Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Andrzej Gołota wygrał przez nokaut

    IP: *.artnet.com.pl 15.11.03, 12:20
    Andrzej szkoda ze jak wygrywasz nikt tego w polsce nie
    pokazuje, a jak ci ktos "dupe skopie" to zawsze to pokaza i
    trzeba na to czekac do 4 rano.
    Obserwuj wątek
      • Gość: gosc Re: Andrzej Gołota wygrał przez nokaut IP: *.zgrudna.kghm.com.pl / 172.30.20.* 15.11.03, 12:51
        Brawo Andrzej
      • Gość: nigdy Re: Andrzej Gołota wygrał przez nokaut IP: *.toya.net.pl 15.11.03, 15:23
        andrzej golota golota golota golota !!!!!andrzej golota golota!!!
        andrzej bedzie mistrzem swiata beda 2 wielkie powroty goloty i
        michalczewskiego hehe !!!!
        • Gość: wielkopolanin Re: Andrzej Gołota wygrał przez nokaut IP: *.icpnet.pl 03.12.03, 17:04
          Gość portalu: nigdy napisał(a):
          >beda 2 wielkie powroty goloty i

          ...i jeden idioty!
      • Gość: box Andrew, ten zniewiescialy niby-bokser powinien robic w IP: *.bredband.skanova.com 15.11.03, 15:56
        Wolominie czy Pruszkowie, tam by sie sprawdzil
        • Gość: Zbyszek jednym pierdnięciem ten niby-zniewiescialy bokser IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 15.11.03, 16:51
          zdmuchnął by Cię z powierzchni Ziemi, mądralo!
          • Gość: DarioGEe Golota rulez IP: 81.210.124.* 15.11.03, 18:56
            Nic i tak nie zmieni co by kto napisal ze to wlasnie Golota
            (moze Michalczewskim) jest najlepszym bokserem zawodowym jaki
            sie w naszym kraju urodzil i dzieki mu za to jak walczy
            • Gość: kck Re: Golota rulez IP: 82.160.4.* 15.11.03, 19:03
              Brawo Andrzej. Jeszcze będzie lał Tajsonów i innych.
      • Gość: as W knajpach jest dobry. Polaczek IP: *.geol.uni-heidelberg.de 15.11.03, 19:35
      • Gość: kibic wierny Re: Andrzej Gołota wygrał przez nokaut IP: *.client.comcast.net 16.11.03, 05:25
        Andrzej trzymaj tak dalej jestem z toba . grzegorz.
      • zulus64 Re: Andrzej Gołota wygrał przez nokaut 16.11.03, 14:41
        On się nigdy nie nauczy bić normalnie.Musi walczyć z pigmejami
        wtedy nie dosięgnie jaj
        • piotr33k2 Re: Andrzej Gołota wygrał przez nokaut 16.11.03, 15:13
          szkoda że z taysonem normalnie stchórzył !chociaż talent miał brakuje mu tylko
          charakteru michalczewskiego ,gdyby miał psychike michalczewskiego byłby
          mistrzem świata !a na razie to wygrał z jakąś piątą ligą i niema sie co
          podniecać ,zobaczymy czy wróci do czołówki światowej .
          • Gość: Luc z tym urodzonym bokserem to brednie IP: *.inter-i.wohnheim.uni-mainz.de 16.11.03, 16:55
            wlasnie jakby sie urodzil bokserem to nie dalby takiej plamy w
            walce z Tysonem- tego mu najbardziej brakuje- psychiki zabojcy.
            Jednak trzeba docenic Golote- z takimi nazwiskami to jednak
            Michalczewski nie walczyl (i to nie tylko ze wzgledu na inna
            kategorie wagowa).
          • Gość: ja też Re: Andrzej Gołota wygrał przez nokaut IP: *.191-202-24.mc.videotron.ca 21.11.03, 06:13
            piotr33k2 napisał:

            > szkoda że z taysonem normalnie stchórzył !chociaż talent miał
            brakuje mu tylko
            > charakteru michalczewskiego ,gdyby miał psychike
            michalczewskiego byłby
            > mistrzem świata !a na razie to wygrał z jakąś piątą ligą i
            niema sie co
            > podniecać ,zobaczymy czy wróci do czołówki światowej .

            popieram
      • Gość: zobacz Re: Andrzej Gołota - teraz Saleta... IP: 80.48.251.* 16.11.03, 18:23
        w obecnej formie myśle że saleta miałby 20% szans ;) :)

        http;//www.zobacz.glt.pl
      • Gość: m Re: Andrzej Gołota wygrał przez nokaut IP: 65.171.193.* 16.11.03, 19:03
        od piatku walka na polvision.com- mozna zobaczyc ze wcale nie
        bil ponizej pasa..
      • Gość: szalony kefir Re: Andrzej Gołota wygrał przez nokaut IP: *.1.15.wu-wien.teleweb.at 17.11.03, 22:48
        andrzej jest i bedzie dlamnie jednym z najlepszych
        piesciarzy polskich . nie tam jakis pionek saleta.niech
        ktos sie postawi na miejscu GOLOTY Izdobedzie tyle co on
      • Gość: r walke mozna obejrzec! IP: 65.171.193.* 19.11.03, 19:14
        od piatku na stronie www.polvision.com
      • Gość: 222 mialem nieprzyjemnosc spotkac p.Golote w 4 oczy IP: 141.145.176.* 03.12.03, 15:40
        i dobrze, ze nie pokazuja go w TV bo nie chce go juz wiecej na
        oczy widziec, nawet w TV; debil jeden, damski bokser z Dworca
        Centralnego
      • Gość: 222 mialem nieprzyjemnosc spotkac p.Golote IP: 141.145.176.* 03.12.03, 15:40
        i dobrze, ze nie pokazuja go w TV bo nie chce go juz wiecej na
        oczy widziec, nawet w TV; debil jeden, damski bokser z Dworca
        Centralnego
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka