mp472
04.08.09, 18:14
Witam wszystkich Prezesów ,
Bardzo proszę o podpowiedz, czy po założeniu drużyny np. w dniu
dzisiejszym można będzie dokonywać zmian do rozpoczęcia drugiej
kolejki bez konieczności potwierdzania ich kodem sms. Niestety nie
dopatrzyłem się klarownego punktu w regulaminie. Z góry dziękuję za
pomoc.
Z wyrazami szacunku
mp472