Gość: mociur Re: do gość 1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.03, 18:13 Słuchaj no mistrzu,nie wiem gdzie się chowałeś w tej Warszawie,ale na pewno do elity intelektualnej nie należysz! Pewnie stoisz w tej Twojej "Żylecie" i machasz tempo szalikiem i świecisz brakiem dwóch jedynek z przodu,a w głowie zamiast mózgu masz siano.Zanim zaczniesz krytykować Wisłe to popatrz co zrobiła Legia w ciągu ostatnich trzech lat,a nie przytaczaj mi tu historii z zeszłego wieku!Skoro jesteś nie dostatnio dojrzały do kibicowania to lepiej się za to nie bierz,bo wioniesz ordynarnym infantylizmem, aż się niedobrze robi!Szkoda,że się znasz na internecie,bo jakbyś się nie znał to byśmy tutaj przynajmniej pomyj nie odczytywali!Pozdrowienia:Mociur z Krakowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Neeskeens KONIEC WISŁY IP: S1:* / 192.168.33.* 26.09.03, 18:31 dupa zbita, wyciągną kopyta Odpowiedz Link Zgłoś