Gość: gruszka
IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl
07.08.01, 10:08
przedwczoraj wróciłem z urlopu z hiszpani.
poznałem tam kilku tubylców i rozmawiałem na różne tematy, te związane z piłką
kopaną także.
i oto co stwierdziłem: hiszpanie nie maja pojęcia kto zacz wisła, nie wiedzą
nawet, że barca gra z wisełka o LM.
jedyny klub jaki znają z polski to legia.
nie jestem fanem wojskowych ale fakty to fakty - mało kto zna wisłe, za to
wszyscy znają legię