Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    RADNY ANTKOWIAK

    IP: *.icpnet.pl 19.12.01, 14:10
    Stefan Antkowiak, prezes WZPN
    Chcemy, żeby w Poznaniu był stadion miejski na miarę wymogów UEFA oraz naszych
    marzeń. Ze swej strony - razem z władzami miasta - będziemy na pewno wspierać
    wszystkie inicjatywy związane z modernizacją i przebudową obiektu na
    Bułgarskiej.

    to jego wypowiedź

    a kto głosował przeciw dotowaniu montażu krzesełek przed meczem z Kamerunem???

    niech się Pan nie ośmiesza Panie Antkowiak
    Obserwuj wątek
      • misza01 Re: RADNY ANTKOWIAK 19.12.01, 14:34
        Tak pan antkowiak to wybitny kretyn, który zmienia swoje stanowisko w
        zależności od tego jak wiatr zawieje. Dla mnie już się skompromitował
        dostatecznie, dla niego, tego miasta i dla nas byłoby najlepiej gdyby już się
        publicznie nie wypowiadał
      • Gość: patryk Re: RADNY ANTKOWIAK IP: 213.17.225.* 19.12.01, 15:09
        a czego sie spodziewac po koledze z SLD-:)))) miejmy nadzieje, ze sprawy i tak
        sie potocza dobrym tokiem.
        pozdro
      • Gość: sumak Re: RADNY ANTKOWIAK IP: *.man.poznan.pl 19.12.01, 15:15
        ... a skąd Antkowiak jest ??? ... ot takie pytanie retoryczne :) Z jakiego
        ugrupowania się wywodzi tak postępuje ... pojęcie wstydu jest widocznie
        niektórym w naszym pięknym mieście nieznane. Mam nadzieję, że ludzie jego
        pokroju już niedługo będą piastować takie stanowiska.
        Jeszcze raz brawa dla tych, którzy potrafili zadbać o stadion na Bułgarskiej,
        mam nadzieję, że kibice nie zapomną komu zawdzięczają konkretne działania, a
        kto uprawia klasyczne "pustosłowie" ...
        nARKA
      • Gość: Feelgood Re: RADNY ANTKOWIAK IP: 195.216.121.* 19.12.01, 15:28
        Ech, nie będę tu bluzgał przed świętami...
        Ale, Antkowiak, ty już wiesz co...
        I zmień imię na Przekręt, Stefan ci nie pasuje.

        Good Red - Dead Red!
      • Gość: MaciejK Re: RADNY ANTKOWIAK IP: *.radiomerkury.pl 19.12.01, 16:45
        > Stefan Antkowiak, prezes WZPN
        > Chcemy, żeby w Poznaniu był stadion miejski na miarę wymogów UEFA oraz naszych
        > marzeń. Ze swej strony - razem z władzami miasta - będziemy na pewno wspierać
        > wszystkie inicjatywy związane z modernizacją i przebudową obiektu na
        > Bułgarskiej.

        ...oczywiście jak dyscyplina klubowa pozwoli...

        Ten pan największe swoje sukcesy święcił w czasach "jednomyślnego dobrobytu"
        zwanego PRL-em, wówczas wychylajacym się "ucinano łby" i nie zdażył zauwazyć ze
        coś się zmieniło.
        • Gość: Radost Re: RADNY ANTKOWIAK IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 19.12.01, 18:25
          Gość portalu: MaciejK napisał(a):

          > > Stefan Antkowiak, prezes WZPN
          > > Chcemy, żeby w Poznaniu był stadion miejski na miarę wymogów UEFA oraz nas
          > zych
          > > marzeń. Ze swej strony - razem z władzami miasta - będziemy na pewno wspie
          > rać
          > > wszystkie inicjatywy związane z modernizacją i przebudową obiektu na
          > > Bułgarskiej.
          >
          > ...oczywiście jak dyscyplina klubowa pozwoli...
          >
          > Ten pan największe swoje sukcesy święcił w czasach "jednomyślnego dobrobytu"
          > zwanego PRL-em, wówczas wychylajacym się "ucinano łby" i nie zdażył zauwazyć ze
          >
          > coś się zmieniło.

          A to moj sasiad z dzielnicy...no no no bardzo mnie zawiodl pan Antkowiak
          bardzo...:( jak zreszta paru innych przeciwko LEchowi brzudzili i bruzdza radny
          JARMOLOWICZ , MACKOWIAK a nawet pani Kretkowska....
          to tak gwoli przypomnienia kto z Lechem kto przeciwko!
          • Gość: grzeda Re: RADNY ANTKOWIAK IP: *.wsb.poznan.pl 20.12.01, 09:53
            A Lybacka to niby co- poszla na ministra i juz nie wroci przed nastepnymi
            wyborami i bardzo dobrze-CZERWONI WON OD LECHA!!!!!!!!!!!

            P.s.A Antkowiak to sam z siebie zrobil idiote wiec pozostawiam bez komentarza!
            • Gość: Arena77 Re: RADNY ANTKOWIAK IP: 192.168.10.* 20.12.01, 11:08
              Komuchom nigdy nie należy wierzyć. Prędzej Szczakowianka wygra Ligę Mistrzów
              niż sami zrobią coś dobrego dla Lecha.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka