Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    CI PIE.... DZIAŁACZE Z PZPN-u

    06.06.01, 11:52
    Wyobrażacie sobie, co będzie, jeżeli zakwalifikujemy się do mistrzostw świata?
    Ilu działaczy, kacyków, krewnych i znajomych królika urządzi sobie wycieczki na
    koszt państwa do Japonii i Korei? Ile będzie "ojców sukcesów" polskiej
    reprezentacji? Prezydent, premier, minister d/s łatania dziur w mostach...
    To będzie po prostu żałosne. Wszystcy politycy będą sobie chcieli zrobić fotkę
    z Olly'm, Dudkiem i kto tam jeszcze akurat dobrze zagra lub strzeli bramkę.
    Obserwuj wątek
      • Gość: campo Re: CI PIE.... DZIAŁACZE Z PZPN-u IP: 212.244.177.* 06.06.01, 11:53
        Pierwszy juz jest Dziekanowski.Juz chce rezerwowac bilet do Tokio.
        Pozdrawiam
        • lhp Re: CI PIE.... DZIAŁACZE Z PZPN-u 06.06.01, 12:05
          wszedzie pojawia sie bauc!!!!

          pzdr

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka