Gość: guerra
IP: *.icpnet.pl
19.12.01, 14:10
Stefan Antkowiak, prezes WZPN
Chcemy, żeby w Poznaniu był stadion miejski na miarę wymogów UEFA oraz naszych
marzeń. Ze swej strony - razem z władzami miasta - będziemy na pewno wspierać
wszystkie inicjatywy związane z modernizacją i przebudową obiektu na
Bułgarskiej.
to jego wypowiedź
a kto głosował przeciw dotowaniu montażu krzesełek przed meczem z Kamerunem???
niech się Pan nie ośmiesza Panie Antkowiak