Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Kody do WL.ZMIANY

    26.10.07, 17:25
    Cześć,dzisiaj wysłałem 2 sms-y do zmian w WygrajLigę,dostałem dwa
    kody i jak wpisuję je to mam komunikat : Kod jest niepoprawny lub
    zostal wykorzystany. Zmiany nie zostaly zapisane! Co mam
    zrobić,proszę o szybką pomoc.Pozdrawiam.
    Obserwuj wątek
      • kowall Re: Kody do WL.ZMIANY 26.10.07, 17:45
        Panie Prezesie
        Gdyby Pan wrócił z powrotem do swojej drużyny to zauważyłby Pan
        prowizję -3, czyli menu TRANSFERY - 12. kolejka, i widać jak na
        dłoni, że wszystko się zapisało.
        Proszę nie otwierać dwóch przeglądarek ze stroną domową drużyny przy
        wpisywaniu kodów

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka