26.05.08, 13:19
witam. Kto z Was leczy się w Poznaniu? I co najważniejsze u kogo i gdzie
konkretnie? Za pomocne sugestie będę wdzięczna. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
        • tupp Re: Poznań 26.05.08, 16:33
          wiem gdzie jest takowa placówka i publiczna i prywatna; liczyłam na wskazówki
          odnośnie jakiegoś ludzkiego lekarza.
          • bananarama-live Re: Poznań 26.05.08, 16:40
            To nic Ci nie da. Cała procedure trzeba przejsc tradycyjna droga.
            Radze wziac skierowanie od lekarza 1 kontaktu, do szpitala,tam sie
            zajma.
            Takie pogadanki z lekarzami, o kant tyłka potłuc, kazdy mówi co
            innego i w sumie nic nie wiesz.

Poza tym wiecej sie tutaj dowiesz jak od lekarza w przychodni ch. zak
            • tupp Re: Poznań 26.05.08, 17:34
              lekarz pierwszego kontaktu już był, badania były, biopsja była. Chodzi o to, że
              pochodzę z małego miasta a w Poznaniu studiuję i tu chce się leczyć. W rodzinnym
              mieście o specjalistów ciężko ( z resztą chyba jak wszędzie:))... stąd moje
              zapytanie:) mam dalej się spowiadać:P
              • bananarama-live Re: Poznań 26.05.08, 18:54
                Nie musisz sie spowiadac, ale powinienes,jesli chcesz dostac
                odpowiedz.Poza tym to forum, gdzie spowiedz jest wskazana, czesto
                pomaga.

W dalszym ciagu nie rozumiem. Byłes w szpitalu i nie zorietowałes
                sie kto jest kim? Koniak w łape i do lekarza prowadzacego - ten
                który był najczesciej przy Tobie.

Tu nie powinno sie operowac nazwiskami.
                • tupp Re: Poznań 26.05.08, 21:04
                  kobita ze mnie to po pierwsze, po drugie to sprawa dotyczy mojego lubego. Wyniki
                  badań jak dotąd ma całkiem niezłe (normy alta i te inne gady przekroczone o 30
                  ptk). I tak od badania kontrolnego do następnego..., W dodatku na badanie musi
                  jechać do naszego rodzinnego miasta a na to nie ma czasu (cały piątek z głowy)
                  stąd pomysł aby leczyć się na miejscu. Tylko to jest takie błędne koło bo
                  musiałby zameldować się w Poznaniu, żeby tutaj mieć swojego lekarza pierwszego
                  kontaktu itp. Przyznam się, że niewiele wiem bo Mój L. wychodzi z założenia, że
                  lepiej mnie tym nie kłopotać, ale widze przecież, że jego "dziki lokator"
                  zaczyna mu przeszkadzać. Powiedz mi jak to jest? Kiedy człowiek kwalifikuje się
                  do leczenia? Jak zacznie padać na twarz? Dzięki, w ogóle, że odpisujesz:)
                  • bananarama-live Re: Poznań 26.05.08, 23:39
                    Przede wszystkim, nie powinno byc takiej sytuacji " nie mam czasu"
                    Albo chce sie leczyc , albo udaje checi. Im wczesniej zacznie, tym
                    lepiej. Kwalifikacja to fikcja - po uwazaniu, ale oficjalnie musi
                    miec bardzo złe wyniki np zwłóknienie 2-3 Jedno jest pewne, jesli
                    nie wychodzi sprawy, bedzie długo czekał. Jesli do tej pory nie
                    został zakwalifikowany, to znaczy ,ze nie jest zle, a to znak ,ze
                    trzeba działac, póki jest dobrze i sa wieksze sanse.
                    Kto chce ,niech czeka - ja uwazam ze trzeba walczyc.

Musicie "rozmawiac" z kims , kto pokieruje wami, od kogo cos zalezy.
                      • obladioblada Re: Poznań 30.05.08, 14:21
                        Witam!!!
                        W Poznaniu na Zawadach przyjmuje dr.Berszyńska,ale to na NFZ-
                        najlepiej do niej zaplanować sobie wizytę prywatnie...Przyjmuje w
                        Bamberskim Dworze i chyba w Lux Medzie w Przeźmierowie.W razie
                        namiarów - chętnie podam potrzebne nr telefonów...
                        Ja tak się leczyłam-też nie jestem z Poznania-mam 80 km do
                        Poznania,więc rozmumiem walkę o lecznie na miejscu:)
                        Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka