Dodaj do ulubionych

Sprzedam ..................Kupię................

    • hawajek97 sprzedam Nokie 5220 XpressMusic 16.12.08, 20:49
      jak w temacie ,Nokia dzisiaj odebrana w salonie Orange w ramach przedłużenia umowy,nie używana,jest pudełko,słuchawki ,płyta i wszystkie papiery,załączona tylko raz przeze mnie w celu sprawdzenia na moment,kontakt 500 104 955 lub GG 13978391
      • hawajek97 Re: sprzedam Nokie 5220 XpressMusic 21.12.08, 19:08
        Nokia nie aktualna.została lodówka:P post obok
        • bbuziaczekk Re: sprzedam Nokie 5220 XpressMusic 03.01.09, 09:52
          madzix88 chetnie odkupie ta butle tylko podaj jakies namiary
          kontaktowe na siebie, wyslalam ci wiadomosc na maila z moim numerem
          telefonu
    • sylwikk mieszkanie 06.01.09, 08:12
      sprzedam mieszkanie 3 pokoje - 65 m2, 2 piętro, na osiedlu T
      tel.603642524
    • atizylak Re: Sprzedam ..................Kupię.......... ... 10.01.09, 18:12
      Sprzedam głośniki komputerowe logitech x-230. Cena 100zł. Link do allegro: allegro.pl/show_item.php?item=527067841
    • s.poline sprzedam daewoo leganza 1999/2000 r pilnie:) 12.01.09, 00:30
      mam do sprzedania Daewoo Leganza rocznik 1999, rejestrowany 2000 r.
      najwyzsza wersja-ambasador.
      Bardzo pilna sprzedaz, więc cena konkurencyjna- 8.500 zł
      • lolenkaa Re: sprzedam daewoo leganza 1999/2000 r pilnie:) 31.01.09, 22:25
        czy to jeszcze aktualne?
        • s.poline nieaktualne 25.02.09, 15:35

    • aniabjs okazja tanio mieszkanie pilne zależy nam na czasie 15.01.09, 11:27
      Pilnie sprzedam mieszkanie w Tychach bez pośredników

      dom.gratka.pl/tresc/26-27650380-slaskie-tychy-
      honoraty.html#268381c924539761,2
    • aniabjs Re: Sprzedam ..................Kupię.......... ... 15.01.09, 11:28
      Pilnie sprzedam mieszkanie w Tychach bez pośredników

      dom.gratka.pl/tresc/26-27650380-slaskie-tychy-
      honoraty.html#268381c924539761,2
    • aniask_mama Łyżwy białe dziecięce sprzedam 18.01.09, 18:51
      regulowana długość: rozmiar 11-13, używane, kontakt na priv
    • cleo191191 Monitor do komputera 17" nowy z gwarancja!!!! 24.01.09, 22:32
      sprzedam monitor 17" nowy z gwarancją,oryginalnie zapakowany.Model:SAMSUNG 732N
      kolor czarny cena:400zł
      odbiór osobisty Tychy.Kontakt mail: cleo191@o2.pl lub tel.515 770 523
    • inka117 Re: Sprzedam ..................Kupię.......... ... 03.03.09, 23:20
      Sprzedam :bogato ilustrowane i ciekawie opisane wydanie "OGRODY
      MOICH MARZEŃ".Na pewno przydatne dla architekta krajobrazu lub
      ogrodnika itp.Wydanie liczy 5 segregatorów.Stan b.dobry,a cena do
      uzgodnienia.
    • kr2000 Sprzedam suknię ślubną Classa C-370, rozmiar 36-38 12.03.09, 00:23
      Mam do sprzedania piekna suknie slubna firmy Classa, model C-370, biala, po
      profesjonalnym czyszczeniu, wyglada zupelnie jak nowa, zalozona tylko raz na
      wlasnym slubie. Rozmiar 36-38, wzrost 160+5cm obcas. Kupiona w Salonie Classy w
      Katowicach. Gorset caly z delikatnej koronki, spódnica z kreszowanego jedwabiu i
      tiulu, oraz wstawkami z tej samej koronki co na gorsecie, spódnica posiada
      piekny tren, który mozna podpiac w trakcie tanca. Do sukienki moge dorzucic:
      welon, halke na dwóch kolach oraz delikatny stroik do wlosów. Wszystkich
      zainteresowanych serdecznie zapraszam do przymiarki. Cena kompletu 1450zl - do
      negocjacji. Zdjecia moge przeslac mailem. Mój adres: gaduwa@poczta.onet.pl, GG:
      5443007, tel.511 062 789

      www.komisslubny.pl/index.php?module=oferty&oid=25388&limit_od=0&limit_do=21
    • anianiani Re: Sprzedam ..................Kupię.......... ... 18.03.09, 21:10
      Sprzedam 5 opakowań mleka NAN 1 Active.
    • anianiani mleko NAN 18.03.09, 21:12
      Sprzedam 5 opakowań mleka NAN 1 Active
    • kozafasola sprzedam rower Ukraina 1970 r. 19.03.09, 18:55
      jak w temacie, zdjęcia na fotoforum pod tagiem: stare rowery oraz na allegro.
      Ponadto omafieta Diamant z heblem rocznik 1950 i holender 1978 3speed na bębnach
      Sturmey Archer.
    • kingusp Zadbany wózek głęboko-spacerowy + gratis!!! 20.03.09, 21:25
      Mam do sprzedania wózek głęboko-spacerowy, znanej marki Beebee, po jednym dziecku. Wózek jest bardzo lekki 9,9 kg i wygodny w prowadzeniu, posiada 4 podwójne koła, przednie obrotowe z możliwością blokowania. Do wózka dołączony jest pokrowiec (do wersji głębokiej i spacerowej), oryginalna folia przeciwdeszczowa oraz torba, kolor tapicerki szaro-czerwony. Dzięki funkcji podwieszanego materacyka jest przeznaczony dla noworodków a jako gratis dodaję materacyk, który zwiększy komfort jazdy dzidziusia. Płaciłam za wózek ok. 470 zł, cena satysfakcjonująca mnie to 270 zł, ale... można negocjować. Dodam, że wózeczek jest czysty, zadbany i pochodzi z domu, w którym się nie pali. Poza tym tapicerkę można łatwo zdjąć i wyprać. Preferowany odbiór osobisty, wtedy można tez zobaczyć wózeczek na żywo. Wszelkie pytania proszę kierować na maila: kingusia_1983@tlen.pl , odpowiem na wszystkie!
      • bozena1976 Rowerek dla malucha 26.03.09, 10:07
        Sprzedam rowerek od 1-3 lat,w stanie b.dobrym,kolor niebieski,trójkołowy.
        Rączka do prowadzenia dla rodzica,zabezpieczenie(oparcie)dla dziecka(możliwość
        demontażu).
        www.allegro.pl/item592573089_rowerek_trojkolowy_super_model_2009_b_mocny_hit.html
        Cena 100 złoty.
        • olli1 !!!!!!!!kupię działkę rekreacyjną!!!!!!!!! 30.03.09, 14:09
          Jak w temacie z altanką w tychach.tel.604639554
    • urszulkazgdyni Oddam monitor Sprawny 03.04.09, 20:01
      Oddam monitor NEC MultiSync FE 950+. Sprawny, blokujący drogę na balkon : ) Proszę na ursulia@wp.pl
    • kozafasola Sprzedam rower Diamant damski z r. 1950 07.04.09, 21:38
      www.allegro.pl/show_item.php?item=605820497
    • lucdec !!! Kupię działkę rekreacyjną !!! 13.04.09, 15:40
      ... w Tychach lub okolicy z altanką - w rozsądnej cenie
      lucdec@o2.pl
      600302208
    • justynaa87 Re: Sprzedam ..................Kupię.......... ... 14.04.09, 07:46
      Mam do oddania wanienke dla dziecka używaną ale w bardzo dobrym
      stanie w żółtym kolorze.
    • lucky811 Sprzedam Sukienkę ślubną w idealnym stanie 34/36 14.04.09, 10:25
      Mam do sprzedania śliczną sukienkę ślubną, kupioną w sierpniu 2009r w salonie
      ślubnym. Sukienka była raz założona, w idealnym stanie. Suknia jest w kolorze
      białym. Ma wyszywany koralikami i kryształkami, przedłużany do bioder gorset co
      sprawia, że wygląda się bardzo szczupło i wydłuża sylwetkę. Z boku zapinana na
      zamek. Dół sukni wykonany jest z mnóstwa prześlicznie układających się falbanek.
      Suknia uszyta na wzrost 160cm + 5cm obcas. Cena to 500 zł. (suknia kupiona była
      za 1900 zł). Do sukni dodam rękawiczki.
      • lucky811 Re: Sprzedam Sukienkę ślubną w idealnym stanie 34 15.04.09, 16:12
        zapomniałam dodać mój kontakt: lucky811@wp.pl
    • kotek1980 KupięTanio Rower dla dziecka 16 cali 20.04.09, 07:14
      Tak jak napisałam w temacie jeżeli ktoś ma (w piwnicy) stary ale w miare wyglądający i sprawny rowerek 16 cali prosze o kontakt na prv
    • inka117 Re:Pilnie sprzedam.... 08.05.09, 22:29
      Pilnie sprzedam materac rehabilitacyjny-elektryczny w bdb. stanie i
      mało używany.
    • narcyzac Re: Sprzedam ..................Kupię.......... ... 11.05.09, 18:02
      Sprzedam wózek wielofunkcyjny Chicco (głeboki ze spacerówką składana
      jak parasolka) w bardzo dobrym stanie. Kolor granatowo - zielony,
      bardzo wygodny dla dziecka jak i rodzica.Tanio, za 200zł (zalega mi
      w domu).tel. 886944162 lub domtu@o2.pl
    • lukaszciasnocha APS AEON monitory studyjne 11.05.09, 21:26
      Witam!Mam do sprzedania profesjonalne monitory studyjne bliskiego i średniego pola: APS AEON,kolor czarny półmat standard, tweeter materiałowy, stan idealny, użyte kilkakrotnie, obecnie leżą w szafie, zapakowane w oryginalne opakowanie w.Cena 4000 zł.tel. 606299504
    • 1_bozena Kupię działkę rekreacyjną w Tychach 13.05.09, 20:16
      Witam wszystkich :) Poszukuję ogródka działkowego na terenie Tychów.
      Powierzchnia najlepiej pow. 250 m. W rozsądnej cenie (ok.10 tys.) tel.512 573 243
    • kozafasola opa rower męski 28 cali sprzedam 20.05.09, 12:52
      www.allegro.pl/item640695450_meski_28_cali_standard_original_na_renaku.html
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka