Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Spurs-Lakers 81:98

    IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 20.01.02, 12:27
    HEHEHEHEHE:-))

    And my heart goes purple and gold.

    Do tego streak Sacramento, Miami sie chyba wydobywa z szamba - jeszcze tylko
    wiosny mi brak
    Obserwuj wątek
      • Gość: Wally#10 Re: Spurs-Lakers 81:98 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.01.02, 14:17
        Gość portalu: HyLo napisał(a):

        > HEHEHEHEHE:-))
        >
        > And my heart goes purple and gold.
        > Do tego streak Sacramento, Miami sie chyba wydobywa z szamba - jeszcze tylko
        > wiosny mi brak

        Kocham takie mecze. Kto nie przegra to się cieszę :)))))
        Mogę tylko dodać, że SA grało, zdaje się, bez Bowena (który mógłby próbować
        powstrzymać Kobego) i Parkera. (To, że Lakers bez Shaqa to, oczywiście, wiadomo)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka