Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Abolicja transferowa

    04.08.09, 18:14
    Witam wszystkich Prezesów ,
    Bardzo proszę o podpowiedz, czy po założeniu drużyny np. w dniu
    dzisiejszym można będzie dokonywać zmian do rozpoczęcia drugiej
    kolejki bez konieczności potwierdzania ich kodem sms. Niestety nie
    dopatrzyłem się klarownego punktu w regulaminie. Z góry dziękuję za
    pomoc.

    Z wyrazami szacunku
    mp472
    Obserwuj wątek
      • memor Re: Abolicja transferowa 04.08.09, 18:16
        Bój się Boga.
        Jest napisane jak byk.Do 2 rozpoczęcia kolejki(gry) można zmieniać! za darmo.
        • mp472 Re: Abolicja transferowa - do prezesa memor 04.08.09, 18:27
          Witam ,

          Moje przeoczenie ( proszę o wybaczenie) , bardzo dziękuję prezesie
          Memor za pomoc.Życzę udanej gry.

          Z wyrazami szacunku
          mp472

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka