Gość: HyLo IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 20.01.02, 12:27 HEHEHEHEHE:-)) And my heart goes purple and gold. Do tego streak Sacramento, Miami sie chyba wydobywa z szamba - jeszcze tylko wiosny mi brak Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Wally#10 Re: Spurs-Lakers 81:98 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.01.02, 14:17 Gość portalu: HyLo napisał(a): > HEHEHEHEHE:-)) > > And my heart goes purple and gold. > Do tego streak Sacramento, Miami sie chyba wydobywa z szamba - jeszcze tylko > wiosny mi brak Kocham takie mecze. Kto nie przegra to się cieszę :))))) Mogę tylko dodać, że SA grało, zdaje się, bez Bowena (który mógłby próbować powstrzymać Kobego) i Parkera. (To, że Lakers bez Shaqa to, oczywiście, wiadomo) Odpowiedz Link Zgłoś