Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Wisła Kraków - Nijmegen 0:0, mecz trwa

      • Gość: mociur Re: do gość 1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.03, 18:13
        Słuchaj no mistrzu,nie wiem gdzie się chowałeś w tej
        Warszawie,ale na pewno do elity intelektualnej nie należysz!
        Pewnie stoisz w tej Twojej "Żylecie" i machasz tempo szalikiem i
        świecisz brakiem dwóch jedynek z przodu,a w głowie zamiast mózgu
        masz siano.Zanim zaczniesz krytykować Wisłe to popatrz co
        zrobiła Legia w ciągu ostatnich trzech lat,a nie przytaczaj mi
        tu historii z zeszłego wieku!Skoro jesteś nie dostatnio dojrzały
        do kibicowania to lepiej się za to nie bierz,bo wioniesz
        ordynarnym infantylizmem, aż się niedobrze robi!Szkoda,że się
        znasz na internecie,bo jakbyś się nie znał to byśmy tutaj
        przynajmniej pomyj nie odczytywali!Pozdrowienia:Mociur z Krakowa.
      • Gość: Neeskeens KONIEC WISŁY IP: S1:* / 192.168.33.* 26.09.03, 18:31
        dupa zbita, wyciągną kopyta

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka