Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    LECH - MISTRZEM POLSKI

    IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 04.08.01, 01:26
    Mam taki sen - marzenie: W bieżacym sezonie Lech wchodzi do I ligii. W sezonie
    2002/2003 zdobywa mistrzostwo Polski - akurat na 750 lecie lokacji naszego
    miasta !!!
    Czy to nie jest zbyt piękne aby było prawdziwe ????
    Pomarzyć zawsze można.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka