Gość: Mike IP: *.artnet.com.pl 15.11.03, 12:20 Andrzej szkoda ze jak wygrywasz nikt tego w polsce nie pokazuje, a jak ci ktos "dupe skopie" to zawsze to pokaza i trzeba na to czekac do 4 rano. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gosc Re: Andrzej Gołota wygrał przez nokaut IP: *.zgrudna.kghm.com.pl / 172.30.20.* 15.11.03, 12:51 Brawo Andrzej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nigdy Re: Andrzej Gołota wygrał przez nokaut IP: *.toya.net.pl 15.11.03, 15:23 andrzej golota golota golota golota !!!!!andrzej golota golota!!! andrzej bedzie mistrzem swiata beda 2 wielkie powroty goloty i michalczewskiego hehe !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wielkopolanin Re: Andrzej Gołota wygrał przez nokaut IP: *.icpnet.pl 03.12.03, 17:04 Gość portalu: nigdy napisał(a): >beda 2 wielkie powroty goloty i ...i jeden idioty! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: box Andrew, ten zniewiescialy niby-bokser powinien robic w IP: *.bredband.skanova.com 15.11.03, 15:56 Wolominie czy Pruszkowie, tam by sie sprawdzil Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbyszek jednym pierdnięciem ten niby-zniewiescialy bokser IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 15.11.03, 16:51 zdmuchnął by Cię z powierzchni Ziemi, mądralo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DarioGEe Golota rulez IP: 81.210.124.* 15.11.03, 18:56 Nic i tak nie zmieni co by kto napisal ze to wlasnie Golota (moze Michalczewskim) jest najlepszym bokserem zawodowym jaki sie w naszym kraju urodzil i dzieki mu za to jak walczy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kck Re: Golota rulez IP: 82.160.4.* 15.11.03, 19:03 Brawo Andrzej. Jeszcze będzie lał Tajsonów i innych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as W knajpach jest dobry. Polaczek IP: *.geol.uni-heidelberg.de 15.11.03, 19:35 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic wierny Re: Andrzej Gołota wygrał przez nokaut IP: *.client.comcast.net 16.11.03, 05:25 Andrzej trzymaj tak dalej jestem z toba . grzegorz. Odpowiedz Link Zgłoś
zulus64 Re: Andrzej Gołota wygrał przez nokaut 16.11.03, 14:41 On się nigdy nie nauczy bić normalnie.Musi walczyć z pigmejami wtedy nie dosięgnie jaj Odpowiedz Link Zgłoś
piotr33k2 Re: Andrzej Gołota wygrał przez nokaut 16.11.03, 15:13 szkoda że z taysonem normalnie stchórzył !chociaż talent miał brakuje mu tylko charakteru michalczewskiego ,gdyby miał psychike michalczewskiego byłby mistrzem świata !a na razie to wygrał z jakąś piątą ligą i niema sie co podniecać ,zobaczymy czy wróci do czołówki światowej . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Luc z tym urodzonym bokserem to brednie IP: *.inter-i.wohnheim.uni-mainz.de 16.11.03, 16:55 wlasnie jakby sie urodzil bokserem to nie dalby takiej plamy w walce z Tysonem- tego mu najbardziej brakuje- psychiki zabojcy. Jednak trzeba docenic Golote- z takimi nazwiskami to jednak Michalczewski nie walczyl (i to nie tylko ze wzgledu na inna kategorie wagowa). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja też Re: Andrzej Gołota wygrał przez nokaut IP: *.191-202-24.mc.videotron.ca 21.11.03, 06:13 piotr33k2 napisał: > szkoda że z taysonem normalnie stchórzył !chociaż talent miał brakuje mu tylko > charakteru michalczewskiego ,gdyby miał psychike michalczewskiego byłby > mistrzem świata !a na razie to wygrał z jakąś piątą ligą i niema sie co > podniecać ,zobaczymy czy wróci do czołówki światowej . popieram Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zobacz Re: Andrzej Gołota - teraz Saleta... IP: 80.48.251.* 16.11.03, 18:23 w obecnej formie myśle że saleta miałby 20% szans ;) :) http;//www.zobacz.glt.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Andrzej Gołota wygrał przez nokaut IP: 65.171.193.* 16.11.03, 19:03 od piatku walka na polvision.com- mozna zobaczyc ze wcale nie bil ponizej pasa.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szalony kefir Re: Andrzej Gołota wygrał przez nokaut IP: *.1.15.wu-wien.teleweb.at 17.11.03, 22:48 andrzej jest i bedzie dlamnie jednym z najlepszych piesciarzy polskich . nie tam jakis pionek saleta.niech ktos sie postawi na miejscu GOLOTY Izdobedzie tyle co on Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: r walke mozna obejrzec! IP: 65.171.193.* 19.11.03, 19:14 od piatku na stronie www.polvision.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 222 mialem nieprzyjemnosc spotkac p.Golote w 4 oczy IP: 141.145.176.* 03.12.03, 15:40 i dobrze, ze nie pokazuja go w TV bo nie chce go juz wiecej na oczy widziec, nawet w TV; debil jeden, damski bokser z Dworca Centralnego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 222 mialem nieprzyjemnosc spotkac p.Golote IP: 141.145.176.* 03.12.03, 15:40 i dobrze, ze nie pokazuja go w TV bo nie chce go juz wiecej na oczy widziec, nawet w TV; debil jeden, damski bokser z Dworca Centralnego Odpowiedz Link Zgłoś