Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    WISŁA ? - LEGIA !

    IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 07.08.01, 10:08
    przedwczoraj wróciłem z urlopu z hiszpani.
    poznałem tam kilku tubylców i rozmawiałem na różne tematy, te związane z piłką
    kopaną także.
    i oto co stwierdziłem: hiszpanie nie maja pojęcia kto zacz wisła, nie wiedzą
    nawet, że barca gra z wisełka o LM.
    jedyny klub jaki znają z polski to legia.
    nie jestem fanem wojskowych ale fakty to fakty - mało kto zna wisłe, za to
    wszyscy znają legię
    Obserwuj wątek
      • Gość: banan Re: WISŁA ? - LEGIA ! IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 07.08.01, 10:11
        i very good bo wisła to prowincjusze i cwele a legia to pany
        • Gość: bosman Re: WISŁA ? - LEGIA ! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.08.01, 15:01
          a kto to jest LEGIA DEŁU
          • Gość: kajo95 Re: WISŁA ? - LEGIA ! IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 07.08.01, 15:06
            to jest twoja fobia frajerze
      • Gość: JOGI Re: WISŁA ? - LEGIA ! IP: 194.181.188.* 07.08.01, 10:25
        byłem w zeszłym roku we włoszech i potwierdzam, że jedyny polski klub jaki
        znają to LEGIA!!!
      • Gość: ć Re: WISŁA ? - LEGIA ! IP: 134.65.157.* 08.08.01, 15:37
        • Gość: ĆVICH Re: WISŁA ? - LEGIA ! IP: 134.65.157.* 08.08.01, 15:39
          LEGIA TO KOMPLEKS CAŁEJ PROWINCJI (NA CZELE Z krakowem)
          • Gość: Cynio Re: WISŁA ? - LEGIA ! IP: *.waw-mec.leased-e.ids.pl 08.08.01, 15:43
            Bez emocji, kto ma kompleks ten ma i ch.. mu w dziób, a co Legiuni, fakt byłem
            w grecji na urlopie i nie da się ukryc że znali jedynie Legię, nawet już nie
            pamietali o Polonii z którą przecież grali rok temu....

            Pozdrawiam
            • Gość: ćvich Re: WISŁA ? - LEGIA ! IP: 134.65.157.* 08.08.01, 15:45
              No widzisz? Dla mnie to jasne
              pzdr
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka