnował z gry w kadrze IP: *.tkdami.net 04.06.07, 16:03
            stwierdził że z jego zdrowiem jest bardzo kiepsko [a jest, zapewniam, ma
            problemy z kręgosłupem :(] a poza tym trzeba dać szansę młodszym. Jest
            Bąkiewicz i Kurek, którzy ta szansę wykorzystują. Ale Dawid na zawsze
            pozostanie w naszej pamięci ;*
      • lechujarek Tylko trzech przyjmujących? Dziwne 04.06.07, 02:24
        Zamiast jednego z trzech atakujących powinien się zmieścić Piotrek Gruszka.
        • Gość: opty Re: Jakich trzech? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.07, 08:30
          jest czterech: Winiarski, Świderski, Bąkiewicz i Kurek
          tylko ostatnio Kurek grał na ataku, normalnie jest przyjmującym
          szkoda, że w Chinach nie będzie naszych kibiców :)
          a może jednak trochę ich się znajdzie?
          nam zostaje tv, niestety
      • deviliosso Lozano podał skład na Chiny 04.06.07, 07:31
        z lewej to jest Świderski...
      • Gość: mamita Lozano podał skład na Chiny IP: 82.160.54.* 04.06.07, 11:21
        A co z Piotrem Gruszką - czyżby był kontuzjowany??
      • Gość: Milena nie ma Gruszki i Plińskiego IP: *.tkdami.net 04.06.07, 16:05
        bo dostali WOLNE. Lozano może sobie na to pozwolić, tym bardziej że oni są
        zmęczeni sezonem.
      • Gość: ziom z osiedla Lozano podał skład na Chiny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.07, 18:48
        bardzo sie ciesze ze tym razem wlazlego tez bedziemy mogli zobaczyc w grze.
        ostatnio niestety go nie bylo:( ciesze sie ze wrtocil:) jest to sietkatz ktory
        naprawde bardzo dobrze gra.
        • ola5777 Re: Lozano podał skład na Chiny 06.06.07, 11:50
          Ale i tak jaki ten skład by nie był to i tak wierze w naszych, pokaza znowu jak
          sie gra i wyjda znowu na szóstke z Plusem

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka