Gość: lolo IP: *.icpnet.pl 04.06.07, 00:04 buuu, nie ma mojego ulubionego Plińskiego ;/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maxxximus31 Lozano podał skład na Chiny 04.06.07, 00:07 Nie widzę w składzie Rasiaka!? maxxx.blox.pl nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiosenna A gdzie a gdzie? IP: *.ipt.aol.com 04.06.07, 11:43 Dawid Murek??? Czy ktoś wie co się z nim dzieje? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Milena Dawid zrezygnował z gry w kadrze IP: *.tkdami.net 04.06.07, 16:03 stwierdził że z jego zdrowiem jest bardzo kiepsko [a jest, zapewniam, ma problemy z kręgosłupem :(] a poza tym trzeba dać szansę młodszym. Jest Bąkiewicz i Kurek, którzy ta szansę wykorzystują. Ale Dawid na zawsze pozostanie w naszej pamięci ;* Odpowiedz Link Zgłoś
lechujarek Tylko trzech przyjmujących? Dziwne 04.06.07, 02:24 Zamiast jednego z trzech atakujących powinien się zmieścić Piotrek Gruszka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: opty Re: Jakich trzech? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.07, 08:30 jest czterech: Winiarski, Świderski, Bąkiewicz i Kurek tylko ostatnio Kurek grał na ataku, normalnie jest przyjmującym szkoda, że w Chinach nie będzie naszych kibiców :) a może jednak trochę ich się znajdzie? nam zostaje tv, niestety Odpowiedz Link Zgłoś
deviliosso Lozano podał skład na Chiny 04.06.07, 07:31 z lewej to jest Świderski... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamita Lozano podał skład na Chiny IP: 82.160.54.* 04.06.07, 11:21 A co z Piotrem Gruszką - czyżby był kontuzjowany?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Milena nie ma Gruszki i Plińskiego IP: *.tkdami.net 04.06.07, 16:05 bo dostali WOLNE. Lozano może sobie na to pozwolić, tym bardziej że oni są zmęczeni sezonem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziom z osiedla Lozano podał skład na Chiny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.07, 18:48 bardzo sie ciesze ze tym razem wlazlego tez bedziemy mogli zobaczyc w grze. ostatnio niestety go nie bylo:( ciesze sie ze wrtocil:) jest to sietkatz ktory naprawde bardzo dobrze gra. Odpowiedz Link Zgłoś
ola5777 Re: Lozano podał skład na Chiny 06.06.07, 11:50 Ale i tak jaki ten skład by nie był to i tak wierze w naszych, pokaza znowu jak sie gra i wyjda znowu na szóstke z Plusem Odpowiedz Link Zgłoś