jacek_ozo
26.10.07, 17:25
Cześć,dzisiaj wysłałem 2 sms-y do zmian w WygrajLigę,dostałem dwa
kody i jak wpisuję je to mam komunikat : Kod jest niepoprawny lub
zostal wykorzystany. Zmiany nie zostaly zapisane! Co mam
zrobić,proszę o szybką pomoc.Pozdrawiam.