Gość: gosc
IP: *.dsl.lsan03.sbcglobal.net
30.04.09, 18:04
ciekawe... czy to oznacza, ze zawodniczka ktora spadnie z pierwszej dziesiatki
poza trzydziestke, bedzie do konca roku obowiazkowo wstawiana na imprezy
pierwszej kategorii? Czy raczej ze wogole nie bedzie mogla wystepowac (poza
kwalifikacjami)?